Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia ze Wspólnej

gdzie kupić tanie zamienniki?

Polecane posty

Gość fellada
ja kupuje zamienniki activ jeta i uważam, że sa tak samo dobre jak oryginały a do tego dużop bardziej wydajne niz oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed zakupem dobrze jest przeglądnąć porównywarkę tonerów i tuszy http://www.tusze-i-tonery.pl/ w ten łatwy sposób można sprawdzić który tusz jest najlepszym rozwiązaniem dla naszej drukarki, a także dowiedzieć się, gdzie najtaniej go dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamienniki do drukarek w dobrej cenie kupuję w sklepie www.czarnynabialym.pl, można zamówić przez internet lub kupić w sklepie stacjonarnym w Warszawie . Są wydajne i świetnej jakości, jestem zawsze zadowolona z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
a jak z gwarancją, dostajesz gwarancję na te zamieniki bo ja zawsze przy zakupie zamienników activ jeta dostaję gwarancję na zakup, więc nie martwie sie o ich jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preludia
gwarancja jest ważna przy zakupie zamienników, bo można potem ubiegać się o reklamację, ale niestety nie kazdy producent daje gwarancję przy zakupie zamienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonery, tusze do drukarek kupuję w http://maxkolor.pl Ja tam dogaduję się fajnie z chłopakami i zawsze coś wynegocjuję, jak nie jakiś drobiazg to rabat. Pomogą w razie problemów. Polecam Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja mam już wybrane zamienniki, kupuję Activ Jety, z 5-letnią gwarancją, dobra jakosc i cena więc nie będe szukać czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robuixx
Od mniej więcej dwóch lat korzystam ze sklepu http://rendruk.pl przy zakupie materiałów eksploatacyjnych do drukarki. Mają świetny panel wyboru tuszy i tonerów pod konkretny model drukarki. Nigdy nie zdarzyły mi się problemy techniczne. Niektóre tonery z powiększoną objętością, więc starczą na bardzo długo. Wydajność podana na ich stronie przy tuszach sprawdza się faktycznie w rzeczywistości. Odpowiedzi od sklepu natychmiastowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja z kolei korzystam z zamienników activ jeta, zawsze idealnie się sprawdzają, wydruk wysokiej jakości, do tego są konkurencyjne cenowo wiec spokojnie można je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupuje zamienniki Imprime. Może i nie są najtańsze ale bynajmniej sprawdzone a do tego jeszcze 5 lat gwarancji, z której nie miałem jeszcze okazji skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rika23
Nie jestem zwolenniczką używania zamienników, wydaje mi się, że lepiej kupić drukarkę lepszą z systemem ITS, gdzie się dolewa tusz a nie kupuje tonerów. Koszt takiej butelki to około 30zł. A drukowania sporo. A teraz nawet te drukarki mają 3 letnią gwarancję i do tego zapas tuszu na dwa lata. Dużo na ten temat pisze tutaj: http://www.epson.pl/gwarancjanadrukarki . W wolnej chwili warto poczytać sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifek859
To prawda czasem lepiej zainwestować w coś lepszego a wydajnego i praktycznego. A tam jeszcze coś pisze o promocji do 30,06,2016 na subskrypcje MS Office Personal 365 na: http://www.epson.pl/msoffice . A więc można by otrzymać aż 3 gratisy, które tak naprawdę zmniejszają koszty dosyć dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurgi
Tanie zamienniki można wyrwać na allegro po kilka zł, jedyna wada to taka, że nic na nich nie wydrukujesz bo często to przeterminowany bubel :D W sklepach z tonerami, tuszami jak np, dobretonery.pl kupisz niedrogo, zamienniki tuszy nawet po 15zł. Zamienniki dobrej jakości i tanie - to jest ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka58
Ale u mnie już dwie drukarki poszły przez te zamienniki. Jednak chyba lepiej zainwestować coś lepszego. Ta oferta z Epson jest fajna. Ciekawa ile pojemników z tuszem dają przy takim zakupie, że aż wystarcza na dwa lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abirys
Ja stosuję zamienniki tuszy peach i nigdy problemów z drukarką nie miałam, jetworldy nie używałam, ale też ponoć są dobre, nie ma opcji żeby drukarce coś się stało po używaniu takich zamienników. Epsona mamy w pracy, ale laserówkę i stosujemy zamienniki właśnie od producenta DobreTonery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronikasd
Najlepiej jeśli są to sprawdzone miejsca wspomniany sklep DoktorTusz ma dobre opinie i bezpłatną wysyłkę. Miedzy innymi to zachęciło mnie do tego, aby zamawiać tam tusze. Kupuje takie tusze http://sklep.doktortusz.pl/tonery-hewlett-packard-zamienniki-oryginalne-c-60200000003.html Podoba się mi to, że jest w tym sklepie, że jeśli w ciągu 48 godzin pojawią się nieprawidłowości w działaniu tuszu to również w ciągu 48 godzin otrzymuje się nowy tusz. Nigdy nie zdarzył się mi powód, abym musiała z tej opcji korzystać, ale lubię kupować w sklepach w których panuje zasada, że "Klient jest najważniejszy i zawsze ma racje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że najlepiej korzystać ze sprawdzonych miejsc. W internecie możecie znaleźć posty w których polecają wiele różnych zamienników, ja od siebie dorzucam Asarto, bo jestem naprawdę zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PapaHet
Poszukaj w internecie, jest tego mnóstwo. A jak chcesz koniecznie stacjonarnie to możesz w empiku znaleźć tusze Asarto, tak jak mówi Flynnek, moim zdaniem chyba najlepsze zamienniki. Zresztą, trochę nagród powygrywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mówicie o sprawdzonym miejscu to polecam centrumpapieru.pl działają już długo na rynku, a ja u nich kupuję zamienniki z imprime i nigdy nie miałam żadnych problemów. Tusze są sprawdzone i mają 5 lat gwarancji . Uważam, że można ich śmiało polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosia
mi pomógł papahet, nie wiedizałem, że w empiku są zamienniki. Zdecydowałem się na Asarto, rzeczywiście tańsze niż oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bari312
A z jakiej firmy są dobre zamienniki do Brothera DCP J-100? :) Ja używałem do tej pory jetworldów z dobretonery.pl i sprawdzają się bez zastrzeżeń od 2 lat. Jaka jest wasza opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattes
A po ile je kupujesz? z tego co kojarzę to pamiętam, że są niedrogie bo do starego brothera je używałem. Według mnie są dobre i nie ma co się doszukiwać wad, bo to tani i dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, że na www.profibiuro.pl zdarzyło mi się trafić na kilka zamienników do drukarek, które przerosły jakością oryginalne materiały eksploatacyjne. Kilkunastu różnych producentów zamienników tuszy posiadają w ofercie, co jest znacznie lepsze od jednego producenta, jak ma to miejsce w innych, podobnych sklepach. Poza tym, jak zrobisz u nich wiele razy zakupy to wchodzisz na dość istotny poziom rabatów, że jeszcze bardziej opłaca się korzystanie z zamienników. Według mnie na oryginalne tonery nie warto stawiać, bo ich jakość nie jest wcale, aż taka rewelacyjna. Ja zacząłem drukować na zamiennikach. Zanim naprawdę dobry znalazłem to trochę czasu minęło, ale w ogólnym rozrachunku się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bari312
Kilkanaście zł, niecałe 20zł :) Na dobretonery.pl można je kupić w takiej cenie, nie wiem jak w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek11
"A z jakiej firmy są dobre zamienniki do Brothera DCP J-100?" Ja posiadam Brothera J-105 i używam zamienników firmy Asarto. J-100 i 105 mają ten sam typ zamiennika. Na początku korzystałem z oryginalnych tuszy, ale jedyna różnica jaką znalazłem to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebrez
rozśmieszyłaś mnie mówiąc, że "zamienni są rzeczywiście tańsze od oryginałów", wow! no to odkrycie ^^ ale zgadzam się z przedmówca, nie ma co kupować byle czego, asarto to dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafjozo
Jeśli chodzi o zamienniki to jeśli korzystać to tylko z markowych. Omijałbym szerokim łukiem najtańsze produkty, zazwyczaj są one mizernej jakości i mogą spowodować problemy z drukarką. Polecam poczytać sobie artykuł http://rymdo.pl/punkt-ksero/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×