Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia ze Wspólnej

gdzie kupić tanie zamienniki?

Polecane posty

Gość gosiaczkq
Ludzie kupujcie Asarto! można znaleźć ich produkty na stronach internetowych oferujących zamienniki do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Są to najlepszej jakości zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przybylowicz
Podpisuję się pod Gosiaczkiem! Asarto to najlepsze zamienniki, kiedyś kupiłam jakieś inne (z allegro, tanie) i drukarka mi się zalała. Od kilku lat mam Asarto i ani razu nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DlaSiebie
Jest tyle zamienników, że ciężko wybrać najlepszy. Każdy będzie polecał to z czego korzysta. Ale tak szczerze mówiąc to nie dziwię się wyborom Asarto. Korzystam, czytam i widzę, że zbiera dużo nagród i jako produkt i jako firma. Warto zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia2934
również znam firmę Asarto i racja-jakość na poziomie dobrym z plusem!!! ale ludzie!!!! błagam nie dajcie się naciągać... znam wiele firm które w Polsce które zajmują się regeneracją tuszy i tonerów (pomijam tych pseudo) i żadnej nie udało się zregenerować produktu taniej niż Chińczyk wyprodukuje jako 100% nowe!!! Więc 98% importujemy z Chin, część sprzedaje to jako "no name" w lepszej cenie a pozostali kupują kolorowe pudełko, wymyślają nazwę i sprzedaje jako swój towar.... więc nie ma co przepłacać bo różnica w jakości owszem istnieje ale to zależy tylko od fabryki w której dany toner został wyprodukowany! osobiście polecam firmę www.printtt.pl mają bardzo dobre ceny a i jakość nie odbiega od Asarto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rstass
Jestem zwolennikiem tanich tuszy (zamienników) do drukarek. Realnie na nich oszczędzam, ok. 30-40%. Wiem, że w sklepie tonerytanio.pl mają zamienniki, które nie naruszają gwarancji producentów drukarek, a jednocześnie spełniają najwyższe normy jakości ISO. Ryzyka zatem nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maffarix1
Jak chcesz mieć dobre jakościowo zamienniki a przy tym nie przepłacić to zajrzyj na - http://dobretonery.pl/ Kupuję tu już od 2 lat i zawsze jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asoraks
Dobretonery.pl ma tanie bo nawet po kilkanaście zł zamienniki tuszy, tonery w sumie też mają niedrogie to jeżeli miałbym polecać miejsce gdzie kupować to tam śmiało można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamienniki kupuję w tym sklepie internetowym https://atramentowka.com/Kartridze-Jednorazowe Tanio wychodzi. Generalnie nie kupuję zamienników w sklepach stacjonarnych. Po pierwsze ze względu na cenę która jest średnio 10% wyższa, ale też z faktu, że przy większych zamówieniach zawsze dostaję fajny rabat, którego w zwykłych sklepach próżno szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtlasRise
Ja różnie, zależy gdzie akurat jestem. Najchętniej wybieram Asarto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość northpole
Możesz szukać w Empiku, tam można znaleźć między innymi asarto, poza tym jest sporo sklepów internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surprisep
w internecie zwykle znajdziesz tanio. Ale poszukaj opinii o zamiennikach. Nie ma co brać tych najtańszych z najtańszych bo są znacząco gorsze. Z tych z górnej półki polecam asarto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeeeeroy
w empiku znajdziesz np asarto, a jak nie to jakieś saturny czy inne rtv też coś powinny mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja345
Zaglądaliście już do tego sklepu http://itoner.pl/8-epson ? Widzę, że jest tam bardzo dużo tuszy zarówno oryginalnych, jak również zamienników w dobrej cenie. Asortyment tam dostępny pasuje do drukarek różnych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep internetowy www.czarnynabialym.pl, gdzie sprzedają zamienniki marki Lambda - świetna cena i wysoka jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuję na http://zastrone.pl/ Moim zdaniem mają tam najtańsze zamienniki. Do tego wybór jest całkiem spory. Bałabym się kupować z niesprawdzonej strony bo raz tak kupiłam i tusz był po prostu do bani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idekk
Wiesz co często zamienniki psują nasze maszyny :/ Jak Ci sie przytrafi coś takiego to dzwoń po copy24serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja we Wrocławiu kupuję w zastrone.pl - mają bardzo, bardzo tanio. Jesli chodzi o oryginalne, to ceny też korzystniejsze niż normalnie. Fajna obsługa, wiec nawet jak sie ktoś nie zna to doradza najlepsza dla ans opcję, mi tak doradzili i wyszło mega tanio ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweczkafigsik
Ależ po co kupowac zamiennini skoro na drukujesz24 sa tanie i bardzo dobre oryginalne tusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marula96
w każdym praktycznie tesco znajduje się stoisko sferisu, gdzie można kupić dobrej jakości tusze active jet w atrakcyjnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zajrzec na drukujesz24 w celu znalezienia tanich i dobrych zamiennikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darco199
Ja kupuję najczęściej w sklepie DobreTonery, ale czasem zdarzy się gdzie indziej. Grunt, by nie kupować najtańszych zamienników bo później tusz zasycha... sprawdzałem wiec wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epikr
Z dobretonery.pl zawsze kupowałem jetworlda zamienniki tuszy do brothera dcpj105, zawsze na długo wystarczały i nie zasychały. Teraz kupuję drukarkę laserową, ale jeszcze myślę nad modelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prentko
Osobiscie nigdzie nie widzialem taniej niz na drukujesz24. Po porownaniu cen do innych sklepow wypadaja raczej najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninkala
Ja na allegro wlasnie raz się sparzyłam i tam więcej nie zamwiam z tego sklepu Dobretonery raz miałam tusz to długo na nim drukowałam, teraz mam laserówkę to toner raz w roku jedynie wymieniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie wolę zamawiać zamienniki i robie to na drukujesz24.pl . Na prawdę super jakość i nie nieszczą mi "sprzętu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabes
Do brothera dcp 1612we potrzebuję zamiennika, gdzie kupię jakiś tani? nie mogę nigdzie znaleźc, tylko w http://dobretonery.pl/ znalazłam jakiś za 90zł. Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adakosa
jak za taką cenę to spoko, tyle mniej więcej kosztuje dobry zamiennik do tego brothera, ja z dobretonery.pl zawsze kupuję zamienniki do swojej drukarki, więc kup tam i nie szukaj po niesprawdzonych sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka77
Zamienniki polecam na drukujesz 24 pl. Super cena, jakość i wydajność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×