Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia ze Wspólnej

gdzie kupić tanie zamienniki?

Polecane posty

Gość antek44
Lubię drukarki atramentowe ogólnie. Zawsze mnie jednak męczyły wysokie koszty wydruku strony i częste odnawianie materiałów eksploatacyjnych w wersji oryginalnej :/ Poszedłem po rozum do głowy i poszukałem tanich zamienników tuszu, które utrzymują jednak wysoką jakość. Znalazłem sklep www.atramentowka.com specjalizujący się właśnie tylko w tej dziedzinie. Mają wszystko, co trzeba, aby zmniejszyć koszt druku. Pogadaj z nimi. Na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję albo stacjonarnie (często w pasażach handlowych są stoiska z tuszami AJ, można też w eurortv kupić), albo przez internet (123drukuj, dodrukarki - tam najczęściej zamawiam Actisy bo są tańsze i też się na nich dobrze drukuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańsze zamienniki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym toneryotwock.pl Serdecznie zapraszamy do zakupów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżugallo
Ogólnie w sklepach internetowych jest najtaniej. Ja kupuję marki asarto zawsze w sklepach internetowych. Same zamienniki nie sa drogie, ale w internecie można jeszcze taniej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
rzeczywiście w sklepach internetowych jest przeważnie najtaniej (ale trzeba doliczyć koszt przesyłki), niemniej trzeba wybierać takie sklepy gdzie mamy do wyboru zamienniki od różnych producentów, a lepiej omijać te które sprzedają swojej produkcji (nie mamy pewności co do ich jakości wydajności czy gwarancji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iggyza
Takich sklepów jest teraz pod dostatkiem, praktycznie większość dobrych sklepów stacjonarnych i internetowych ma duży wybór najlepszych zamienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... niestety większość jest jednak tych gdzie mamy tylko jednego producenta i są to głównie zamienniki nieznanych marek lub samodzielnie regenerowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej pory przestowałem różne zamienniki Active Jety (dobre, nawet do zdjęć ale ciut drogie), Actis (tanie,niezła jakość jak za taką cenę), regenerowane (trafiłem na kiepskie i nie polecam), Black Point też niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToneryOtwock
Szukacie dobrych i tanich zamienników? Zapraszam do naszego sklepu toneryotwock.pl. Posiadamy w swojej ofercie tonery i tusze do drukarek wszystkich marek. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiednich produktów eksploatacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zealeschana1987evsux
No pewnie, ze w doktortusz.pl taniej, inaczej by nikt tam nie kupował i nie polecał tak ochoczo Zreszt wystarczy sobie porównac ceny oryginałów i zamienników od nich, zwykle jest anwet 50zł różnicy! a 50zł drogą zwykle nie chodzi sowa Minerwy wzlatuje o zmierzchu Jasne http://bgurl.co/baXjJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamienniki z allinside.pl, sprowadzam je w dużych ilościach bo prowadzę firmę i co chwilę coś drukujemy ;) Starczają na długo i są dobrą alternatywą jeśli chce się zaoszczędzić trochę pieniędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anesverta1971cuphx
polecam Ci Activ Jet'y sama korzystam z tych zamienników i jakością dościgają nawet tusze HP a są o połowę tańsze, więc jeśli jeszcze nie dokonałeś zakupu to warto się zdecydować na AJ. Jasne http://ph0.to/y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
ja również korzystam z zamienników activ jeta i to już od kilku lat, osobiście nie widzę różnicy w wydruku pomiędzy zamiennikami a oryginałami, dlatego uważam, że nie ma sensu przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simplonahun1979jbmis
przecież nawet 3 latek się nie nabierze na taką formę reklamy sklepu Jasne http://u.airabruzzo.org/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję zamienniki do drukarek w tym serwisie http://mar-ton.pl i jestem zadowolony z ich produktów. Drukarka drukuje mi bez problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrych, sprawdzonych zamienników tonerów i tuszy to zapraszam do http://www.toneryotwock.pl/. Producenci od których bierzemy materiały eksploatacyjne dostarczają nam jedynie te, które są bezpieczne i sprawdzone oraz zapewniają idealną jakość druku. Nasi doświadczeni sprzedawcy doradzą wam wybór tonera i tuszu, który spełni wasze wszystkie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
a z jakich zamienników najchętniej korzystasz? jakie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szukaj na allegro, bo tam możesz na beznadziejny produkt trafić. w dobrych sklepach typu czarnonabialym.pl maja duży wybór tego typu produktów, a zamienniki są super jakosci. maja też tusze tonery itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie wiem czy przy zakupie zamienników w sieci możesz zliczyć na gwarancję, ja kupuje w sklepie activ jety dlatego, ze chcę dostać gwarancję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo , że najbardziej opłaca się kupować przez internet ale radziłbym omijać allegro, chyba że mamy już sprawdzonych sprzedawców. Ja zamawiam zamienniki na arsa.pl i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jeszcze nie kupowalam, ale jakoś mi się tak udało kupić od razu bardzo dobre zamienniki tutaj http://www.profibiuro.pl/ i już tu kupuję. Zamieniki są na prawdę bardzo dobre, ja na razie nie mam zamiaru kupować gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
żeby kupować sprawdzone zamienniki to chyba najlepiej kupować u źródła czyli albo w sklepie producenta, albo w autoryzowanych sklepach, z którymi współpracuje producent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na arsa.pl znajdziesz zarówno tanie zamienniki jak i oryginały do wszystkich rodzai drukarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
przy zakupie ważne jest też to, aby sprawdzać czy producent daje gwarancje na swoje produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guglakka24
Swoje zamienniki kupuję w sklepach internetowych z takimi produktami. Mam dwa sprawdzone, więc wiem, że nie sprzedają podróbek. Najczęściej kupuję asarto czasami active jety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam zamienniki do swojej drukarki brother na arsa.pl Kosztują kilka złotych i nie zauważyłem różnicy pomiędzy oryginałem a zamiennikami, więc po co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze tak ale to tylko jak sie wie jak 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@adelllll gwarancja rzeczywiście jest bardzo istotna ponieważ pokazuje że producent jest pewien co do swojego towaru, ale warto też sprawdzić jak pod względem jakości oraz wydajności wypadają w różnych testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×