Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia ze Wspólnej

gdzie kupić tanie zamienniki?

Polecane posty

ale czy uważasz, że testy zamienników które możemy znaleźć w gazecie i necie są wiarygodne? Wiarygodny test to taki gdzie testujący kupuje zamienniki z tzw. półki i je testuje, do testów które są później publikowane w prasie producenci zazwyczaj sami dostarczają zamienniki, a ten będzie zawsze najlepszej jakości, aby test wypadł jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na toneryotwock.pl, od bardzo dawna, dużo drukuję i nie było nigdy najmniejszego problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
a na jaką firmę się zdecydowałeś jeśli chodzi o tonery, jakiego producenta wybrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
przy takich zakupach nie zawsze chodzi o najniższą cenę, a raczej o jakość kupowanych zamienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze chodzi o jakość, jednak są zamienniki, które są tańsze a jakość nie odbiega od oryginałów! Polecam zamienniki Lambda z http://czarnynabialym.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
to prawda ja spokojnie mogę polecić zamienniki activ jeta używam od kilku lat i jakością niczym nie odbiegają od zamienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tańszy zamiennik kupuje w sklepie komputerowym (gdzie nabyłam samą drukarkę) lub hurtownii papierniczej :) Zamiennik wydaje mi się, że starcza na więcej stron, a znacznie tańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często tak jest że zamienniki są dużo bardziej wydajne niż oryginały, a od jakiego producenta kupujesz zamienniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zamówiłam te zamienniki Lambda z http://czarnynabialym.pl - zobaczymy czy faktycznie są dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowata12
ja bym się trochę kupować z sieci, nigdy nie wiadomo co dostaniemy, nie lepiej w sklepie tradycyjnym kupować takie rzeczy jak zamienniki do drukarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinie, że zamienniki działają szkodliwie na drukarki są mocno przesadzone. Rozpowszechniają je producenci oryginałów, żeby nie tracić klientów ;) Ja mam drukarkę HP i odkąd skończył mi się oryginalny tusz kupiłem zamiennik i drukarka nadal chodzi jak w zegareczku, z tą różnicą, że kilkadziesiąt złotych zostało mi w portfelu, bo jak wiadomo w sieci można znaleźć wszystko o wiele taniej niż w hiperkarketach czy zwykłych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabańka
ja również uważam, że informacje na temat gorszej jakości zamienników od oryginałów nie są prawdziwe. Sama używam zamienników od dłuższego czasu i nie narzekam. A Ty z jakich zamienników korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź sobie ofertę firmy http://www.swisspol.com.pl/ z Gliwic. Firma zajmuje się fachową regeneracją katridży i tonerów. Dodatkowo oni zajmują się serwisem i sprzedażą drukarek, kserokopiarek. Na pewno ci doradzą odpowiedni zamiennik do twojej drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabańka
ja już w sumie mam wybrane zamienniki dla siebie i są to activ jety, póki co jestem zadowolona z tego producenta i nie chcę zamieniać na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź ofertę sklepu http://czarnynabialym.pl/ z Warszawy. Oni mają duży wybór zamienników do drukarek każdego modelu i typu. Ja u nich kupuję tusze do drukarek i jestem zadowolona. Są wydajne, na długo mi starczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
a kojarzysz moze czy mają zamienniki activ jeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamienniki i czasem oryginalne kupuję w sklepie toneryotwock.pl i jak na razie nie miałam żadnych zastrzeżeń. Zamienniki pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
wszystko też zależy od tego jakiej jakosci zamienniki kupujesz im lepsze tym jakosc też dobra, jakie zamienniki kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrym sklepem z zamiennikami tuszy i tonerów jest http://wpc-tusze.pl/ w Krakowie, ja korzystam zawsze z ich oferty i wydruki są dobre jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdre
Postanowiłem zamiast nowych oryginalnych kartridżów zakupić kompletny zestaw do drukarek Epson posiadający dedykowane kartridże do napełniania oraz oczywiście tusz. Zestaw zakupiłem w niewielkiej cenie na www.tusze.info i przyznam, że jestem bardzo zadowolony z zakupu. Polecam atrament ink-mate pigment dedykowany do epson 2100/2200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drukuję bardzo dużo dokumentów stąd duże zapotrzebowanie na tonery do mojej drukarki HP. Najtańsze i najlepsze znalazłam na www.tusze.info . Mimo że kupiłam zamienniki to są dużo wydajniejsze od oryginalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrtt
Ja już nie kupuje gotowych kartridżów do swojej drukarki HP. Kupiłem gotowy zestaw do regeneracji na www.tusze.info i szczerze powiem, że nie widzę różnicy w jakości między tym regenerowanym a nowym kartridżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dswwe
Mam w domu drukarkę laserową HP i zawsze kupowałem do niej oryginalne tonery, jednak w końcu stwierdziłem że to za duży wydatek. Ostatnio kupiłem toner CB435A - oczywiście zamiennik na stronie www.tusze.info i muszę przyznać, że wydrukowałem na nim więcej stron niż na oryginalnych tonerach. Świetnie się też sprawdza CISS Obniżenie kosztów druku do 20-50 razy (w zależności od modelu drukarki i rodzaju tuszu)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
bardzo często zamienniki są duzo bardziej wydajne niż oryginały, ja kupuję activ jety i mają naprawdę dużą wydajność, nieporównywalną do oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowataa
ale co to za producent zamienników, jakie mają marki u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin099
Ja sceptycznie patrzę na zamienniki. Tusze zamawiam zawsze na arsa.pl - ceny nie są powalające, a jestem spokojny o stan drukarki. Podobno stosowanie zamienników niekoniecznie jest opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
Do Epsonów są bardzo tanie oryginalne tusze i nie trzeba inwestować w zamienniki. Drukarki Epsona mają system ITS, który jest tani w eksploatacji i wydajny. Same drukarki tej firmy też można kupić w dobrej cenie - teraz np. w promocji cashback http://www.epson.pl/zwrot gdzie firma zwraca do 240 zł za zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×