Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość gość
Ja z Tobá wczoraj zaczelam, dzis mam drugi dzien Waga 60.8 Cel 55 kilo - 10 dni. Bylam juz na Dábrowskiej 2 tygodnie i jeden cien Dabrowska drugi glodówké milam i juz schudlam 6 kilo. A od wczoraj tylko woda. Zalezy mi tylko na schudnieciu bo mam tylko 162 cm. Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska9911
Dzień 2 Waga 79,3 ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubaska9911 ja przyłączę się do Ciebie jutro. pijesz samą wodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubaska jak ci idzie? Mnie skreca i mysle o jedzeniu, waga stoi w miejscu, jeszcze tylko 9 dni i koniec. Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśko
Dorka Jak Cię skręca, pij więcej wody i bądź aktywna fizycznie (na miarę sił), spacer czy rower. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska9911
U mnie dzisiaj kolejne kg w dół 78,2 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasko mija mi juz trzeci dzien, jest dobrze, chodzé na Zumbé, sprzátam dom. A ty jak który dzien glodujesz? Waga mi stoi. Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4- y dzien waga 60.2 28.1% Cel 10 dni, potem 7 dni soki z warzyw i z jablek :) Glodu nie czuje. Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodek nocnik
waga po 2 tyg wyjscia z 6dniowej glodowki poprzedzonej 4dniami jednoposilkowymi to... 80,5 kg (czyli ciagle spada) . na trzeci tydzien, ktory sie w sobote zaczal mam zaplanowane 10 000 kcal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zaczynam dzis... moim planem jest 21 dni... zdaje sobie sprawe ze bedzie trudno ale musze powalczyc... przyswiecaja mi dwa cele, oba wlasciwie zdrowotne: nadwaga (jutro sie pomierze i "powaze") i rozne dolegliwosci ktore mam nadzieje glodowka zniweluje. Postanowilam umieszczac posty na forum zeby sama siebie troche pilnowac (mysle ze codzienne mini relacje mi w tym pomoga) i po to zeby tez troche wsparcia dostac :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadogoska
Czy moze jest ktos kto tez dzis rozpoczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
Dzien 1 waga 73.8 pas 84.5 biodra 110 biust 102 udo 60.5 (L) 61.5 (P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz wzrostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
1.60 i niestety nie bedzie to moj pierwszy dzien :( dzis wypadlo mi wyjscie sluzbowe wiec zaczynam od jutra, czyli czwartku a dzien wczorajszy i dzisiejszy potraktuje jako przygotowanie (wiem ze nie profesjonalne itd bo to tylko dwa dni ale... dobre i to) wiaze z glodowka spore nadzieje... mam 40 lat i procz nadwagi chce sie pozbyc np. bolu plecow (pewnie spadek wagi sam w sobie w tym pomoze)... moim najwiekszym zmartwieniem jest kawa (ciezko mi odstawic, poza tym mam niskie cisnienie) i skora - boje sie jak bedzie wygladala po zrzuceniu nadprogramowych kg w tak krotikm czasie... wiec... od jutra zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
Wydaje mi sie ze forum I zamieszczanie na nim relacji jest bardzo pomocne…. Przeczytalam prawie wszystkie 81 stron zanim sama zamiescilam post. Pocieszam sie tym jakie rezulaty zanotowali inni, widze ze nie tylko ja mam upadki i wzloty, znalazlam tez sporo rad… poza tym kazdy wpis jest dla mnie takim “wyrzutem sumienia”: deklaruje sie I zobowiazuje wiec… nie ma to tamto ;-) Konieczne wydaje mi sie zaczac jutro, zeby 21y dzien wypadl mi 13tego wrzesnia. Potem bede miala poczatki wychodzenia ktore wypadna na moj urlop w budapeszcie…  to bedzie wyzwanie  Ech… mam nadzieje ze ktos odwiedza forum, ze ktos bedzie glodowal w podobnym terminie I dzielil sie swoimi sukcesami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
Widze ze z forum zrobil sie moj pamietnik ;-) Dzien 1 (niestety po wyjsciu ze znajomymi z pracy, malych przekaskach i 2 drinkach, startowa waga wzrosla... buuuu... ech czasami mam wrazenie ze ja to mam tak ze nawet powietrze mnie tuczy :( ) 75.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KasiaW
Mam pytanie czwarty dzień głodówki i strasznie boją mnie mięśnie ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonaaa
hej. Ja tydzień temu zakończyłam swoją pierwszą w życiu głodówkę 12-dniową. Czuję się super i już nie mogę doczekać się następnej. No ale to dopiero za kilka miesięcy :) Nawet nie spodziewałam się, że głodówka może przynieść tyle dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz co dobrego przyniosla glodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
Dzien 2 73.2 Delta: -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie, co dobrego wam głodówka przyniosła, a nie opisujecie dni głodówki, co dla osób postronnych jest mało interesujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie tylko liczenie dni,a zero efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko liczenie dni a zero efektow zdrowotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodek nocnik
ja jestem 3 tygodnie po 6dniowej glodowce , poprzedzonej 4dniami jednoposilkowymi . . . chociaz nie bylo to celem glodowki to waga zeszla ponad 10kg . samopoczucie swietne . zdrowie rowniez . w ostatnim tygodniu zjadlem 10tys kcal . w 6 dni . a wiec dzis post bo nie zostalo mi juz kcal na ten tydzin . jadam tylko ,,raz" dziennie i ostatni posilek byl wczoraj okolo 20:00 , a kolejny jutro po 14:00 , a moze po 16:00 . w moim wypadku niejedzenie pozwolilo mi na ,,zaczecie wszystkiego od nowa", pozwolilo nabrac mi dobrych nawykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
Dzien 3 72.1 Delta (od wczoraj): -1.1 Delta 1 (od poczatku): -2.1 Samopoczucie swietne, staram sobie zajmowac glowe (i cialo przy okazji) sprawami wokol domu, pracy a nie skupiac sie na niejedzeniu. Mam duzo energii, chyba pik jeszcze przede mna. Kiedys prawie udalo mi sie przeprowadzic 10 dniowa glodowke (polegam na wychodzeniu - nie tym razem!!) i mialam syndrom "4.30" - budzilam sie codziennie o 4.30... az troche straszne to bylo... dzis obudzilam sie rowniez o tej godzinie, zobaczymy jak bedzie jutro... mial ktos podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 4 71.8 Kiepska noc za mną, nie mogłam zaśnac potem budziła się co chwilę. Boli mnie głowa... Może lewatywa pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
Dzien 5 70.4 Deleta (od wczoraj): 1.4 Delta 1 (od poczatku): 4.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
Dzien 5 pomiary pas 81.5 (-3cm) biodra 110 (-1.5cm) biust 101.5 (-0.5cm) udo 59.5(L) (-1cm) 59 (P) (-2.5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
Dzien 6 waga 69.6 Delta (od wczoraj) -0.8 Delta 1 (od poczatku) -5.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rob dozo przysiadow....przyspieszysz spalanie,zobacz ile wytrzymasz stojac w polprzysiadzie minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×