Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość gość
jak często można powtarzać głodówki 10-dniowe? Czy co dwa miesiące to za często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyszczkooo
Gość z dziś (10:19) Podobno 10 dniowe powinno sie powtarzac co 3 miesiace. 3 dniowe raz w miesiacu. 1 dniowe raz w tygodniu. Desperadgoska Jesli chodzi o stan skory na calym ciele to wszystko jest elegancko. Zadnych zwisow czy duzych marszczen. Szczotkowanie skory na sucho przed prysznicem, naprzemienne polewanie raz zimna raz ciepla woda sporo daja, no i przede wszystkim chyba sama glodowka ujedrnia skore. Jedyny problem to cycki. Mialam baaardzo duze, a teraz praktycznie zostaly puste worki skory i bez operacji plastycznej to raczej sie tego nie da juz naprawic. Ale moj facet akceptuje taki stan cyckow, a nikomu innemu ich nie pokazuje tak wiec dobry stanik i nie ma tragedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyszczakooo
No dzis dzien 10. Ochota na zezarcie wszystkiego co popadnie powoli maleje wiec idzie coraz latwiej, tak wiec plan zaklada kolejnych 5 dodatkowych dni. Sucho w ustach mam tak straszliwie ze jezyk przykleja mi sie do podniebienia, a na pewno nie jestem odwodniona bo pijam 6litrow wody dziennie. Ale jakos musze to przetrwac. Powodzenia innym glodowkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 10 dniach!! Ja po 10 godzinach nie odczowam juz glodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
Pyszczakooo, ja (stety nie stety) tez mam spory biust i niestety obawiam sie podobnych rezultatow... :( zobaczymy u mnie na razie wycofanie sie z GL, nie bede fundowala takich hustawek organizmowi... przerwalam i teraz nie mam co zabierac sie na 4 dni przed wyjazdem... bardzo oszczednie jem... zrobie cos w rodzaju detoksu a po wyjezdzie (czyli za 2 tyg) sprobuje 21 dni... potem chcialabym zastosowac rytm glodowkowy o ktorym pisalas... ja wierze w glodowke i jej pozytywne dzialanie... musze jednak wybrac dla niej taki czas zeby bez przeszkod ja przeprowadzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi proszę czy na głodowce mozna robic wcierki i maseczki na włosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
Jestem ponownie. Tak jak zaplanowalam, sprobuje (bo tyle moge sobie obiecac) przeprowadzic 21 dni. 1. 72.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sy_lwia
Witam :) Ja od jutra 10 dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjxndmmd
Nie wiem dlaczego mój post się nie dodaje ; ( Spróbuję jeszcze raz lecz krótko: chce.kontynuować moje odchudzanie. Chce schudnąć jeszcze 20 kg. Stosowałam do tej pory to http://nplink.net/NE6TELMd schudłam 16kg w miesiac. Teraz chce zastosować oczyszczająca głodówke dalej stosująć mój ulubiony specyfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjxndmmd czyli goska
Chce byśmy się wspierali. Będę pod pseudonimem GOSIA pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie otwieram tego linku. Głodówka i przyjmowanie specyfików ? To nie jest temat o wycieńczaniu organizmu Gosiu :) Nie taki jest sens oczyszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to właśnie jest. Ktoś nie zobaczy i komentuje :P to błonnik a post to post Dąbrowskiej. Je się warzywa. Głodówka nie wykańcza tylko leczy. Poczytaj na www.glodowka.pl czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
do gość 2017.09.08 jak często można powtarzać głodówki 10-dniowe? Czy co dwa miesiące to za często? Odp: ... średnio raz w miesiącu ... dlaczego??? 10 dni głodówki, 10 dni wychodzenia, 10 dni stabilizacji, wg niektórych, to nadal wyjście z głodówki ... :-) ... chyba, że planujesz głodówkę frakcyjną, ale to już wyższa szkoła jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
u mnie 3 przygotowywania sie do glodowki Dzien 3 (p) 71.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sy_lwia
Ja poszczę od wczoraj. Jest bardzo dobrze. Natychmiast jak przestaję jeść energia zaczyna mi się wylewać uszami ;) Dzień drugi. Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przeciwnicy tak narzekają na glodowki. A organizm od razu pokazuje że mu jej potrzeba właśnie ta rosnąca mocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam tak .... Post Dąbrowskiej 21 dni Wychodzenie 21 ze stosowaniem witamin i błonnika i ogólne oczyszczanie Zdrowy tryb życia - stosowanie Msm i innych. Wszystko będę opisywała. Zaczynam w piątek bo 3 pierwsze dni to masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy_mama
Cześć dziewczyny;) Za mną pierwszy dzień Głodówki;) Planuje 10 dni. Mam 168cm i 56kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sy_lwia
Głodówka jest stanem fizjologicznym. Ale owszem może zaszkodzić, bo jest jakby operacją bez skalpela. Nieumiejętnie przeprowadzona może nawet zabić, albo narobić nieodwracalnych szkód. Jak do wszystkiego trzeba do niej podejść z głową. Energia rozwala mnie na kawałeczki. Wróciłam właśnie z ponad dwugodzinnego niełatwego treningu i chyba poprasuję, ;) Cześć dziewczyny. Trzymam kciuki za Was. :) I chętnie poczytam jak Wam idzie. U mnie koniec drugiego z dziesięciu zaplanowanych dni. Jest jak zawsze. Bez niespodzianek póki co. Nie bardzo mogę spać, stąd ten intensywny trening żeby się zmęczyć. Może dzięki temu zasnę o ludzkiej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy_mama
Dzisiaj rano waga pokazała 53.8 po pierwszym dniu a wczoraj było 56kg. Zaznaczę ze wazę się rano:) woda ze mnie schodzi.. Tak Wogole to mam rocznego synka a w ciąży przytyłam 20kg! Schudłam ponad to ale nie na głodówce tylko dieta i codziennym dwugodzinnym treningiem. Mam tylko grube uda;( Co myślicie o ćwiczeniach Chodskowskiej od drugiego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy_mama
A i czy mięsień tez się zmniejsza przy głodówce? Czy jak będę ćwiczyć to urośnie? Bo mam do tego tendencje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperadgoska
Dzien 3 (p) 72.5 niezle, myslalam ze na przygotowaniu cos mi spadnie ale chyba przesadzilam z iloscia platkow owsianych i sliwek suszonych dzis sok z pietruszki i cytryny, a potem z grapefriuta i tak do niedzieli z mala przerwa jutro wieczorem, w pon startuje z GL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z czego ma ci urosnac miesien z wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy_mama
Z wody Haha;) rok chodziłam na siłownie i wiem co nieco. Taka mam budowę ciała .. zostanę przy Chodakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sy_lwia
Mięśnie się odwadniają jak reszta organizmu. Poza tym schodzi z nas sód chyba i wszystko się wygładza jakby. Ja się ruszam między innymi po to, żeby dać im kopa i nie pozwolić się rozleniwić. Co do modelowania to z własnego doświadczenia polecam Ci Callanetics. Dziewczyna z którą ćwiczyłam, miała straszne uda pośladki i łydki kwadratowe. Po kilku miesiącach nie do poznania. :) Dzień trzeci u mnie :) Wieczorem po pracy idę potruchtać jeśli przestanie padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy_mama
Sy_lwia dzięki ;) wirleczorem poćwiczę. U mnie dzień drugi. Mam ogromna ochotę zjeść cokolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sy_lwia
Nie ma za co :) Naprawdę działa cuda, i gdyby jeszcze nie był taki nudny ;) Z tą ochotą to tak właśnie jest. Dlatego tak rzadko robię ciągle obiecywane sobie regularne posty śródroczne. Bo ciągle na coś jest ochota albo jakaś okazja, albo ..... wymówek mam zawsze setki haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy ze na wodzie sie wypakowalas,to w takim razie dobry suplement he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy_mama
Nie na wodzie gościu ale jak biegam to mam taka budowę ciała ze rosną mi uda i koniec.. to nie jest moja pierwsza glodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takiej wadze nie masz duzych ud co innego jakbys miala nadwage..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×