Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malwilena123

Idzie Wiosna! zaczynam bieganie kto ze mną??

Polecane posty

Gość fabiane
bezprzesady, kilka rzeczy we mnie mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znowu biegałam 15 min krócej niz wczoraj ale zakwasy sa okropne chyba się przeforsowałam:( ale dam radę jutro zrobie dzień przerwy i w czwartek od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.ja zaczeęłam dzisiaj.w zeszłym roku biegałam od września do końca pazdziernika,ale potem nastała zima...a już dobrze mi szło..ale teraz prawie na nowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam dziś...w zeszłym roku biegałam od września do końca pazdziernika i małymi kroczkami doszłam już do tego,że mogłam przebiec po kilka razy po 10 minut i nie miałam zadyszki ani zakwasów.ale teraz prawie od nowa trzeba zaczynać...życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eks grubaskaw
Biegałam 30minut dziennie przez miesiąc, do tego rezygnacja ze słodyczy i białego chleba - efekt 8 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja zaczynam bieganie od piątku. Przede wszystkim chce schudnąć i oczywiście poprawić kondycję,bo lato tuż tuż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis zrobilam 5 km leko krzyz boli ale juz nie tak jak poprzednio moze cos z tego bedzie;) Sufitówka jaka waga wyjsciowa u ciebie? i ile schudlas jak biegalas te 2 miesiace jesienią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ....nie sądziłam ,że zapytasz he he he :)ja jestem słoń,mam 78.biorąc pod uwagę fakt,że w ogóle nie stosowałam diety schudłam 3 kilo,i nie biegałam dziennie tylko 2-3 razy w tygodniu.ale.....samopoczucie jest fantastyczne i to jest też b.wazne,wszystko lepiej ukrwione,cera ładniejsza bo dostaje poprzez krew więcej substancji odżywczych...itp.ale teraz zamierzam się ograniczyć w jedzeniu,ponieważ wtedy wiedziałam,ze dłużej biegać nie będę bo spadnie śnieg a na siłownię mam daleko.teraz zaś mam caluteńkie lato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa
czesc dziweczyny. tez czasem biegam ale koło domu mam z górki i pod górkę :O i to nie fajnie się biega. A wy gdzie biegacie??? Na asfalcie cholernie nogi bolą :O Chodzicie na stadion??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattta z Luxemburga
dziewczyny ja mam 59 kg przy wzroscie 167 i chce schudnac 4 kg...jak dlugo trzeba biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegam po lasach albo na boisku.nie wiem ile trzeba to zależ od tak wielu rzeczy,że trzeba by epopeję napisać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 4 kg schudłam po 2 miesiacach. Chudłam 2 kg na miesiac z tym ze nie stosowalam zadnej diety tylko biegalam acha unikalam slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malwileny
cyt. Malwileny: uwież wiosna najlepszy czas na to. Więc co dołączysz się do mnie? Uwiez wreszcie, że powinnaś iść do szkółki podstawowej, bo sadzisz byki, a może jesteś grubą małolatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malwileny
mialo być "uwierz", coś zżarło r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolincia...............
tylko zlez z tej maszyny i biegaj..;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na tym polega to forum,żeby komuś byki wypominać-pomyliłaś wątki,chcesz kogoś obrażać to lepiej nie pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na tym polega to forum,żeby komuś byki wypominać-pomyliłaś wątki,chcesz kogoś obrażać to lepiej nie pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na tym polega to forum,żeby komuś byki wypominać-pomyliłaś wątki,chcesz kogoś obrażać to lepiej nie pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Mam pytanko,ja jeszcze nie biegam,ale jeżdżę już na rowerku od poniedziałku.Czy mogę sie dołączyć.Mam zamiar po przejażdżce na rowerze jeszcze pobiegać. Ale od kiedy to nie wiem.Na razie mam tylko zapał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jasne cos zrzarło r ..... zrobiłaś błąd tak samo jak ja bo to się zdarza każdemu a po za tym to nie lekcja j. polskiego tylko forum o bieganiu chciałabym żebyś zauważyła że biega się nie tylko po to żeby schudnąc . A nawiasem mówiąc nie jestem małolatą ani nie mam nadwagi właśnie dzięki bieganiu, a ty kochana pomyliłaś miejsca bo jeśli cię tak bardzo interesuje ortografia i pouczanie kogoś to proponuje zapisać sie na studia w kierunku pedagogiki wtedy będziesz mogła pracować w szkole i pokazywać swoją mądrość dzieciaką a nie mi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×