Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryniu2

Dla tych, które się już rozpakowały (urodziły) i chcą się poradzić lub pogadać

Polecane posty

a ja właśnie robię komodę i krzesło. odezwę się wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś rodzinnie wybieramy się do znajomych na pieczone ;) dzień piękny trzeba korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam dziewczyny po weekendzie ? ja skończyłam zamówione mebelki i zostałam sama z dzieciakami w domu na 2 dni :( czuję,że będzie jazda bez trzymanki bo starszy jakiś bunt przechodzi i na wszystko mówi nie,aż mnie czasem ściska z nerwów,ale tłumię,liczę do 10 i potem z nim rozmawiam. Są też momenty,że warknę.... Mama Szymcia, czy z córami też masz tak jak ja z moim? niekiedy mu powtarzam Rysiek uważaj na to lub nie rób tego,a ten ja na złość. Np. dzisiaj uważaj bo wylejesz jogurt, przeszedł kawałek i jogurt na podłodze. Byliśmy dziś w kawiarnii, zamówił sobie czekoladę na gorąco. Nic się nie odzwywałam, nawet nie patrzyłam w jego stronę,a ten po 5 minut cały upaćkany. Buzia, ciuchy dosłownie wszystko :( ehhhhh już nie wiem co mam robić. Mówię tyle razy, proszę,a ten swoje. Może spróbuję w odwrotny sposób-nic nie będę mówić. Tak samo ze sprzątaniem pokoju. Kiedyś nie było z tym problemów,a teraz mogę prosić, błagać i dupa. Ja pamiętam (choć tego nie popieram),że jak w dzieciństwien nie posłuchałam mamy lub taty to dostałam na tyłek i odrazu szłam posprzątać,a teraz sama mam z tym problem i nie wiem co zrobić........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niejednokrotnie w tyłek dostałam i wiem ze teraz się nie popiera tej metody wychowawczej, ale z drugiej strony od klapsa nikt jeszcze nie umarł...sama musisz to chyba rozważyć ryniu2 bo to indywidualna decyzja każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shani, Wysłałam tylko proszę nie podawaj mojego maila tu na forum bo to firmowy jest i nie chcę potem problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSKA!!!! ale jaka duża. shani Ty na pewno tylko cycem karmisz hehehehehe, Fajniutka jest i widać,że uśmiechnięta z niej dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos tak wychodzi ale ja tam nie narzekam;) a mała napewno jest karmiona tylko cycem wazy 5 kg i ma 59 ck ;) no i ma 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to się wyda głupie, ale mam wrażenie ze Twoją dzidzie już widziałam- kurcze wiem ze dzieci są do siebie podobne, ale Adaś jakoś wyjątkowo mi jakieś maleństwo przypomina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryniu ja uciekam bo mężuś rano wstaje i musi się wyspać, mam nadzieje ze jutro pogadamy ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:D ja tez chce zdjecia waszych szkrabow!!!! u mnie po weekendzie super jak nigdy:) w sobote bylismy na urodzinkach, synek byl grzeczny, jakby ktos nam dziecko podmienil:) wczoraj wylegiwalismy sie w lozku do 11:P maly tak dlugo nma spal:)tzn. o 7 obudzil sie na jedzonko i dalej poszedl spac:) z dnia na dzien jest coraz bardziej kumaty:) krzyczy na zabawki, obraca sie z brzuszka na plecki od dwoch dni:) jutro idziemy na kolejne szczepienie, meza namawiam zeby wzial wolne bo ja sie strasznie boje isc sama po ostatnim razie:(:( wczoraj wstalam z mega dobrym humorkiem, wstalam o 11 zrobilam dwie salatki i obiadzik,)poszlismy na spacer jak na rodzinke przystalo, nie czesto sie tak zdarza bo moj Maz ma tylko jeden dzien wolny od pracy i to tez potrafi i w niedzieli wisiec caly dzien na tel.:O teraz szybko posprzatam i ide na zakupy, bo sie malego kosmetyki powoli koncza a i ostatnio bratowa mi powiedziala, ze w naszym sklepie dzieciecym sa fajne mieciutkie buciki dla niemowlat:) mamy takie ale nie z tygryskiem i kaczuszka:P:P:Dmilego dnia kochane...puki nie wyjde na spacer to bede u zagladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karko1234
Hej Jeśli szukacie ubranek dla swoich pociech zapraszam do sklepu internetowego www.patryczek.pl , znajdziecie tam nowe ubranka polskich producentów w fajnych cenach w rozmiarach 56-104cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczny mały pucuś :) udały się nam dzieciaczki dziewczyny nie ma co- można by pójść w produkcje hurtową hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło karmelek :) kurde dziewczyny padam. nie wiem za co się złapać. mój M wyjechał z dzieciakami na dwa dni i mam teraz sajgon. na całe szczęście starszy w przedszkolu,ale musiałam dzisiaj jechać po towar,któy teraz maluję do tego dziecko, sprzątanie domu, obiad itd. Wymiękam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcięlo mi jestem z dzieciakami sama przez dwa dni. Jakby z nimi wyjechał to byłoby wspaniale!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdybyście chciały zobaczyć czym się zajmuję to zapraszam na moje stonki. W mailu,który otrzymałyście są namiary wystarczy tylko dodać (do nadawcy maila) z przodu www. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No siemka Ja też chce zdjęcia! :) Wysyłajcie na podany e-mail,chętnie zobaczę Wasze szkraby a ja odeślę swojego Szymuśka... Ryniu jeśli chodzi o moje ....kozy ...:) to różnie bywało,nie popieram bicia ale jak sytuacja była podbramkowa i nie można bylo inaczej już przetłumaczyć to zdarzyło się kilka razy ,że dostała w tyłek starsza córcia.Mlodsza ma inny charakter i jest bardzo obowiazkowa i słucha się chociaż ostatnio widze jak wchodzi w okres dorastania i buntu i objawia się to smętną miną na wszystko o co poproszę. A starsza teraz wszystko poda,zrobi zakupy,posprząta tylko żeby nie zaglądać jej w lekcje,pozwalać na wychodzenie itp ,wtedy jest wprost cudowna:) ale ostatnio ma karę i to ostrą na kompa(zero na tyg zaglądania) ,zero wychodzenia na tyg. oprócz basenu i tańca,zero gości ... A i ma zabrany tel kom. do końca roku szkolnego. Metody skuteczne jak narazie,lekcje odrabiane,poprawia stopnie. Zobaczymy jak dalej bedzie... odezwę się jeszcze później ,bo mam gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shani :) Ale masz lalunię w domku :) a jakie ma włoski...:) Kurde dziś u nas zaczęli ten nasz nieszczęsny budynek gospodarczy stawiać i od początku jakieś schody...ufff a kasę to trzeba przy sobie nosić bo ciągle na coś trzeba wydać. Przywieźli dzisiaj piach,cement i drut. Jutro zalewanie fundamentu. I wiecie co...jak się tak rozpatrzyłam to za taką kasę to chałupkę malą by postawil hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja dopiero co wrocilam ze spacerku i zakupów, chyba o nikim nie zapomnialam i wyslalam fotki mojego Alusia:) teraz biore sie za cos do jedzenia tzn.spozniony obiad:P Aleks na spacerku spal 4 godz, nie ma to co jak swieze powietrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×