Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

:) też już dziś dwa razy słuchałam Hakuny :) on się nie wyczekał aż tyle... bo dopiero 3 dni temu zaczął tęsknić :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio powiedział że nie chce mnie całować bo obawia się że moja próchnica może zrobić infekcje w jego jamie ustnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytacie ogłoszenia? :D Sprzedam faceta: Data pierwszej rejestracji grudzień 1977. Egzemplarz okazowy, duże gabaryty, tył lekko zgarbiony, poduszka powietrzna z przodu, ropniak, możliwość jazdy na gazie, wrażliwy na pedały. Drążek ergonomiczny, położony centralnie, prawie niewidoczny. Najlepiej posuwa na obwodnicach. Na trasie bierze wszystko jak leci. Uwaga, lekko stuknięty. Dużo pali. Lekkie problemy z wtryskiem. Niemiłosiernie smrodzi z tylniej rury. Zapas gum gratis. Wszystkiego najlepszego dla nowej właścicielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czemu go tak kocham? Bo jak leżymy i mnie przytula, to czuję jakbym leżała w puchu piórek :) tak mięciutko cieplutko bajkowo :) ma łupież :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko.. gdyby oni wiedzieli jak my pieknie o nich piszemy!! ja kochalam mojego, bo jak siedzimy sobie razem, to on robi jak Pumba nad stawem i nie musze kupowac Air wick :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mój czasami robi jak kilka Pumb nad stawem :D:D:D a że ja śpię zawsze w jego nogach... to .... mmmmmmm MNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest Pumba! Twój może być Timon :P A ja kocham... chyba... jeśli już to... za ... to no.. to... takie... Pomocy :O aaa... za to takie coś co sobie ma, ale nie wiem co to, po co i dlaczego i skąd się w ogóle to wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... za to takie coś co sobie ma, ale nie wiem co to, po co i dlaczego i skąd się w ogóle to wzięło. to się wzięło z jelita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hehe no ja też przed chwilą ryczałam :D dupa mojego byłego po pierdnięciu była jak biała firanka... patrzę kiedyś a tam frędzle, zapaliłam światło a to OWSIKI :o Mój jest kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni wiedzą, oni czytają, oni to obcy przybysze z planety Ciurak z plemienia Chujowie :D Ah... aż chce się powiedzieć coś miłego... eee... nie no, przed miesiączką to nie nada ;) Jeszcze kto pomyśli, że ja nie kobieta bo nie ma PMS-u :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×