Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Te gorrrące dyskusje na dyskursie :D Mhm I'm lovin'it. No to Madzia powodzenia :) Koledzy nie zawsze muszą przeszkadzać, choć się zdarzają takie chochliki :D Byle do przodu. Ja robotać :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :):) Egzamin zaliczony ;) juz nie trzeba wkuwac :):) Tak- masz racje, koledzy nie zawsze musza przeszkadzac, ale wiesz jak to jest - facet z kolegami i facet bez kolegow - dwa rozne stworzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Hej dziewuszki :) Ja właśnie wstałam ;p czuję się już lepiej(jeśli chodzi o chorobę),obyło sie bez lekarza,ufff :P Madziulka gratulacje :D!! Powodzenia na ognisku.Racja,z kolegami chłopacy są zupełnie inni i to mnie drażni :( ale wiesz,może jak będzie po %,zobaczy,że się świetnie bawisz,to ruszy w Twoją stronę ;p W końcu to będzie impreza,luźna atmosfera,zupełnie inaczej niż w pracy.A po % jest się odważniejszym,hehe ;p ja trzymam kciuki,żeby wreszcie wykonał jakiś ruch! :D Aleee miałam dzisiaj sen.Znowu mi się śnił,to norma.Miał jakąś dziewuchę ;( a ja go błagałam o powrót,a on on,że nie,że on woli imprezować i teraz robi to,co chce :( co za sen !!! Za dużo o tym myślę. Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Wow,odpaliłam gg ... a tam wiadomość od niego !!!!!! Z dzisiaj,bo miał przerwę w pracy ( norma,zawsze o tej porze rozmawialiśmy :( ) '' Co tam?'',no ale mnie nie było,więc nie odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Ja oszaleję bez niego :( No dosłownie dostaję na łeb,głaszczę łóżko w miejscu,w którym zawsze spał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaldyna- Twoje sny to mam rade, po prostu mysl duzo przed snem o tym ze to on cie blaga o powrot, wtedy moze ci sie to przysni - no... tak pozytywnie... ;) A co do wyrka... ja to caly czas spie tylko na jednej stronie lozka,a ta druga ciagle na niego czeka ;) hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole... on sie do ciebie odzywa... coraz czesciej ;) Wiec prosze sie nie zalamywac tylko cieszyc.. to dobry znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Madziulka,tak będę robić :) Dzisiaj będę myślała o tym,to może wreszcie będę miała milszy sen :) Jego miejsce tak samo ciągle na niego czeka,hehe :) leżę bokiem skierowana twarzą w miejsce,gdzie on zawsze leżał,hehe,odbija mi centralnie :) Cieszę się,że tak się odzywa,ja znowu milczałam od ostatnich smsów z poniedziałku,więc znowu wykonał pierwszy ruch.Ale znowu głupio sobie to tłumaczę :( że może chce trzymać kontakt jako przyjaciele,bo tyle lat razem,albo ma wyrzuty sumienia i nie chce mnie tak zostawić bez ..troski jak się czuję :( a ja nie chcę tak,ja chcę,żeby się odzywał,bo tęskni :( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Weridianka tak napisałam :) niech sobie myśli,co u mnie dokładnie się dzieje :) a nawet nie zapytałam co u niego,hehe :) Jak już będę zdrowa,to lecę do ginekologa po plastry :D muszę zdążyć jeszcze przed TYMI dniami,hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera- na pazurki juz sposob znalazlam hehe kupilam plastikowe, dokleje dwa na super glue ;) jak ladnie pomaluje to nawet nie bedzie widac roznicy.. ;);) Bozeeeee jak ja sie dla niego poswiecam... ;) Klaldyna- chyba wszystkim nam odbija, bo mi podobnie heh ale co tam, trzeba miec jakies schizy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Madziulka pomaluj tipsy i będzie ok :)To już jutro,aaa,normalnie serce bije mi razem z Twoim :) Odstrzel się.A co,ja też się dla mojego szykowałam na tą sobotę,gdzie byłam na imprezie,bo miałam nadzieję,że może jednak przyjedzie,ale za to był jego brat,a na następny ten mój się odezwał :) może się dowiedział,że fajnie wyglądałam,hahaha,dobra wlewam sobie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co.. napewno sie dowiedzial :D ;) Oj jutro cos wymysle zeby dobrze wygladac... Nawet jak nic sie nie 'wydarzy' to niech ma swiadomosc ze jego byla dziewczyna zajebiscie wyglada ;) i swietnie sie bawi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
wow nie bylo mnei chwile a tu juz dodatkowe strony masmarowane:)) niezle kobietki to teraz sie udziele: Madziulu odwal sie jak nigdy dotad badz kobieca, promienna i sexowana:) tak by pozalowal kazdego dnia rozlaki z toba i wal te % on ma byc pewny na trzezwo tego ze juz zawsze chce cie miec przy tobie..po procentach roznie bywa czasem mowi sie bardzo robi rzeczy ktorych dnia nastepnego sie zaluje. Wiec jak bedzie sie do ciebei usmiechal i walil ci slodkie slowa po alkoholu to wez to z dystansem i pod zadnym pozorem nie prowadz z nim rozmowy na wasz temat bo to nie miejsce i nie ten czas. W tekich powaznych kwestiach musicie byc sami by nikt i nic was nie rozpraszalo Kladynko ale ci zazdroszcze normalnie:) moj ucichl hahahhah Huston ma racje odpisz ze u ciebei W PORZADKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka- swieta racja, szalec ale z rozsadkiem, bo roznie to jest po alkoholu.. ale... co by nie bylo bedzie dobrze :D No to do wieczorka dziewczynki, ja juz uciekam do pracy.. Buziakiiiii ;******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka gratuluje egzaminu D: wiem co to znaczy :D:D hahah sama radosć :D jutro Twój dzień. wiec prosze adnie wygladać, zachowywać sie tak jak zachowuje sie kobieta krą zostawiłchłpak a ona sobie nic z tego nie robi. wrecz przeciewnie pieknie wyglda uśmiecha sie do wszystkich i iii nie zwraca na niego uwage. Klaudyna widzisz dobrze że sie odzywa. ale sie nie napalaj, spokojie wszystko sie wyklaruje z biegiem czasu. a myślisz że Twojego faceta by obchodziło to co u Ceibie śłychać jak juz cie zostawił ? uwierz że nie. ich to nei interesuje chyba że na prawde myśla o powrotcie chyba że tesknią. mójwidzisz nie odzywa sie a dobrze wiedzial że wbił mi tym nóż w plecy. ale jego nie interesuje jak sobie radze i czy w ogole sobie radze. Weridianka no to nie panikuj juz z tymi kilogramami zapamietaj to że Twoj facet kocha każdy Twoj kilogram :D tamten słon sie nie przejmuje że jest grupa bo ona na to leje a nie ma faceta ale to nie facet i nie jej facet xD haha to Ty też nie powinnaś :)) Natalka i Twój sie odezwie bo juz pamietaj że podchody robił teraz naiwny myśli ze ty do niego napiszesz :D oj nie nie nie ma tak dobrze :D jak sie nie odezwiesz to sam napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka ja nie uciekałam przed Tobą wczoraj tylko że tu juz nikogo nie było to poszłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Ale jaja ja tez mam 2 pazdziernika wesele chyba wszystkie sie na nim spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te zapisane mam z marca. w jednym jest Kocham Cie :* a w drugim wysłanym minute po tym poprzednim jest 'Kocham Kocham Kocham :*:*!!! jak ja to przeczytałam to byłam chyba najszcześliwszym człowiekiem na ziemi wtedy :D a zostawiłam je dlatego bo jednak w głebi serca mam głupia nadzieje ze kiedyś mi wyśle takiego samego smsma :) wiem wiem... mineło 2 miesiace i nie powinnam go już kochać. :] ale sama nie wiem co do niego czuje na pewno tesknie i o nim myśle. raz źle a raz dobrze. tiaa to potańcujemy razem moze na tym weselu :D:D haha :D nigdy nie sadziłam że bede miała problem taki że nie mam z kim iść na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tamtego posta źle napisałam miało być że ona sie nie przejmuje a faceta nie ma ''chyba ze mojego'' ale to nie facet i nie jej facet :D musiałam to wyprostować bo tak to bez sensu był ten post xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
natalka bo wiesz - ucichł ,bo może cisza przed burzą :) w sensie,że się do Ciebie odezwie :D oby tak było :) huston,no ja się cieszę,że się odzywa,ale chciałabym,żeby w końcu tak całkiem zmięknął :( ja nie wiem czy tego 25 września pojadę na imprezę,pewnie nie,bo szkoła się zacznie :(( szkoda ... może by go coś ruszyło :( Weridianka ja mam to samo :) widzę znaki i dla mnie to,że się z nim poznałam,to też znak :D i jesteśmy dla siebie urodzeni,hehe :) posłuchajcie Sumptuastic''Urodzeni dla siebie''.Uwielbiam ! ja smsów od niego już nie mam :( miałam takie emocje,że wszystko usunęłam.chciałam wywalić misie,poduszkę,ale mama mnie uspokoiła :D powiedziała''nie rób tego,bo będziesz żałować,gdy się zejdziecie.Poza tym to pamiątka'' ech pamiątka :( jak to słowo boli ... ale rozmowy na gg mam wszystkie.Tzn.nie od początku,ale od kiedy mam zainstalowane gg po formacie.ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm oj Klaudyna. jak bedzie miało być dobrze to bedzie. dobrze że sie odzywa w ogole. a przyjdzie taki czas co bedzie pisał co dzień. moze i na to trzeba poczekać. a piosenke posłucham zaraz .chyba coś kojarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiedziałam ze znam ta piosenke. podczas tych wspaniałych dni jak ten moj przestał sie odzywać co oznaczało koniec. słuchałąm samych takich przebojów. a jak byłam nan koncercie braci i oni maja piosenke '' za szkłem'' znacie na pewno. to ja stałam i płakałam a wszystkie pary sie przytulały. a ja nie wiedziałam czy mam tam zostać czy uciekać. tego to nigdy nie zapomne. ale teraz dziewczyny już moge słuchać normalnie tej piosenki bo ją lubie i mnie nie ruszy, to znaczy bede o nim myślała wtedy ale już nie bede płakać :) wiec chyba do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huston- piszesz, ze minely JUZ dwa miesiace... Kobieto... to co w takim razie ja mam powiedziec???!!!!! U mnie to juz piec miesiecy, a ja nadal kocham tego wariata - i za co??? Ale sluchajcie... Dzis jak przyszlam do pracy to zauwazylam jak skierowal wzrok w moim kierunku ;) Byl bardzo daleko ode mnie ale od razu bylo widac na kim zawiesza wzrok...;) No a pozniej - gdy siedzialam (on stal nieco dalej, za mna) podszedl do mnie kolega, chlopaczek z jego zmiany, rozmawial ze mna, zartowal, a poznej tak dziwnie popatrzyl sie za mnie... Hehe tak sobie skojarzylam ze jak tak sobie ze mna rozmawial, to 'moj' chyba na nas zagladal i on to zobaczyl ;) Na koniec: podeszlam do sasiadki moich rodzicow, bo miala dla mnie cos od nich,on stal ze 2 metry od nas z naszym managerem, no i tak sobie z nia rozmawiam, zartuje, pelen usmiech na twarzy... dziewczyny jak on sie patrzyl, nawet nie zwracal uwagi na to ze ten manager stoi obok niego - az tamten sie zaczal gapic ;) oczywiscie ja udawalam ze nic nie zauwazylam, nawet nie zerkalam w jego kierunku, choc mnie korcilo ;) Ehhh dziewczynki, ja juz nie wiem co mam o tym myslec.... Wrrr To chyba raczej nie zludzenie, bo nie trudno zauwazyc gdy ktos nas obserwuje... No i jutro wielki dzien... miejmy nadzieje ze bedzie dobrze ;) Ale tak na wszelki wypadek na nic sie nie nastawiam... Troche boje sie tego ze mogloby wrocic to co czulam po poprzedniej imprezie... Podchodze do tego troche z dystansem, choc wiadomo ze w serduchu... ehhhhhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!!! A w ogole to musze na Was nakrzyczec... Nawet jednej strony dyskusji po moja nieobecnosc nie bylo!!! Nie no.. bo jeszcze to forum umrze smiercia tragiczna... Tak byc nie moze ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Madziula wiem. ale chodzi mi oto że mineły juz dwa meisiace i nic sie nie dzieje nic kompletnie oprócz tego co ja czuej to nic sie nie dzieje. to wiesz inaczej bo teooretycznie po takim czasie to sie juz powinno cos ruszyć albo z nim albo ze mną w sensie takim że juz go usuwam z głowy. za co ?:> nie wiem za co. oj widze że Ty masz w tej pracy ciekawie :D dobrze że pasnujesz nad sytuacja on niech patrzy a Ty udaj że nie widzisz :D ale jak juz błądzi wzrokiem to znaczy ze obojetna mu nie jesteś . jutro Twój wielki dzień oby sie udało wszystko. masz racje z tym nastawieniem. z dystansu sie lepiej na wszystko patrzy. jak wyjdzie inaczej to bedziesz mile zaskoczona :D a moze jednak dojdzie do konfrontacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×