Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość natalka:))
to nie odpisuj ja zaraz wracam do ksiazki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka z kręconymi włosami
Hello :D Klałduna, jedziesz do Heaven ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Nie odpisuję,niech się pomartwi :) ja też zaraz biorę się za ciąg dalszy książki :) Oo cześć brunetka :) jadę,do Hvn do Leszna,25 września :) a co,też się wybierasz :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klałdyna kobieto
ten Twój jest niedojrzały to FAKT,ale Ty wcale nie dojrzalsza od niego... gdybyś nie napisała ile masz lat, to łep dałabym uciąć , że co najwyżej 16 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
a co takiego robi Kladyna ze uwazasz ja za malolate??? bo nie kumam wydaje mi sie ze nie znasz kobieto tematu a zabierasz sie za osadzanie a to bardzo nie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka z kręconymi włosami
Hm, jak uzbieram 5zł na ciapąg to pojadę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Werdianko ty to jednak potrafisz humor poprawic dzieki faktycznie macie wszystkie racje od czegos musi sie zaczac dobrze ze jest to gg:) hahahahhahaha. No i gratuluje rocznicy powrotu :) oby bylo ich duzo wiecej dziewczynki piszcie jak egzaminy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Weridianka cudownie się to czyta !!!! A po jakim czasie się zeszliście? Ja również gratuluję rocznicy :) natalko,u Was zaczął od gg,więc poczekaj,poczekaj,październik ma być kluczowy :) Hmm,mogłam jeszcze zapytać Anielę o to,czy w między czasie on kogoś pozna?Albo ja?Bo u nas ma to dłużej trwać :( Brunetka,to jak coś to wbijaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
Wieridana A która to rocznica? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Werdinko stalas sie nadzieja nas wszystkich wiec pisz ile juz jestescie razem ile was nie bylo i czy w tym czasie sie odzywal hahahhahha pewnie pisalas to juz 100 razy ale tu tyle nas ze historie sie myla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
no i co dalej bardzo ciekawa historyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Weridianka cóż za historia :D ajjjj i wszystko dobrze się skończyło,no jesteście sobie pisani :) Dziewczynki,ale jaja !!! Dostałam smsa od niego !! na nk nadal nie odpisałam.Sms z 18:10 ''Co tam u Ciebie?mi się komp rozwalił,wrrr...'' co odpisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Może''A wszystko w porządku,właśnie z miasta wróciłam.Ojj,a to peszek,u mnie działa na całe szczęście,hehe'',jak myślicie??Nie mam pojęcia no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Weridianka to ja mam wrażenie,że on coś z tą 16stką :( wczoraj przeryczałam cały wieczór,no nie mogłam inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Weridianka ale Ci zrobił prezent :) taki śliczny pierścionek,ajj kocha Cię,kocha :) jak dobrze,że się opamiętał !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Tak zrobię ! :) A zapytać co u niego,czy nie?Jejku,nie mam doświadczenia kompletnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Nie zapytałam co u niego,niech myśli,że mnie to nie interesuje. Ale jakoś mi łzy poleciały :( tęsknię za nim,a jeszcze ta szesnastka się kręci obok niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
''Co tam u Ciebie?'',a kiedyś''Co tam kochanie robisz:*?'' echh :( jakie to dziwne i jak boli :( Głupi sms,głupia zmiana w tej formie,w treści,a tak przeżywam :( echh...''Kiedyś były spacery i pocałunki,dziś to wszystko już tylko wspomnienie.Grzane wino,pod choinką podarunku,czy będzie jeszcze kiedyś taka chwila?''z Łez.Odpisałam na smsa,a on na to''Słyszałem,że ostatnio byłaś na siłce?Z kim?gdzie?Widziałem opis''.Jaki ciekawy :( szkoda,że ten sms to tak z troski,bo tak jest na pewno :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
taka zima * ;p trochę mi się słowa pokićkały hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Kladynko napisz krotko ze u ciebei wszystko w porzadku ze malujesz paznkocie i nie pytaj co u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D ja egzamin mam zaliczony na 4 :D:D jejku jeszcze 2 :D widze że sie troche ruszyło :D to dobrze widzisz Klaudyna dałaś sobie rade :) u Natalki też dobrze :) a Weridiance gratuluje rocznicy :) i jak to sie mówi Wytrwałości :) ja mojego amanta na uczelni nie spotkałam ale jutro na pewno go spotkam :D hehe mam taką nadzieje :) bo ten drugi czub mój to sie nie odezwie jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a guzik go to obchodzi...... Twoja sprawa gdzie i z kim sie widujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Najpierw jakieś wąty na nk,że jadę sobie na imprezę z kolegą i już grozi,że on oberwie :/ ,a teraz to-co,gdzie i z kim.Pff,tłumaczyłam się jak był ze mną,a teraz nie muszę.Po chusteczkę mu to ;/ i wkurzył mnie tym smsem,bo zachciało mi się płakać :( Huston gratuluję :D!!!!! I cieszę się bardzo :):* natalka odpisałam,że u mnie ok,że oglądam tv,a on z tym tekstem wyjechał o siłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
wow gratuluje egzaminu:) piekna ocena hahaha te dwa tez ci pojda tak dobrze Kladynko a nic mu teraz nie odpisuj niech sie pomartwi hahhahaha ale widzisz sama jak go ruszylo kurde zeby moj tez zaczal do mnie pisac smsy takie zazdrosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) ciekawe jak tam Madziuli poszło :D oby jeszcze te dwa poszły to juz bedzie po sesji. no wlaśnie nic nie odpisuj :D i już nie płacz przecież jak nie pisal to płakalaś a jak pisze to juz nie musisz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Ja zaraz wysiądę...Wiecie co napisał?''Hmm,ja nie wiem czy to koniec ,czy przerwa,więc wiesz...''więc co kurde mam wiedzieć??Chyba go ruszyło po tym jak zobaczył ,że się umawiam na imprezę z kolegą.Aniela miała rację,on jest niedojrzały ;/ nie wie czego chce. Natalka,poczekaj jeszcze troszkę :) ważne,że już się odzywał do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
widzę że klałdyna znowu dała się złapać w pułapkę głupich smsów :D i po co Ci to po to żebys tu siedziała i się znowu wkurzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
on sobie jaja robi czy co ;/ a może chce zobaczyć jak to jest z inną dziewuchą :( ??bo ta 16stka tak krąży,krąży,byli sobie na piwku...mam ochotę coś napisać na ten temat !!Aniela co prawda pisała,że nie ma żadnego związku obok niego,ale są inne kobiety .. nie rozumiem kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
a ja bym napisala ze nie wiem o co chodzi i zeby jasniej sie wyrazil...bo ja na przyklad serio nic z tego nie zrozumialam co to znaczy hhmmm chyba wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
nic mu nie pisz o tej lasce ciebie to w ogole ma nie obchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×