Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opiekuńczy

Wysokie kobiety w szpilkach

Polecane posty

Gość po co zakładacie szpile
właśnie żeby być wysokie, wiec po co to pierdolenie że wysokie to nieładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
wcale nie jest tak mało niskich kobiet w "szołbiznesie" np obie siostry minouge czy toni braxton to sa takie co to mi do głowy przychodzą i raczej nie mają krótkich nóg. Ważne są proporcje długości tułowia do długości nóg. I tak u niskich też się takie trafiają u których nogi stanowią poważny procent ich wzrostu ale znacznie rzadziej. A modelki wyglądają tak jak wyglądają bo taka jest moda. Kiedyś wyglądały inaczej. Pewnie za 20 lat będzie inna moda i będą wyglądać jeszcze inaczej. Autor napisał że mu się podobają wysokie laski w szpilkach i git :) a inny wyskoczył że wysokie laski = babochłop z tym się nie zgadzam. Dalej nie zgadzam się że niska laska = krótkie nogi a wysoka laska = długie nogi. Nie zawsze. To zależy od figury, ważne są proporcje. Tak samo jak mała drobna kobieta może mieć np 150 wzrostu i w pasie 58 cm a taka 180 jak by miała w pasie 62 to chyba do swojej figury ta wyższa w tym przypadku jest szczuplejsza niż ta niższa chociaż w wartości bezwzględnej ma więcej cm w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarychannel
dla Ciebie przeciętny w moim środowisku należę do wysokich osób, wyższy ode mnie jest tylko mój facet 190cm i brat 180cm reszta to karakany do 165cm łącznie z rodzicami i znajomymi max 170cm i właśnie dlatego w szpilka czuję się dziwnie zawysoka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarychannel do mnie często zgłaszają się przeważnie młode dziewczyny z kompleksami wysokiego wzrostu, dziewczyny nie ma sie czym przejmować, jak np wysoki wzrost jest waszym mankamentem, to macie zawsze jakieś inne atuty np piekne włosy, zdrową cere piekne oczy, jesteście młode i piękne, bo jesteście młode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 176 i kocham wysokie obcasy, naprawde rzadko sie zdarza ze mam jakies plaskie buty, w szpilkach jestem rowna z moim chlopakiem Jestem dumna ze swoich dlugich nog i parskam smiechem na dziewczynki 160 z serdelkami zamiast nog ktorych faceci ogladaja sie za mna z jezykiem na brodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja wiem szpile kobieta zakłada zeby poczuc sie seksownie, wiec jak wytłumaczysz po co zakłada 180cm kobieta szpile?:) chce zrekompensować to że jest za wysoka, seksownośią która beda własnie szpile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
a i jeszcze dlaczego niskie babeczki zakładają szpilki czy tam inne obcasy => bo wtedy się lepiej wygląda. Automatycznie się człowiek prostuje, napina pośladki, brzuch się chowa. A że niskie dziewczyny chciałyby pewnie być wyższe to całkiem możliwe i pewnie działa to podobnie jak z włosami :). Mam proste i blond to chcę rude i kręcone. Mam czarne i skręcone jak sprężynki to chcę mieć lekko faliste i jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zakładacie szpile
KobietaBluszcz34 z tego co ja wiem szpile kobieta zakłada zeby poczuc sie seksownie, wiec jak wytłumaczysz po co zakłada 180cm kobieta szpile? chce zrekompensować to że jest za wysoka, seksownośią która beda własnie szpile. Tyle że szpilkami można nazwać pantofle na cieniutkim i małym obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zakładacie szpile
która wysoka zgrabna się ze mną umówi? :-), TEŻ jestem wysoki i całkiem całkiem:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 174 c, wzrostu
Na fotomodelkę i hostessę to moze nie ma "wymogów żyrafowych" ale na modelkę już są, poza tym w tej agencji, co ja byłam, to był wymog fotomodelki/modelki od 172 cm , niższe to jedynie hostessami mogly byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zakładacie szpile
MIAŁO BYC CAŁKIEM CAŁKIEM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zakładacie szpile
ooo to spotkaj się ze mną wysoka modelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide z tej przynudawej dyskusji, autorka nie potrafi zaakceptować siebie i swojego wzrostu, i wkurza się na cały świat i okolice, zamiast zaakceptować to jaka jest. Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 174 c, wzrostu
z modelingu już zrezygnowalam, no chyba ze dla przyjemnosci, ale ogolnie traktowalam to jako przygode, wiec za modelke sie nie uwazam:D I jestem juz zajeta :) Pozdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zakładacie szpile
miałaś iść już bluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrościć nie mam czego tobie, sama miałam kom;eks kiedyś z tego powodu jak ty ze jestem za wysoka, ale w tym wieku już mi przeszło, a swoją drogą w jakim celu podszywasz za obcego faceta który chce sie z toba umówić? JESTEŚ ŻAŁOSNA, I TYLE W TEMACIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pogadałabym z wami ale poziom dyskusji :o cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 174 cm wzrostu
Bluszcz, do kogo piszesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd i jeszcze raz wstyd
Nie rozumiem jak mozna obrzucac bloetm kogos, kto nawet nie bral udzialu w "rozmowie", chodzi mi w tym przypadku o dziewczyny ponizej 165cm. To, ze jakis kolo nazwal nas/ja sama mam 178cm/ babochlopami nie oznacza, aby wyzywac sie na kims innym. Wiadomym jest, ze wiele mezczyzn lubi obietki nizsze od siebie, wiec wiadomym jest, ze nawet jesli dla chlopaka o wzroscie 170cm moje nogi beda mu sie podobaly, to ogolny ksztalt nie, bo nie bede dla niego filigranowa laleczka, przeciez to normalne, a wiadomo, ze facet, ktory ma 2metry inaczej patrzy. Wiec o co sie spieracie??? Nie lubie takich rozmow, zwlaszcza jak ktos sila probuje udowodnic jaki bardzo seksowny jest i jak bardzo inni faceci sie ogladaja. Widze, ze chyba macie kompleksy ze swoim wzrostem, bo ja jeszcze nigdy nie wysmiewalam sie z dziewczyn, ktore np maja po 160cm, bo niektore sa naprawde bardzo seksowne. Czy wysokiej kobiecie pasuja szpilki? W zaleznosci jak wyglada, jaka ma posture i w zaleznosci od tego jakie to sa szpilki, bo moim zdaniem laska, ktora ma 190 i zaklada do tego 10cm szpilki, to nie wyglada estetycznie, natomiast istnieja mniejsze szpileczki, ktore pasuja do kazdego wzrostu. Ja sie o tyle ciesze, ze moja stopa to 39, jest naprawde malutka, bo gdybym tak miala 41/42 jak moja siostra/ma 180cm/ to chyba bym nigdy wiecej szpilek nie zalozyla pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 174 cm wzrostu
Ja sie nie wysmiewam z niskich dziewczyn, jest wiele pięknych niskich kobiet i to jest oczywiste :) są gusta i guściki i każda kobieta powinna znać swoją wartośc, tak niska, jak i wysoka. I nie ma co kogokolwiek obrażac, ze wzgledu na wzrost, bo wzrostu sie nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zakładacie szpile
sama do siebie, mysli że ja jestem autorką topiku, ha, ha. To jak która wysoka Pani się spotka z facetem 178?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 174 cm wzrostu
A poza tym topik chyba facet zalozyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zakładacie szpile
GÓWNO PRAWDA, UPSS.. PRZEPRASZAM WOLAŁBYM ZWRACAĆ SIĘ PO IMIENIU, UMÓWISZ SIĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTIINN
Witam, o czym tym razem się użeracie??? Znowu o wygląd:) To może ja napisz o swoim ideale Brunetka, o ciemnej karnacji nie mylić z solarium. musi mieć piękną twarz, kobiecą sylwetkę wzrost do 170cm szczupła, ale o sylwetce kobiecej tzn bioderka musi mić i wąska talie osy. O tak nie ma nic bardziej pociagającego jak kobieca sylwetka o wąskiej talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest niska i ma
dlugie nogi to wlasnie proporcje sa zaburzone :D Nic nie mam ani do niskich ani do wysokich, ale te teksty mnie rozwalaja , że wysokie to babochłopy , a niskie są śliczne, filigranowe, drobniutkie i maja długie nogi :D To czy jakas jest atrakcyjna nie zależy od wzrostu Matołki :P i nie mowimy tu o anomaliach typu kobieta powyzej 190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, że wysoka jak i niska kobieta moze byc atrakcyjna, ale nie rozumiem dlaczego obrazacie wysokie kobiety i twierdzicie, ze w szpilkach wygladają śmiesznie ?? w ogóle się z tym nie zgadzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×