Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opiekuńczy

Wysokie kobiety w szpilkach

Polecane posty

Gość ja mam 174 cm wzrostu
Ja mam 174 cm wzrostu i mam stopę 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z tunczykiem i keczupe
"ja mam 174 cm wzrostu Ja mam 174 cm wzrostu i mam stopę 39 " kochana to masz ladna seksi stopke :) nie stope jak moja :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famme21
hej dziewczyny ja mam 178cm wzrostu i nie potrafie sie przemoc by zalozyc szpilki.naprawde bardzo bym chciala ale nie potrafie.mam zle wspomnienia w przeszlosci.czy na was ludzie sie nie gapia jak na dziwakow?niedosc ze wysokie to jeszcze szpile? ja i bez szpilek czuje sie taka wyobcowana w tym spoleczenstwie malo kto jest ze mna rowny adz wyzszy a co dopiero jakbym miala szpilki.czasem to wszystko psuje.wazna uroczstosc np slub mam swietna sukienke a buty?musza byc na plaskim.straszne to jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 176 i chodzę w szpilkach. Mój facet jest wtedy ze mną równy wzrostem. Chodzę i chodzić będę, bo dobrze się w nich czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
oczywiście że niska kobieta może mieć długie nogi. Bo to chodzi o proporcje a nie o wartość bezwzględną długości nóg. Ale takich niewysokich dziewczyn jest mało. A babochłopowatość nie jest tożsama ze wzrostem, z tym że wysoka dziewczyna łatwiej może być odebrana jako przysłowiowa "baba herod" jeżeli złapie nadmiar kilogramów a jej niższa koleżanka z nadmiarem kilogramów będzie prędzej "kulką" co wcale babochłopa nie wyklucza i żadna z tych opcji raczej nie zalicza się do atrakcyjnych. No i wysoka szczupła dziewczyna będzie zawsze właśnie wysoką szczupłą smukłą dziewczyną a nie malutką filigranową laleczką jak jej szczupła koleżanka o wzroście 150 cm w kapeluszu. A co do szpilek to szpilki są eleganckie i chyba każdej kobiecie dodają "uroku" więc nie widzę problemu żeby nosiła to dziewczyna 180 cm czy dziewczyna 150 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizerny36
A przeszkadzają wam wtedy niscy od was faceci? Np. kiedy macie w szpilkach ponad 180 a facet ma 180?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GORZKI.
namaczarka a ja mam laske która ma 165cm a ja 188cm i nigdy nie gustowałem w takich wysokich jak ty. Nie wiem skąd wy macie przekonanie że faceci leca na wysokie anteny, dziewczyny, faceci kochają drobne istostki. Jak taka założy jeszcze szpileczki to mmmmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GORZKI.
kanapka z tunczykiem i keczupe sama mam 177 cm i nosze szmileczki 6-7 cm, rozmiar buta 41! ale i tak mam wrazenie ze to wyglada smiesznie do tego wysoka dziewczyna ma raczej spory rozmiar stopy.. szpileczka rozmiar 41?? toz to kajak. zakladam szpileczki bo czesto wymaga ode mnie tego sytuacja ale uwazam ze wysoka dziewczyna w wysokich butach wyglada jak pokraka... Dobre hahahahaha:) w 100% popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturysto
jesteś kurduplem kulturyści nie rosną właśnie od przesu=iadywania na siłowni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GORZKI.
kto ja? ja nigdy na siłowni nie byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GORZKI.
no może przy nim wyglada tak, ale ja mówie jak wygladaja takie wielkoludy dla innych ludzi a nie dla ich partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie podobaja sie ani wysoki
e ani niskie kobiety najlepiej wzrost ok 167-170 dla kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiemnookaKotka21
ale kto niski jest chwila chwila?? czy ja majac 170 jestem niska?? Prawde powiedziawszy wiecej bym mieć nie chciała bo bym sie czuła jak kołek chodzący ale nie narzekam na długośc nóg, a moja kumplea która ma 165, ma takiej samej długości nogi, jest po prostu delikatna w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dior==
niska z długimi nogami ha ha ha po photoshopie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GORZKI.
jak liliputem??:) jak ona ma 165:) i chodzi na szpilach:) hahahah weź sie uspokój mamucie:) bo jeszcze urośniesz wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie podobaja sie ani wysoki
powyzej 170 sa niekobiecce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie podobaja sie ani wysoki
modelki sa zwykle nieladne, przecietne, chude i wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie podobaja sie ani wysoki
co innego fotomodelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie siana
kurduple zawsze będą dogadywać naszym wysokim kobietkom. J a nie wykluczam spotykania się z kobieta 165, ale bzdurą jest mówienie że wysoka szczupła super zgrabna jest gorsza, co za brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie się kłocić, bo na prawdę nie ma o co, kazdy jest ładny na swój sposób, i wiadome jest ze kobieta do 170cm zawsze będzie delikatną kruchą kobiecą, powyżej 170 to juz nietstey za duża, już nie mówiąc o zakładanych szpilach. Sama mam 172c, i zawsze marzyłam miec mniej, bo nigdy nie mogłam nosić wysokich obcasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie podobaja sie ani wysoki
liliput to 155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak , jak można mówić że ktoś mając 165cm to liliput? czy wy sami siebie czytacie? nie rozumiem za nic...pogódźcie się z tym że jesteście wysokie, i będzie wam łatwiej w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci do nauki
KobietaBluszcz34 Przestańcie się kłocić, bo na prawdę nie ma o co, kazdy jest ładny na swój sposób, i wiadome jest ze kobieta do 170cm zawsze będzie delikatną kruchą kobiecą, powyżej 170 to juz nietstey za duża, już nie mówiąc o zakładanych szpilach. Sama mam 172c, i zawsze marzyłam miec mniej, bo nigdy nie mogłam nosić wysokich obcasów. Jeśli uważasz że jesteś za wysoka to masz coś z głową nie tak:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie podobaja sie ani wysoki
na miss stratuja tez sredniego wzrostu, nie ma wymogow zyrafowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarychannel
famme 21 mam podobny problem, 172cm zgrabne nogi ale szpilki to moja zmora, kiedy je ubieram mam wrażenie jakbym robiła jakąś sensację "cyrk przyjechał" albo coś.. jak się przemóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie podobaja sie ani wysoki
zupelnie sie nie znasz na realiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta ubiera szpile nie dla wzrostu ale żeby czuć się sexownie, autorki przestań już...bo się robi nie smacznie, a po drugie czy jesteś na tyle ograniczona że oprócz słowa gówno prawda innego nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieci do nauki-------------> Brednie piszesz jakieś taka jest prawda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×