Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opiekuńczy

Wysokie kobiety w szpilkach

Polecane posty

mój facet też mi marudzi żebym jadła :) nawet dla mnie gotuje (super z niego kucharz ) no bo faktycznie, on waży 143 kg przy 198 cm ;) wiec wygladam przy nim jak kruszynka a nie Babochlop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyska lolitka
cass to Ty naprawde jestes kruszynką jak facet taki poteżny, ja mam 176 cm ale waze 56 kg i rowniez chodze w szpilach, moj facet co prawda tez jest bardzo wysoki ale nie taki potezny, w kazdym badz razie i tak przy nim dobrze wygladam, wrecz zajebiscie dla mnie smieszne by bylo jak facet by mial 185 np a jego kobieta 156 to jest smieszne dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namaczarka
Typowa dyskusja kafeteryjna. Babochlopem można byc też będąc niską kobietą. Znam taka jedną - 160 cm wzrostu, 70 kilo wagi, baba jak rzepa. I to nie jakas teściowa - kobitka ma 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze myslicie
wow to niezlego masz bodyguarda :) heheh, moj wazy raz 90- raz 100 kg, sam sie biedny nie moze zdecydowac hehe, tu ciwczy na mase pozniej na wytrzymalosc i wszystko gubi , ale wazne ze wyzsza od niego nie jestem wiec spoko, jakas rownowaga musi byc , nie wiem dlaczego ale jakos zawze tacy nizsi ode mnie zwracali na mnie uwage a ja strasznie niskich nie lubie , moze dla takich niziutkich my to jak wieze eiffla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namaczarka
takich niziutkich jak kulturysta 26 ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze myslicie
zalezy ile kulturysta tam wspomnial ze ma , choc wydawalo mi sie ze raz napisal ze ma 170 a innym razem ze 190 ale moge sie mylic , ale jak ma 190 to raczek koszykarz NBA a nie kulturysta :P , a niziutki - to mialam na mysli takich 160-165 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe "widze ze myslicie " coś w tym musi być z ta wieza, moj tez przewala tyle kg tego zelastwa a silowni, trenuje 4-5 dni w tyg, ale jakos daje rade z waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze myslicie
cassablanca - bynajmniej maja sile pozniej nas nosic na rekach hahah ;) ,mi sie wydaje ze nizsi faceci maja poniekad kompleks ze czuja sie gorsi bo sa nizsi od dziewczyny czy cos , ale niektorym to nie przeszkadza , wiadomo nie mowie o wszystkich itd. ;) ale ja tam tez bym sie nie zamienila na zaden wzrost 160 :) , choc czasem bycie wysokim meczy jednak ma takze duzo plusow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo tak ;) dla mnie najwazniejsze, ze podobam sie mojemu mężczyźnie, choć na brak zainteresowania nie narzekam ;) masz racje, musze sie z Tobą zgodzić ;) niektórzy mezczyźni maja z tego powodu kompleksy....ja bym nigdy w zyciu nie chciała być nizsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak z moich obserwacji mogę stwierdzić, ze mężczyzna podobaja sie bardziej wysokie kobiety ;) niewielu deklaruje inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze myslicie
cassablanca : dokladnie , faceci sie gapia bo wlasnie babochlopami nie jestesmy :), ale jak napiszesz ze sie ogladaja za toba to cie zjaa tu na maxa bo zero skromnosci i w ogole nie wiadomo jaka sie wtedy jest ... no ale przepraszam faceci sie po prostu gapia strasznie na takie kobiety , a jak juz masz spodniczke to juz w ogole , i niktmi tu nie zaprzeczy ze dlugie nogi to jakas wada , ja tam z moich nog to jestem dumna , a to ze tak pisze nie znaczy ze nie umiem byc skromna ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny powiedzcie
moj facet pyta sie jak zostaje sie takim Tyranozaurem jak facet cassablanci czy widze ze myslicie ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krytyka sie nie przejmuje :P jestem po prostu szczera ;) długie nogi to powód do dumy :D faceci marzą o takich kobietach, tylko nie kazdy chce się do tego przyznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze myslicie
jak mas zodpowiednia diete , i budowe zwlaszcza , a takze jesli cwiczysz mozesz wazyc ile chcesz , zalezy od wielu czynnikow, i z reszta sa rozne typy budowy i facet wcale nie musi wygladac jak hulk czy cos wiec nie wiem po co takie madrasci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze myslicie
cassablanka : dokladnie duzo facetow sie nie przyznaje , ale jak kolo nich przechodzito sie oczy swieca, wiec pytam po co sie gapia skoro maja obok siebie swoj ideal , nizsza z krotszymi nogami bo dlugie mu sie przeciez nie podobaja ;) , ja naprawde do nizszych osob nic nie mam , tylko chyba mnie troche uraza fakt ze na wysokie kobiety powedzieli babochlop heheh :P , ale coz chyba nie zdaja sobie sprawy jak te wysokie potrafia byc sexowne bo wlasnie te dlugie nogi i ten wzrost to umacnia ;), e tam ,mowie ci madrza sie bo takich dziewczyn jest mniej , anizeli nizszych wiec ten kto nie byl z wysoka nie wie :P ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos na poprzedniej stronie napisał, ze taka kobieta 160 cm moze miec długie nogi.....no raczej nie sądzę, zeby miała długie nogi :/ my za to mamy i ja jestem ze swoich długich nóg bardzo bardzo dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem jest tez tej natury, ze skoro facet jest liliputem to szuka sobie małej' zeby sie czuć dowartosciowanym, bo przy takiej wysokiej pięknosci czułby sie niemęsko :P no a wiadomo jak o wysokiem moze tylko pomazyć to potem nazywa ja babochlopem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze myslicie
tak takiej kobiety 160, z takiego wzrostu to wiekszosc sa moje nogi wiec nie wiem jakie jej dlugie by mialybyc ale jeszcze sie nie spotkalam z takimprzypadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też ;) chciałabym zeby autor tamtego posta pokazał mi taki przypadek długich nóg u niskiej kobiety....oczywiscie do niskich kobiet nic nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w miare wysoka
mam 170cm wzrostu i chodze w szpileczkach 12cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka177
ja właśnie czasami mam kompleksy z tego powodu mam 177 i kocham szpilki ale mój facet jest mojego wzrostu - i jeszcze sie garbi;/ całą zime chodziłam w kozakach 10 cm obcas i jak z nim wychodziłam to sie troche głupio czułam taka wysoka. dzisiaj idziemy na impreze i stwierdzilam ze nie mam zamiaru isc w adidasach wyciągnęłam moje czerwone szpilki czarne rajstopy i czas pokazać długi nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka165
dziewczyny macie rację, wysokie kobiety są bardzo atrakcyjne, oczywiscie taka, ktora tez jest szczupła. ja niestety mam 165 cm, jestem szczupla ale chciałabym miec chociaz 170 cm ;) a tak musze sie ratowac szpilami, ale wiadomo nie chodze w nich 24/7 i są sytuacje np na plazy, ze z zazdroscia spogladam na dlugonogie laski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat jest o takich bardzo
wysokich powyzej 175, dla mnie idealne jest 170, nie za duzo nie za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka165
i o tych 170 cm własnie marze, nie za duzo nie za malo ;) ale cóz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ma 166 cm i cudownie sie czuje z takim wzroostem :) uwazam ze jest idealny (dla mnie oczywiscie) i lubie byc nizsza od mezczyzny, czuje sie wtedy baaaaardzo kobieco ;) A szpileczki nosze takie filigranowe i niziutkie. Wysokich nie lubie. Nie wiem dlaczego. Pomijajac fakt, ze nie chce mis ie tak nog meczyc i niewygod znosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też mam 170 cm, w szpilkach i tak muszę głowę zadzierać, żeby mojemu w oczęta popatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie byc "taaaaka malutka" ;) Takze szpilek wysokich na pewno nie bede nosic. I dobrze sie sklada, bo naprawde nie ma ochoty..No moze od czasu do czasu, na jakas specjalna okazje, dla zaakcentowania...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 174 cm wzrostu
Moj facet ma 188 cm i jest dobrze zbudowany, więc też czuję się przy nim drobna ;) Zresztą miałam przygodę z modelingiem, więc raczej trudno, żebym była "potężnym babochłopem" jak ktos tu pisal :D bo takie to raczej szans nie mają ;) Na zainteresowanie innych mężczyzn też nie narzekam, mój jest często zazdrosny, nawet jak idziemy ulicą. To prawda, w spódniczce wzbudzam zainteresowane ze względu na nie tylko długie, ale rownież zgrabne nogi. I co mam się tego wstydzic ?/ Szczerze mam w nosie, co kto o mnie mysli na forum, tym bardziej nie widząc mnie. Ale obrażanie wszytskich wysokich dziewczyn jest moim zdaniem nie na miejscu... Każdy ma swoj gust, ale nie trzeva od razu obrazać. Do niskich kobiet nic absolutnie nie mam, mam niskie przyjaciolki i też są piękne, to nie zależy od wzrostu. Ale one w takich facetach powyżej 190 cm raczej nie gustują ;) A jak faceta co ma 195 pisze, ze lubi takie niskie do 160 to chyba lubi jak mu pewne rzeczy kobieta na stojąco robi xD taka nawet jak wlozy szpile to jest spora roznica wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z tunczykiem i keczupe
sama mam 177 cm i nosze szmileczki 6-7 cm, rozmiar buta 41! ale i tak mam wrazenie ze to wyglada smiesznie do tego wysoka dziewczyna ma raczej spory rozmiar stopy.. szpileczka rozmiar 41?? toz to kajak. zakladam szpileczki bo czesto wymaga ode mnie tego sytuacja ale uwazam ze wysoka dziewczyna w wysokich butach wyglada jak pokraka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 174 cm wzrostu
Kalinka Ty masz fajny wzrost, bo jak zalozysz paro cm szpilki to masz juz te 170 ;) Ja jak byłam nastolatką, to nie ukrywam mialam kompeksy z powodu wzrostu, chcialam byc niższa. Ale przeszlo mi, uznalam swoj wzrost za atut, dostalam się do agencji modelek/fotomodelek i zyskalam pewnośc siebie. Teraz nie chcialabym byc nizsza nawet o pol cm :P Wzrostu się nie wybiera, więc powinniśmy się cieszyć, że mamy taki a nie inny i szukać pozytywnych stron i skoro wzrostu się nie wybiera, to nikt nie powinien nikogo obrazać z tego powodu, moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×