Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Witam nowe grudniowki:D wlasnie wrocilam z zakupow:) wszystko w tym sezonie jakby dla nas stworzone:D zakupilam kilka tunik i leginsy, jeszcze wcisnelam sie w normalne ale czaje sie na takie ciazowe(widzialam na allegro):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80 ... mam bardzo wymagającego szefa i nie chce aby zle mnie zrozumiał itd.. chyba w 4 miesiacu pójde na zwolnienie (ze względu na rodzaj pracy) i chce ich przygotować chyba pobiłam rekord, wypiłam chyba z 2 litry wody w pracy dziewczyny w domu mam malowanie i boje sie o moje i dzidzi zdrowie a wiem że nie powiennam byc w tym pomieszczeniu, doradzcie wyjechac na te dni kiedy trwa malowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wczoraj od wieczora nic nie jem bo co wezmę do ust albo nawet poczuję zapach to od razu wymiotuję. Czy powinnam pójść do lekarza? Czy macie jakieś rady które mogą mi pomóc? Tak pozatym czuję się dobrze dzisiaj byłam cały dzień w terenie i dopiero wróciłam do domu (nareszcie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotula
Witam dziewczyny,tez mam termin porodu na grudzien ,a dokladnie na 14-go,pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj jak miło ciągle nas przybywa:) kochana na mdłosci to pomału jedz biszkopty...mi to duuzo pomaga.....nawet gdzies przeczytałam ze mozna jesc chipsy solone i tez pomagaja....ja jeszcze gustuje w krakersach....spróbuj moze cos Ci pomoże....wiem jakie to meczace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupilam też już spodnie na allegro, jeansy i dresiki. bluzeczkę też sobie pewnie kupię ale jescze trochę bo ja chodzę dużo w tunikach wiec wszystko w sumie do końca da radę. jakiejś sukienki na lato szukam fajnej, Na mdłości własnie biszkopty i migdały są ok, ale nie wiem bo na szczęście wymioty mnie ominęły,chociaż dziś po obidzie myslałam że to nastąpi ale udało sie :) witam nowe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
witam dziewczyny!:)widze ze tez mam termin taki jak agi79 :) mozna sie dopisac do waszej listy? fajnie ze tak sobie o wszystkich opowiadacie i wzajemnie sie wspieracie:) i doradzacie sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga30
hej. Czy któraś może już zauważyła jakiś wzrost wagi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moja waga brnie do przodu... jeszcze z trzy miesiące temu było 54,5 kg, na pierwszych badaniach był 57,7kg! ale wczoraj było już 56,7kg... ale w każdym bądz razie od początku przybyło mi te 2 kg :) ale pocieszam się faktem że to już 12 tc więc mogę już rosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
ja tak samo powoli nabieram kg:) tym bardziej ze rzucilam palenie i moj apetyt sie powiekszyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też paliłam do dnia kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży... i wtedy nagle BOOM! apetyt trzy razy większy niż jak paliłam. ale za nic nie wzięłabym teraz papierosa do ust! nawet jak inni palą w moim towarzystwie to mnie to denerwuje :/ ostatnio koleżanka jadąc ze mną moim samochodem wyciągnęła fajkę i zaczęła ją odpalać! Toć by udusiła nas w tym samochodzie tym bardziej że padało jak diabli i nie dało się okna otworzyć! nawet nie będę opisywać jaka była moja reakcja :) możecie to sobie wyobrazić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
no ja nie pale od 1 maja z dnia na dzien rzucialam i juz!ale ja rzucilam po lekarzu jak juz mialam 100% pewnosc ciazy:) teraz tez juz bym nie zapalila bo wiem ze moze to zaszkodzic....a palic jednego czy dwa dziennie np.to wogole bez sensu!! ale mi tez przeszkadza ten smrod fajow!:P moj facet pali! jak ostatnio poczulam to az mi nie dobrze sie zrobilo!i tak od dnia kiedy ja nie pale on pali tylko na balkonie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
ale faktycznie apetyt to 3 razy wiekszy!mi to prawie ciagle jesc sie chce!!:) ale lepiej przytyc niz truc dziecko!a potem zalowac ze sie w ciazy jaralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga30
Ale wiecie co dziewczyny... Elwirka86 ma fajny suwak ( napisz jak to zrobiłaś) który może się przydać innym ;) tak orientacyjnie można wiedzieć kiedy która ma termin, wagę niż szukać jakiś tabelek z wpisami. Narazie stoję z wagą na 60,3 kg i cholernie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga30
oj przepraszam, fajny suwak ma gosienka986 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw z pomarańczowych musicie się zrobić na czarne :) czyli zalogować :) a jak wejdziecie już na swój profil to jest coś takiego jak "stopka". tam właśnie dziewczyny dodawały swoje linki do stron,opisy itd. a żeby nie było że taka inteligentna jestem to ściągnełam to z listopadówek 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
no to jak ktos chce suwaczek to na czarno musi sie zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
ja jak bylam u gina pod koniec kwietnia to wazylam 58,8kg i mam nadzieje ze nie przytylam za wiele od tamtej pory!:) a juz wtedy bylam grubsza niz z 2 miesiace temu.....w zime to fajnie bylo bo schudlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za radę. Pomogły mi migdały bo biszkopty to tak nie za bardzo. Jak dla mnie zbyt intensywny zapach:). A chipsów i krakersów brak:( Poprosiłam Arka, żeby mi kupił jak będzie wracał z pracy ale oczywiście zapomniał u facetów to chyba normalne, że zapominają o wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
pewnie ze normalne:) moj tez dosc czesto zapomina! trzeba poprpstu sie ciagle przypominac:) ale moj to za to ciagle sam mi kupuje jakies slodkosci!owoce tez.ale z tymi slodkosciami to juz mu mowilam zeby nie przesadzal bo ja nie chce byc grubasem:P a juz przytylam wiec wole uwazac bo co bedzie za pare miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
wspolczuje wam dziewczyny ze tak kiepsko sie czujecie:( ja jak narazie czuje sie bardzo dobrze az sie dziwie ze to ciaza ;) apetyt mam jak nie wiem co!czasem jak wstane to mnie mdli ale jak zjem lub chwilke poleze to przechodzi. ale mam problem ze spaniem.moglabym spac non stop:) wogole sie z lozka nie podnosic! mam takiego lenia! nic mi sie nie chce tylko bym sobie lezala albo spala....a na dodatek cala ciaze bede na zwolnieniu bo moja praca nie nadaje sie do takiego stanu:) wiec masz czas na to leniuchowanie i spanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) a jka na fotce mojego dzidzi jest data 6.01.2011 to znaczy ze jest sznasa ze urodze w styczniu? bo wedlug takich obliczen na necie to wychodzi 29 grudnia!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
u mnie na fotce jest data 22.12 a gin podal mi termin 16.12 z obliczen z tych kalkulatorow w necie wyszlo mi 18. a Tobie Gagatka85 jak gin powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
a teraz sprawdzalam jeszcze raz co kalkulator to inny wynik.....ale jednym przedziale u mnie to wychodzi 17-20.12. gin powiedzial 16.12 a na fotce 22.12. czyli od 16-22 czyli pare dni trudno przewidziec dokladny termin. wiec Ty tez mozesz urodzic pod koniec grudnia lub juz w styczniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Grudnióweczki dobrej nocy mój M poszedł dziś do pracy na noc, czuje się samotna, obejrzałam film i chyba idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
milej nocy:) no ja niestety cierpie na bezsennosc nocna:P po nocach siedze wlasnie.a jutro trzeba wczesnie wstac...do szpitala musze jechac:( bo moj facet wyladowal w szpitalu na 3 dni:( ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze się wcinam ale czasmi zaglądam do Was z sentymentu:) Gagatka85, ja miałam termin z om na 20 grudnia, a na fotce ze scanu 2 styczeń, więc spora rozbierzność, to chodzi głównie o wymiary dzidzi, a te potrafią być naprawdę różne, każde dziecko ma inne tempo i nie ma co się przejmować. Na ostatnim scanie, w 30 tygodniu babka powiedziała mi że główka jest o 2 tyg. za mała do reszty ciała!!!!!!Co przeżyłam to moje!!!!!To była totalna bzdura, córeczka jest cała, zdrowa i cudowna:) Tak więc nie przejmujcie się (oczywiście czujność jest ważna)bo ja o mało nie oszalałam z nerwów. Pozdrawiam gorąco wszystkie grudniówki i życzę zdrówka dla Was i Maluszków:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:D monia17 ma racje ja w 1 ciazy termin z om mialam na 30.12, z usg na 23.12, a Kubus urodzil sie 5.01. Lekarz tlumaczyl to tym ze po prostu dzidzius byl wiekszy a wtedy termin z usg sie przybliza, bo wydaje sie ze zaplodnienie bylo wczesniej, ale jak widac terminy byly, ale dzidzia i tak wyszla wtedy kiedy chciala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×