Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

izydo-ja 3 lata temu byłam w podobnej do twojej sytuacji,też zarodek przestał się rozwijać i po łyżeczkowaniu okres wrócił po 2 miesiącach,bardzo bolesny ale za to od tej pory miałam tak regularne jak w mordę strzelił,a wcześniej bywało różnie. Teraz 12 tc i kupa strachu,ale tym razem mam wrażenie wszystko jest tak jak powinno być,przy poprzedniej ciąży prawie nie miałam objawów,teraz za to cały wachlarz:):):)Ostatnio dzidzię widziałam na USG w 10 tc,machała rączkami i nóżkami,aż nie mogłam uwierzyć że takie maleństwo a już tak fika:):) Dziewczyny,a gdzie kupujecie ubrania ciążowe,bo już powoli muszę jakieś spodnie kupić,ledwo dopinam się w moich dotychczasowych,u mnie w mieście H&M jest beznadziejny i na dziale dla ciężarówek jakaś masakra,brak rozmiarów i do tego kolory same ciemne i szare:( jakieś takie smutne.Widziałam dużo rzeczy na allegro więc chyba upoluję jakieś spodnie new look,takie z gumowymi klinami a nie z wielka gumą na brzuch bo na razie chyba guma za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje się do tabelki:):):):) NICK/WIEK ...TERM POR Z OM...DATA PORODU...DZIECI...PŁEĆ ...(PRZECZUCIE?) 1. MYSZKA123456/27......1.12.......?...... w drodze.......?.......(dziewczynka?) 2.Kinga30/28..............07.12.......?.......wkrótce... .....?...... 3.Zosia80/30..............2-4.12......?........wkrótce.. ......?.....(dziewczynka?) 4.gosienka986/23.........04.12......?........wkrótce.... ....?.....(dziewczynka?) 5.beija flor/33..........04.12..........?........w drodze....-CHŁOPAK-..... 6.DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5.12....?....wkrótce....? .... 7.STAKATO29/29........... 5.12.......?........1 córka(3)......?...... 8.BOTHA/23..................6.12...... ?..........córka(3)......?.....(chłopak?) 9. PAGi/30...................06.12.......?..........w drodze.....?.....(chłopak?) 10.herbata czerwona/26....6.12......?..........w drodze.....?....(chłopak?) 11.madllene /33..........06.12..........?.........syn(16)....?.....(chł opak?) 12. mama na obcasach/30......6.12......?.......córka (2).....?...... 13.LAPORUSHI24/27..........7.12......?..........wkrótce ......?.... 14.IZYDO/34..DOPINGUJĄCO-STARAJĄCA SIĘ 2synóW(8i5) 15. AAkotl/25.................08.12.....?............w drodze....?.... 16.ksf / 23 ...........9.12..........?..........w drodze.......?.....(chłopak?) 17.AGNIESZKAW/23.........10.12........?...........wkrótc e....?.....(chłopak?) 18.ANULA1000/25.........10.12........?.........1 synek(5)...?...(dziewczynka?) 19.PADLINKA/29............10.12......?...........2córki( 3i6)......?......(chłopak?) 20.MAMALOVESME/26........10.12....?.....1córka(1,5)..... ....?......... 21.agus878/23................10.12......?...........wkró tce....?........ 22. SELENEA/30..............10.12......?........w drodze.....?...... 23. lidka87/23.............11.12.......?.....wkrótce....?.....( dziewczynka?) 24. NIANIA30/30...........12.12.....?............1 synek(5).....?....... 25. Apetyczna Dynia/28.......12.12.......?......w drodze.....?....... 26.Relissys/32...............13.12......? ......wkrótce.......?....... 27.goska2010/20 -DOPINGUJĄCA- Z CZASEM STARAJĄCA SIĘ- 28.DZOANA/28.............14.12.........?.......wkrótce.. ...?...... 29.szczotula/32........14.12........syn(13)......?......( chłopczyk?) 30.explosive/32............14.12.........?.......w drodze....?.....(dziewczynka?) 31.Kamyskaa/23............15.12........?........wkrótce. ....?..... 32.MAMMMA80/30...........15.12.......?.......1 córka(2)......?...... 33.WOLSKA/29................15.12......?.......1 Aniołek......?.....(chłopiec?) 34.LIJONKA/22...............13.12...........?.........1 córka.....?..... 35.Aneczka1981/29...........15.12.........?........w drodze....?..... 36. Agi79/31.................16.12.......?......2synów(10 i 6)....?.....(dziewczynka?) 37. asiulekz.........16.12.........?.......w drodze.......?....... 38.elwirka86/24......16.12.........?...dziewczynka? 39.ewa0505/26......16.12......?.....1 aniołek.........?CHŁOPCZYK 40. Marzena79/31.....16.12.......?......2 córki (8 i 5)......?..... (chłopak?) 41. łe rety/25..........17.12.....?..........wkrótce.....?....... 42.Excella..............18.12.......?..........w drodze......?...... 43. ewika26/26......18.12.........?........syn(3).....?...... 44. aness2/36.....18.12...........?.....2 synów(15 i11)....?....(dziewczynka?) 45. madi6613/29.......19.12.......?.........w drodze......?.......(chłopak?) 46.Madziaaaa2010/20......... 19.12 .......?.......w drodze....?..... 47.asiulka 1981/28............19.12.......?........2 aniołki.....?....(dziewczynka?) 48.moniczka1198/31......19.12.......??....... w drodzex2....?.....(2xchłopak?) 49. kfffiatuszek/23........19.12........?.........w drodze.......?...... 50. paulasz2206/24........19.12..................w drodze.......?...... (chłopak?) 51. ABINIA/36..........20.12..........?.........2 maluchy w drodze.....?..... 52.SZCZĘŚLIWA88/22.........23.12..........w drodze......?........(dziewczynka?) 53.tośka24/27........24.12......? ............1synek(2i3m)....?..... 54. Agneste/39.........24.12.......?..........1córka ,1syn....?....(dziewczynka?) 55. Natalka1234/21..........24.12....?......w drodze.....?..... 56.ASIENKA23/24............24.12........?.....syn Aniołek.....?.....(dziewczynka?) 57.aaannkkaaa/23.......24.12..........?........w drodze.....?..... 58. dorota_p84/26........25.12.........?........w drodze.......?......(chłopak?) 59.kasiula kula/31.........25.12..........?........w drodze........? 59. Malin_xxx/32.........27.12.......?........syn(3).....?...... (dziewczynka?) 60. Kasia/20......27.12..........?......w drodze.....?....... 61.porcupine/31............28.12......?......syn(4).....? ....(dziewczynka?) 62. agatka85 /25........29.12........?.........w drodze.....?.....(chłopak?) 63. tylo /34..........30.12.........?.........córka (5).....?.....(chłopak?) 64. lolka-lotta/28.........31.12........?........w drodze......?.....(dziewczynka?) 65. Wiewióra80/30.......A JEDNAK 13.01..........syn(8).....?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny dzionek :) Byłam wczoraj na USG przezierności karkowej i wszystko ok :) przezierność 1,3, kość nosowa jest, syćko jest jupiiii tylko ptaszka nie widać, ale podobno może jeszcze urosnąć :) Jestem tu chyba odmieńcem bo nie mogę patrzeć na truskawki, a wcześniej wcinałam tonami. No ale w ogóle ja, ta która wcześniej była strasznym łasuchem i miała problemy z wagą tak teraz mało jem, nie mam ochoty na słodycze i nic nie przytyłam. Co do alergii to kot może bardziej uczulać niż pies, tzn sierść oczywiście. Ja jestem alergikiem i jak byłam dzieckiem byłam uczulona na wszystko chyba od roztoczy przez sierść zwierząt, pierze po zboża i trawy. I powiem Wam że miałam zawsze w domu koty, psy, mieszkałam na wsi, zboże dookoła, lasy itd Lekarz powiedział że gorzej by było ze mną jakbym nie miała w ogóle styczności z tymi alergenami. A teraz zostało uczulenie tylko na roztocze. Izydo - ja po łyżeczkowaniu dostałam okres dopiero po 6 tygodniach, czyli długo. I chciałam Ci tylko powiedzieć żebyś się nie martwiła jak przez pierwsze 2-3 cykle nie zajdziesz w ciąże po zabiegu, gdyż ścianka macicy może być za cienka po zabiegu i nawet jakby było jajeczko zapłodnione to może się nie zagnieździć. U mnie tak było. A czy macica się odbudowała poznasz po tym jak obfity jest okres, u mnie trzeci cykl był już rasowy :) czyli bardzo obfity. Co do sexu.... może teraz nie istnieć...tzn inaczej, mógłby tylko żebym się nie męczyła w trakcie...coś typu na śpiocha ;) ale z finałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Miło widzieć, że u was wszytko dobrze, i uśmieszki na buziach oby tak dalej :) Ja na znów mam jakieś wyrzuty sumienia ;/ nie wiem czy któraś z was ma lub miała podobnie :( Wstyd mi aż o tym pisać :( Cieszę się z mojego dzidziusia, są chwile, że nie mogę się go doczekać, ale mam też takie momenty w których mam po prostu chore, nie zdrowe, i poronione myśli :( że chyba nie chcę, że chyba za wcześnie, że sobie nie damy rady :( Wczoraj np. przed zaśnięciem właśnie miałam takiego dołka, ale jego przyczyny nie znam, bo cały dzień spędziłam świetnie :( może to burza hormonów ? Mam nadzieję, ze mój instynkt się obudzi, bo jestem przerażona, a chcę tej dzidzi jednak, i być dobrą mamą ! No, ale może teraz coś przyjemniejszego :D jak sex czy jadłospis :D ja dziś robię obiadek tylko dla robotników... żar z nieba 32 stopnie dziś u mnie ! postawiłam na chłodnik :D mniam.... w taką pogodę nie chce się nic, a już na pewno nie jeść :P przynajmniej mi Sex lubię, i od jakiś 3 tyg. po prostu mam dużo większą ochotę na sex :D męczę tego mojego itp on czasem nie ma siły bo jest po 12-14h pracy - no cóż :D trzeba przetrwać :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha coolturka!!! "na śpiocha z finałem" :D BOSKOŚĆ :) Moj ulubiony sposób haha Wlosów nie pofarbowałam jednak wczoraj, bo już mi się nie chciało :O Ot lenistwo :D sKusilam sie na te truskawki wczoraj..i nei dosc ze bez apetytu to znowu zgaga i jescze brzuchol mi wzdeło :P A dzis najadlam sie wstydu ;) Mam taka spódnice z wieeelkim rozpierdalam z przodu i z tylu..zwykle fajnie wyglada..tyle ze nie wzielam pod uwage, ze brzuch mi juz wypchnelo i w zwiazku z tym spodnica..poszla w gore....razem z rozporkiem! :P hehe, kapnelam sie dopiero wchodzac do autobusu..no masakra, caly tylek na wierzchu :O to ludziska mieli widoki ..;) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek..Ja mysle ze nie musisz sie zadreczec..u Ciebie to pewnie tylko hustawka nastrojow... Ja za to 90% czasu mam takie glupie mysli..pozostale 10% jestem pogodzona, ale nic wiecej...w sensie pogodzona, ale bez radosci z tego dziecka.. :( Takze jestes i bedzies zdobra mamą..Mowie Ci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczynki!!witam w sloneczny poranek!!Izydo ja po łyżeczkowaniu dostałam okres po 7 tyg to jest taka norma do 8 tyg powinno pojawic sie krwawienie a jak samo nie przyjdzie trza wybrac sie do gin po tabletki na wywyolanie....potem miałam bykle barrdzo nieregularne nastepna dostałam po 20 dniach a kolejna po 26 takie małe plamienie 3 dniowe ktore okazało sie ciaża;)tak wiec kochana i Tobie teho życze z calego serduszka!!!glowka do gory.....jezeli chodzi o sex to na poczatku ciazy maialam ochote a teraz wogole moze w ciagu dnia bym sie skusila ale mezus w pracy...no bo wieczorem kompletnie mi sie odechciewa...wiec moj M tez musi byc cierpliwy niestety hehe......kurcze ale mi smaka zrobiłyscie z fasolka szparagowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek-jest tak jak pisze padlinka, to przejdzie i na pewno bedziesz dobra mama, ja w I ciazy tez mialam taki mysli ale wydaje mi sie ze swoje zrobilo to ze bylam wtedy bardzo mlodziutka(mialam 20 lat jak urodzilam):D kasiula kula- znalazlam te spodnie o ktorych pisalas z wstawkami w boczkach, sa rewelacyjne, chyba sie skusze i zamowie jak wroce z wakacji:) milego dzionka kobietki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka - a niech sobie popatrzą na fajny brzunio :) a co.. moja koleżanka kiedyś się tak załatwiła że rano szykując się do pracy weszła do łazienki gdzie nad wanną wisiało pranie, m.in. pończochy. Wybiegła na przystanek i dopiero się zorientowała że jedna z tych pończoch zaczepiła jej się z tyłu głowy o spinkę :) dopiero coś ją tknęło jak się ludzie na jej głowę patrzyli :) a druga poszła na dyskoteke do ENKLAWY i tańczyła tak z 15 minut z ciągnącym się za nią dłuższym kawałkiem papieru toaletowego :) jak na filmie :) bo wcześniej była w toalecie i sobie deske papierem obwinęła, a że była wcięta to nie kontrolowała jak sobie spódnicę podciągała. lubię takie wpadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja wczoraj wybralam sie na zakupy do galerii i w New Jorker kupiłam sobie taka śliczna sukienke na ramiaczkach na Nasze brzuszki powiem Wam ze mimo tego ze tam nie ma niby osobnego stoiska dla kobiet ciezarnych ale idzie sie tam ubrac od stop do głów heh powaznie sa super ciuszki tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ubraniowych wpadek... moja koleżanka z pracy przyszła raz do biura w spodniach wywróconych na lewą stronę:) do tej pory nie wiemy, jak ona mogła zapiąć w nich rozporek i nie zauważyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz220 - hahaaa kocham takie wpadki. Moja koleżanka przyszła do pracy ze zwiniętą drugą parą rajstop w nogawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w kolejny upalny dzień :) Niestety (a może stety) sypialnie mam od strony wschodniej więc słoneczko mnie budzi raniutko i ten ukrop... Już pomału znika mi z okna i niedługo przejdzie na stronę dużego pokoju i tam zostanie już do zachodu. natalka1234 fajnie, że z maluszkiem wszystko w porządku i że jest ruchliwy :) Ja też miałam usg 3d i 4d. Fajny widok ale chyba jeszcze fajniejszy będzie w późniejszej ciąży. Coolturka również fajnie, że na usg genetycznym wszystko wyszło ok :) Z alergią do dokładnie kot uczula bardziej niż pies. Tzn. dokładnie ślina kota w połączeniu z sierścią. SZCZĘŚLIWA88 ja również nie pomogę jeżeli chodzi o Twoje wyniki. Szkoda, że obok nie ma podanych norm. Musisz czekać na wizytę u gin. Daj oczywiście znać co powiedział/powiedziała. kfffiatuszek nie miej wyrzutów za swoje myśli. Mnie też czasami takie doły dopadają. To chyba w miarę normalne, że wątpliwości nas dopadają. Do tego dochodzi burza hormonalna i tak to się właśnie kopńczy. Wpadki ciuchowe super. Uśmiałam się jak norka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa 88: tyle udało mi się znaleźć na temat cytologii : "II grupa jest najczęściej spotykana, zwłaszcza u kobiet, które prowadzą życie seksualne. Taki rozmaz uznaje się za &niepodejrzany&. Obok komórek obecnych w grupie I są tu także komórki zapalne. Nie widać jednak komórek nieprawidłowych, charakterystycznych dla stanu przedrakowego. Taki wynik często mają kobiety, u których pojawiła się nadżerka. Nadżerkę musisz wyleczyć i powtórzyć cytologię. Jeśli lekarz podejrzewa stan zapalny, przepisze ci środki przeciwzapalne i ginekologiczną kontrolę po leczeniu. Cytologię powtórz za 12 lata." wiec nie musisz sie na zapas martwic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Wam powiem jaki obciach zrobiłam jako nastolatka :) Wrocilam pozno do domu po imprezie, wlosow nie mylam, rano wstaje--patrze a tam koszmarny tłuszcz z glowy wrecz splywa , takie nieswieze te wlosy me ;) ze nigdy nie mialam bujnych, naprawde bylo to widoczne. Mysle sobie, ze nie moge spoznic sie na klasowke na pierwsza godzine lekcyjna, a ze kiedys ciotka opowiadala mi ze byly onegdaj szampony w proszku to ja niewiele myslac--pudrem (taką zasypką) se łeb obsypałam ;) hehe i dzielnie ide do szkoly:) a tam smiechy i pytania czy sie w mące tarzałam hahah wlosy mialam prawie siwe :D do dzis sie z tego smieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ze spytam, jest wśród was samotna przyszła mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka - dobre :))) więcej takich, siedzę i się śmieje do monitora :) co do cytologii to ja muszę zrobić bo jeszcze nie miałam pobieranej. Ostatnią miałam robioną w sierpniu 2009 i wyszła gr II. I wtedy Pani doktor powiedziała że gr I mają tylko babcie i stare panny... chyba coś jej się pomyliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny letni dzien :-) ja po wizycie u lekarza, odebralam wyniki cytologii no i niestety nie sa dobre :-( dostalam recepte na leki przeciwzapalne a po kuracji skierowanie na kolposkopie (wziernikowanie i ogladanie komorek nablonka przy pomocy mikroskopu) w zeszlym roku mialam dokladnie to samo, ech mam niestety sklonnosci do zapalen, nigdy nie sa nieleczone, ale wystepuja dosc czesto, juz jako 17-latka mialam z tym problemy oprocz tej cytologi wyniki krwi i moczu bez zastrzezen, HIV brak, chorob wenerycznych tez ;-) tokso i cytomegalia negatywna :-) usg genetyczne 22 czerwca czyli juz za dwa tygodnie :-) rozmawialam z ginem o zwolnieniu L4, powiedzial ze to ja decyduje jak sie czuje pracujac i jesli tylko bede chciala zwolnienie to mi je wystawi :-) umowilismy sie ze przy kolejnej wizycie 29 czerwca dam mu znac :-) rano jeszcze lezac brzuszek sobie macalam, w miejscu macicy jest powiekszony i bardziej twardy :-) wczoraj sie widzialam z przyjaciolkami, powiedzialy ze wygladam zachwycajaco, szczescie na kilometr bije :-) milo mi bylo, bo nie zawsze sie czuje zachwycajaco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o pieknej pogodzie i o upałach... u mnie od rana są przerazliwe burze. trzaskało tak że aż dom się trząsł :) straże pożarne pomykały raz w jedną raz w drugą stronę... teraz trochę się uspokoiło i włączyłam wkońcu komputer ale ciągle pada deszcz... mam nadzieje że zaraz się przejaśni bo co narazie muszę mieć włączone światło - tak jest ciemno... ale na horyzoncie widać już kawałki błękitnego nieba :D jutro idę do gina ale coś czuje że nie zrobi mi usg... ostatnio miałam w 8 tygodniu a jutro według OM zaczyna się już 16 tc... i mój gin raczej nie jest za częstym usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolturka to ja jestem starą panną albo babcią- zawsze miałam I grupę cytologii :) (tfu, odpukać) Malin_xxx wszystko będzie dobrze, wyleczą stan zapalny, obejrzą sobie wszystko pod mikroskopem i będzie ok. Widać taki Twój urok skoro już jako 17-latka miałaś malutkie problemy ;) Pozostałe wyniki masz super, za dwa tygodnie usg genetyczne :) Ja też wczoraj odkryłam, że w jednym miejscu brzuszek zrobił się twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam II gr. cytologii, ale to przez nadzerke, ale na razie nic z tym nie robie bo w pierwszej ciazy tez mialam i do porodu znikla sama bez interwencji tym bardziej ze jest malutka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin-- fakt ze mi sie cytologia poprawiła poczytuje jako cud! po kilkunastu latach! to samo z nawracająca od liceum grzybicą :O dziwne sa przypadki... Ja mysle ze nie masz sie czym martwic, na pewno bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAGi, no niby tak i nie pierwszy raz to przerabiam i potem jest ok, tylko wkurza mnie to 😠 ze taka wrazliwa na jakies swinstwo jestem zanim zycie seksualne rozpoczelam to juz swędzenie mnie męczylo i globulki przyjmowalam wrrr reczniki gotowalam, bielizne gotowalam, posciel codziennie zmienialam i co jakis czas znow cos lapalam basen??? ja zawsze chodzilam na basen, w ciazy tez... nie mam pojecia :-( padlinko, Ty cos pisalas ze dosc dlugo sie z grzybica zmagalas, znasz powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei dokladnie bylo jak u Ciebie..z grzybica zmagam sie od nastoletniego wieku, znacznie przed rozpoczeciem wspolzycia. basenow nie lubie wiec tam nei podlapalam..:( ale mam tez miala sklonnosci wiec.. eh durne to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx - stany zapalne, grzybica itp moga być od basenu, lub np. jeśli łykałaś jakieś antybiotyki, bo wtedy zabija to flore bakteryjną (mój mąż się śnieje że florę i faunę ) :)))))) i wtedy się wszystko przyplątuje. No ale pewnie powodów jest też milion innych. Ja np. swędzenia miałam zawsze od papieru toaletowego zapachowego, lub wkładek zapachowych, więc odstawiłam to na rzecz zwykłego białego papieru i bawełnianych bezzapachowych wkładek. Gdzieś wyczytałam że rewelacyjne jest mydło marsylskie na takie dolegliwości(czytaj szare mydło, bez dodatków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx może to właśnie przez basen? Znam dziewczyny, które miały zabroniony basen właśnie w ciąży. Teraz niby te baseny mają jonizowaną wodę i inne cuda wianki. Podobno są bezpieczniejsze. Ale w sumie sama nie wiem. Kiedyś było inaczej. Sama pamiętam jak wyglądał u mnie w mieście stary basen odkryty. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko, no wlasnie :-( ze wsząd i znikąd Coolturka, dzieki! nie uzywam mydla od dawna, bo faktycznie slyszlam ze moze prowokowac swdzenie, od lat uzywam plynu do higieny intymnej antybiotykow nie biore no nic, dzis wykupie te globulki, a za dwa tygodnie zrobie kolposkopie, sie zobaczy taki urok mej flory i fauny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolturka ma rację, od antybiotyków też można dostać grzybicy i innych stanów zapalnych, bo faktycznie cała flora jest zabijana. Więc jak np. sporo chorowałaś kiedyś i leczyli Ciebie antybiotykami to też może być przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×