Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

witam weekendowo - w koncu :) dzisiejszy dzien dal mi w dupe strasznie, padnieta jestem mega!!! zosia mi lekarka przepisala 2 opakowania - ale wzielam tylko jedna tablteke - choc brzuch czasami mnie bolal starsznie, no ale wolalam cierpiec. tylo ja tez na razie lykam tylko kwas foliowy i wlasnie zastanawiam sie co potem - zapytam swojej gin izydo :) udanych wakacji :) wypoczywaj za mnie przynajmniej ja urlop mam pod koniec sierpnia dopiero;( palusz gratuluje zakupow :) ja jestem przed wyplata a tu pustki na koncie no a ide jeszcze do dentysty w poniedzialek! wolska wpołczuje :) skoro o kulinariach :) to ja dzis jadalam sae pyszkosci :) moje 3 pierwsze sniadania Wam daruje :) ale na obiadem :P mniam kalafiorem z buleczka, ziemnaczki podsmazane i maslanka :) pyyyycha :) a na kolacje zrobiulam salatke grecka :) z chlebem tostowym ogzrewanym w tosterze :) stanelam dzis na wage - nie jest zle moja waga poczatkowa to 61,7 a teraz tylko 63,2 :) ale ogolnie mnie juz duzo - szczegolnie twarz, cyce no i ponton :) a kobitom z nadwaga czyli mi :) niestety nie jest tak szybko brzuszek nie staje sie widoczny, choc mi cos sie tam juz rsonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gagatka:) ale mi się teraz chce kalafior... mam na jutro na imprezkę kupiony, ale może zjem dziś... i ta bułęczka i masełko... idę coś zjeść:) no, myślałam , że tylko ja jadam 3 śniadania dziennie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a nie macie po tych kalafiorach wzdec??? ps. doceniam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no 3 :) przed praca o 6 jadam albo jakies 2 kromeczki z czyms, albo platki, muli lub coik podobnego :) potem kolo 9 musze tez cos zjesc zazwyczaj to jest jakis jogurt naturalny, maslanka, kefir lub sereke ziarnisty lub ajkies warzywa np kalarekepka, kolo 11:30 zazwyczj bulka z czyms :) albo 2 kromeczki. Potem do 16 nie jem nic - no chyba ze bardzo mnie ssie to jakies jablko. Kolo 16 obiad raczej jednodaniowy , kolo 19 kolacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaEEE
Witam Was wszystkie :) Czytam od początku co piszecie, ale dopiero teraz piszę. Mam 35 lat, syna 8 lat i jestem w 13tyg. ciąży z terminem na około 10 XII. Odebrałam dzisiaj wyniki z cytologi i jestem delikatnie załamanaaaaaaa, mianowicie mam gr. III. Mój gin nic nie powiedział tylko tyle, że często w ciąży tak się dzieje i trzeba cyt. powtórzyć za 3 m-ce. w lutym 2009 miałam robioną cyt. i była grupa II. Czy któraś miała podobny przypadek....... pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaEE- ja niestety ci nie pomoge, bo mam II gr. za wzgledu na nadzerke, ale moze skonsultuj z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaEE ja mam II wiec tez nie pomoge. A mi od jakiegos tyg. jak smarkam to krew sie pojawia, nie zeby mi sie jakos puszczala czy cos - no ale przy smarkaniu jest a ze czesto smarkam to jest za kazdym razem. Ma ktoras tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaEEE, nie chcemy pozostawic Twojego pytania bez echa, zaluje ale ja tez nie znam odpowiedzi. Powtorz badanie jak najszybciej dla spokoju ducha. Trzymamy kciuki zeby bylo ok Gagatka 85 ja tez tak mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaEEE
Dzieki, nie daje mi to spokoju, cóz .... kolorowych snów dla Was i brzuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobitki ja też pod prysznic i lulu. Zdam relacje jutro jak wrócę od gina. Trzymajcie kciuki żeby były same dobre wiadomości. Kłaniam się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylo zgadzam sie z tobą w sprawie nospy w 110% u mnie wśród znajomych też byly takie przypadki, a kuzynka studiuje medycynę specjalizacja logopedia i powiedziała że jest już termin dzieci po-nospowe, kłopoty z mówieniem, chodzeniem - zwiotczenie mięśni i wiele innych. Niestety też mam problemy z ciążą i boje się czy uda mi się jej uniknąć. AgnieszkaW ja dziś kupiłam pierwsze opakowanie Pharmaton i cena mnie zabiła dlatego podpytuję na forum czy warto. Poza tym to jedyna kombinacja witamin z tymi kwasami dla oczek i mózgu więc chyba będę brała. Izydo udanych wakacji. ja już byłam w H&M rzeczywiście wyprzedaże w pełni. gagatka 85 ja mam tak samo z tym smarkaniem ale podobno to normalne w ciąży. Mój gin kazał się nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie pożegnam dziewczyny, jutro wesele brata więc od rana fryzjer makijaż, a potem zabawa, w niedziele poprawiny, a w poniedziałek uciekam na tydzien z miasta na takie małe pseudo wakacje:) Trzymajcie się zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80 dodatkowe kwasy DHA działajace korzystkie na móżg i oczy i ogólnie są jeszcze w Feminatal 400 Metafolin + DHA. Ten zestaw witamin jest polecny od 13 tyg ciąży. Op kosztuje troszke ponad 40 zł . Starcza na miesiąc. Witam w sobotni poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia to udanego weseliska i urlopu :) kurcze ja mam w tym roku tylko 2 wesela ale za to w tym samym dniu wiec na jedno tylko wpadam zlozyc zyczenia a na drugim sie bede bawic. Tzn akurat bedzie koniec wrzesnia i czy bede wtedy sie mogla dobrze bawic to nie wiem :) ja wlasnie koncze 12 tc i jeszcze do konca 13 bede zazywac dhupsaton - stopniowo zmiejszajac dawke i folik a potem to bede musiala sie zastanowic co brac. Bo podobno te witaminy w ciazy tez nie sa do konca dobre i najwazniejsze zeby dobrze sie odzywaic :) u mnie dzis deszczowo :( wlasnie meza wyprwailam na egzamin sama koncze kawe i za sprzatanie sie zabieram :) mialam dzis umyc okno ale sobie daruje ;) rozmawialyscie na temat spania z dzieckiem :) ja poki co bede mam jeden pokoj - mieszkamy z rodzicami i siostra ktora zaczela budowe i bedzie sie wyprowadzac mam nadzieje ze do 2 lat. Ale chyba bedziemy musieli zrobic sobie mala sypialnie i tam tez wstawic lozeczko, bo u nas sie nie da. Bo lozeczko nie powinno stac na linii okno drzwi ( a tma wlasnie mielismy go postawic) a pod zimna sciana tez nie bede stawiac lozeczka :) I nie wiem jak to wyjdzie w praniu ale na pewno do 3 lub 2 roku zycia nasze dziecko bedzie spalo z nami w pokoju a czy w lozku to sie okaze w praniu - bede starala sie raczej zeby spalo w lozeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Ja zaraz wychodzę do lekarza. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Ja w poprzedniej ciąży byłam na weselu w 8msc. Tylko jako słomiana wdowa, bo mój mąż był na szkoleniu, i chyba dla tego nie bawiłam się zbyt dobrze. Poza tym było gorąco i puchły mi już nogi więc tak sobie było. No cóż ja spadam, dam znać co i jak po wizycie :D Trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)ale u mnie dzis ochmurno....moj mezul na uczelni wiec ja zas sam:(wybiore sie potem do rodzicow....dzidzia daj potem znac trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. dwa dni nie mialam neta i nie moge sie doczytac wszystkiego :) dzidzia - moj synek robi do nocnika ale nie zawsze chce i czasem jeszcze daje mu pampersa np jak gdzies jedziemy do rodziny. a ja na tych lekach zle sie czuje:( i na dodatek sie rozchorowalam:( Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ale dzis brzydka pogoda ,nic sie nie chce a tu musze caly dom posprzatac ale coz pomalutku ... Dzidzia czekamy na relacje :) a co do nospy to ja musialam brac na poczatku ciazy, bo musialam lezec przez 3 tygodnie bo bylo zagrozenie dla skarbusia...wzielam tylko 9 tabletek 40 mg i mam nadzieje,ze to nie zaszkodzilo maluszkowi bo teraz to mnie nastraszylyscie :(oprocz tego nie biore nic tylko kwas foliowy i prenatal classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc, w prenatalu jest już kwas więc poza nim nie musisz brać już nic, bierze się go do końca ciąży, i w czasie karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) byłam dziś oglądać ten wózek którego zdjęcie dawałam kilka stron wcześniej. ogólnie b. ładny, zadbany, prawie nie był używany, bo dziewczyna go kupiła a później się okazało, że nie mieści się jej do samochodu więc musiała kupić mniejszy :) kolor jaśniutki zielony, ładny ale ciężko go utrzymać będzie w czystości i te gabaryty... strasznie duży :o szeroki jak 1,5 normalnego wózka a co za tym idzie bardzo ciężki. nie mamy małego bagażnika a nie wiem czy by się i do nas zmieścił :o no i wsiadając do autobusu to zajmowałabym sporo miejsca ;) byłam też oglądać inny wózeczek, kolor bordowo-beżowy, fajny, zadbany, łatwo bedzie utrzymać go w czystości, no i jest mniejszych gabarytów, a co za tym idzie bardziej zwrotny :) hehe, tak mi się spodobał więc kupiłam go :) już stoi w garażu... moja pierwsza rzecz kupiona dla dzidzi :) a że cena była okazyjna więc się nawet nie zastanawiałam :) sami wszystko bedziemy kupować dla dzidzi więc wydatki musimy stopniowo rozkładać :) może nie jest szałowy, ale mnie się podoba i taki mi wystarczy :) a to jego zdjęcie : http://img571.imageshack.us/img571/6715/new143600.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) PYTANIE ZA 100 punktów: czy któraś z Was miała już posiew bakteriologiczny z pochwy? pytam bo się dowiedziałam że jest to baaaaaardzo ważne badanie na bakterie które w przyszłości mogą mieć baardzo niedobre konsekwencje (nie będę pisała jakie). Wiem że robi się to badanie pod koniec ciaży na bakterie typu paciorkowiec, gronkowiec i inne cholerstwa. Ale ciekawa jestem czy jest sens robienia tego badania w I czy II trymestrze i czy ewentualnie można już działać. Jak któraś ma niedługo wizyte u gina to proszę zapytajcie, ja nie zapytałam, a wizyte mam za m-c... Dodam że ja tego badania nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×