Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

aaannkkaaa ja tez ogladalam takie komplety i tez nad nimi sie zastanawialam...ale sama nie wiem czy lepiej mniej czesci czy wszystko jest przydatne...bo niby ochraniacz powinien byc na cale lozeczko tak slyszalam i w koncu sama nie wiem trzeba jeszcze przemyslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny zaczynamy dziś 15 tydzień ciąży i któraś się pytała o brzuch... u mnie widać, zależy w co się ubiorę to bardziej lub mniej:) ale JUŻ bardzo się z tego cieszę:) ( po zeszłotygodniowej depresji) chciałam Wam powiedzieć, że miałam urodzinowy weekend i dostałam 1 - JEDEN - prezent dla mnie, reszta wszystko na ciążę i na bajbi :D Trzeba się z tym pogodzić, że najpierw brzuch a potem ja:D Mam pytanie, czy któraś z Was odczuwa bóle w krzyżu??? Mnie wieczorem bolą strasznie, po prostu muszę się położyć... w ogóle nigdy mnie plecy nie bolały, a w ciąży odkryłam, że jest taka część ciała... no ale przeleżę i nic nie biorę na ból. wszystkim miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206 mnie tez juz krzyz zaczyna bolec wieczorami....ale rozmasuje i tez nic na bol nie biore....jak tam po wekeendzie kochane....widze smakolyki zas poszly w ruch heh....ja uwielbiam fasolke szparagowa;)u mnie dzis brzydka pogoda a jak tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana dziewczynki. U mnie pogoda pod psem :( elwirka86 - no mnie się właśnie wydaje,że nie wszystkie części tego kompletu są przydatne (np ta część z kieszonkami na łóżeczko, czy ten śpiworek, bo przecież on jest gigantyczny a dzidzia to by się w nim utopiła). A jeśli chodzi o ochraniacz na łóżeczko, to ja mam taki właśnie na pół i w zupełności wystarcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co do ubrań to nie wiem co o tym myślicie, ale większość będę miała z ciucholandów. Szwagierka już mi upatrzyła dwie reklamówki ubranek- wygotuję i mam nadzieję że będzie ok. Dzieciaczek tak szybko rośnie, a rzeczy są takie drogie- 30-40 zł. Znajoma wczoraj urodziła chłopczyka :) 4 kg i 61 cm :) chyba się troszkę namęczyła. Jeśli chodzi o imiona to albo Kacper, Daniel albo Weronika lub Kamila. Julek i Oliwi niestety jest u mnie mnóstwo. Co robicie na obiadek? Naszedł mnie smak na naleśniki z truskawkami, może i Wam ślinka pocieknie :) Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga30 - w ciucholandach jest mnóstwo świetnych ciuszków i można je kupić na prawdę za grosze, także ja popieram. Mój Dominik ma dużo rzeczy z ciucholandów. A poza tym tam raczej nie zdarza się chińszczyzna tylko firmowe ciuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! a u mnie pogoda jak narazie calkiem ladna! swieci slonko i dobrze bo zaraz lece do przychodni na badania.a co do tego kompletu do lozeczka to najpierw kupie lozeczko a potem pomysle nad reszta:) tyle teraz tego jest ze ciezko wybrac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia_89
Hej dziewczynki. Dołączam do was mój termin to 25 grudzień. W sobotę zaczęłam 13 tydzień. Jak się ogólnie czujecie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej :) skarpetki super :D u mnie też już 15tc :) i troszku zaczyna coś tam widać... jeśli chodzi o coiuszki to u nas w pepcco są mega boskie za grosze :D tylko mało jest unisex,trzeba wiedzieć dla kogo już kupować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamyskaa haha czytasz mi w myślach bo właśnie miałam zapytać czy któraś z was kupuje w pepco :) u nas niedawno otworzyli i jeszcze tam nie byłam ale wybieram się w najbliższym czasie :) skarpetki są śliczne ja kupiłam podobne jak zaszłam w drugą ciążę i w ten sposób przekazałam wiadomość mężowi :D niestety do tej pory leżą głęboko schowane :( tym razem będzie inaczej i mój maluszek na pewno sobie w nich pośmiga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga30- u mnie na obiadek dzisiaj placuszki ziemniaczane....mniam:) Sylwunia_89- witamy kolejna ciezarowke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,ja dzis zaczynam 14 tydzien :),u mnie tez pochmurno:(...ja jeszcze nie kupuje nic dla maluszka ,mam takie przekonanie ,ze to troche za szybko i tego sie trzymam... u mnie dzis na obiadek pyszny gulasz :)mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też słoneczko nieśmiało wygląda zza chmurek. A co do ubranek, to ja zaczęłam kupować chyba w 6 lub 7 miesiącu. Jakoś tak miałam opory wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie tez jeszcze nie kupuje tylko sie rozgladam, ale mysle ze po polowkowym usg zaczne, a teraz jak wroce z wakacji to musze jechec do szwagierki i przyjaciolki i one mi dagza troszke ubranek bo swoich coreczkach bo juz nie maja gdzie trzymac, ale na razie wezme tylko unisex:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie kupuje.narazie czekam az sie dowiem jaka plec bedzie:) i tez uwazam ze to jakby troszke za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle wychodzę na wariatkę, bo kupuję już ubranka, pomalowałam pokoik dla dziecka, a jutro z Mężem jedziemy kupić mebelki dla bejbika:D podziwiam Was, że umiecie się opanować, bo ja zupełnie nie potrafię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co nie biorę tej nospy od kilku dni (chyba w piątek już nie wzięłam) i czuję się bardzo dobrze - nic mnie nie boli, nie ciągnie, nie kuje, mogłam w ogóle jej nie brać. Jak myślicie czy przez te trzy tygodnie mogło to mieć już jakiś wpływ? Mam nadzieję, że nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz na jaka wariatke!ja Ci zazdroszcze ze juz tyle masz dla bobaska!i ze masz takie checi mi ich chyba wlasnie brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia, już teraz niczego nie zmienisz, więc się nie martw, będzie dobrze, bo inaczej być nie może i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka123456 doczytałam że jesteś z Gdańska to witam sąsiadkę :) A ja mam wózek ostro pomarańczowy, myślicie że ewentualnie dla chłopca był by taki kolorek dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stakato29 ja dla Dominika miałam właśnie pomarańczowy. Dla mnie to jest kolor uniwersalny. Tak jak czerwień, zieleń, brąz itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206 wcale nie uważam że przesadzasz. porostu bardzo się cieszysz i tak to okazujesz, nie dziwię się bo sama mam już takie zapędy na wybieranie mebelków, ciuchów. Na allegro co tydzień oglądam wózki :) jeszcze nie mam zamiaru kupować, ale przynajmniej tak trochę poprawię sobie nastrój i zduszę chęć posiadania. Gdzie kupujesz meble dla dziecka? Jeśli sklep ma stronę internetową to możesz podać? zastanawiałam się nad meblami z Ikei, kolor brązowy i można sobie fajnie łączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula1000, juz jestem kochana 😘 🌻 dosc zajetey wee mialam i tez zauwazylam ze juz dlugo nie ma Padlinki :-( Szczesliwa88, L4 bedac w ciazy jest platne 100% wszedzie i bez wyjatku, to nie jest zwykle zwolnienie, ktore faktycznie jest mniej platne. Jezeli Twoja firma nie uznaje L4 z powodu ciazy, to dziala wbrew prawu pracy i mozna ich podac do Sadu za lamanie podstawowych praw, wiec nie sadze by nie uznawali... moga niechetnie patrzec i stad Twoja decyzja ze wolisz pracowac by sie nie narazac i nie prowokowac zwolnienia np po macierzynskim rozumiem Cie, wiem ze ciezko jest utrzymac prace lub znalezc nowa, ale wkurza mnie ze sa pracodawcy, ktorzy daja odczuc swoim parownikom ze zwolnienie L4 z powodu ciazy jest mniej platne... czysty absurd Hania1312, witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dzidzia* dzięki bo miałam trochę wątpliwości, w ostateczności kupiłabym tapicerkę w innym kolorze ale jak mówisz że jest uniwersalny to super:) Ja mam całą wyprawkę po córce, jak okaże się że to druga dziewczynka to będę musiała się powstrzymywać przed kupnem kolejnych ubranek bo z tego co mam to mogłabym obdarować chyba cały żłobek :) Jak będzie chłopiec to czeka mnie wyprzedaż tego co mam i zakup ciuszków dla chłopca aż nie chce myśleć ile będę miała z tym roboty brrrr.... U mnie brzuszek też już widać, podobno w drugiej ciąży widać go wcześniej i to by się zgadzało bo w pierwszej ciąży na tym etapie nikt nie domyślał się nawet że będzie maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia_89
Eh... ja jakoś mam opory przed kupowaniem ubranek, moze to dlatego ze 2 ciaze poronilam i chyba jeszcze troche poczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×