Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

nie mart sie!teraz to masz juz ciazowe i bedzie dobrze!nie moga kazac Ci wrocic!:) jedno przetrwalas to i do przejdziesz i nie zamartwiaj sie tym!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałyście w ogóle o takim przypadku jak kontrolowanie kobiet w ciąży? Czego oni w ogóle chcą? Przecież i tak ZUS wie,że są w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PADLINKA fajna ta strona:) coś na podobę demotywatorów:) A mam takie pytanie do Ciebie, w jakim wieku masz dzieci? Pytam tak z ciekawości, bo wspominałaś o tych dwóch fotelikach i podstawce, to pewnie są maluchy? Pewnie już o tym pisałaś, ale ja jakoś przeoczyłam...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirko, dzisiaj jakis niz nad miastem krazy, ja tez jakas lekko nieprzytomna sie czuje :classic_cool: annka, jak moga Ci kazac wrocic do pracy?? kochana, nie panikuj!! idziesz do ZUSu z zaswiadczeniem ze w ciazy jestes i jeszcze przez pol roku bedziesz :classic_cool: wiec niech sie w koncu odpaluja od Ciebie, mowiac kolokwialnie :-P mysle ze moze rzeczywiscie Twoj pracowadwca poprosil ich o kontrole, a Ty jak myslisz - jest do tego zdolny?? tak czy siak, Ty sie nie przejmuj! przeciez naprawde jestes w ciazy a nie przedstawiasz lewe zwolnienie bedzie dobrze 👄 idz jak najszybciej i miej to z glowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie podobaja takie z szuflada i z takich co ozna tapczaniki zrobic choc ostatnio rozmyslam sie z tego pomyslu i chyba bedzie lozeczko z szuflada ze zdejmowanym bokiem.... http://www.allegro.pl/item1091632383_2w1_lozeczko_tapczanik_140_70.html http://www.allegro.pl/item1077816637_nowe_lozeczko_120_60_tapczanik_szuflada.html te typowo dla dziewczynki: http://www.allegro.pl/item1085185501_4b_klups_lozeczko_ksiezniczka_tapczanik_140.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malin dzięki za słowa otuchy:) tak mój pracodawca może się mścić, bo miałam już przed pierwszym zwolnieniem i ciążą z nim nieprzyjemności dlatego poszłam na to pierwsze L-4, w sumie nie zależało mi wtedy na pracy i chciałam je ciągnąć jak najdłużej się da, a potem kuroniówka i szukanie czegoś innego, bo ani ja nie chciałam tam wrócić(oni o tym wiedzieli) i oni mnie też tam nie chcieli... Więc kierownik myśląc że za pierwszym razem podpieprza mnie do ZUS-u (wiem że tak było) myślał że się mnie pozbędzie, no a ja im taki numer z ciążą wykręciłam:) I będę jeszcze przez jakiś czas figurowała u nich na liście pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka łóżeczka fajne:) no ja o takim aucie też mogę tylko pomarzyć:( my nawet mieszkania swojego na razie nie mamy:( ale nic nie poradzę na to, że lubię podziwiać fajne samochody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa jak juz wczesniej napisalas ze dostalas drugie wezwanie to pisalam ze to najprawdopodobniej wlasnie twoj pracodawca ich nasyla.olej to!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa - wzywją cię do zusu żeby po prostu skontrolować zwolnienie. teraz mają cię na oku, bo z tego co pamiętam byłaś poprzednio na zwolnieniu i po komisji kazali ci wracać do pracy a ty poszłaś znowu na zwolnienie. pokarzesz zaświadczenie o ciąży i to wszystko, przecież żaden lekarz z zusu nie będzie kwestionował tego że jesteś w ciąży i że masz dolegliwości ciążowe. tylko czasem nie wysuwaj takich argumentów, że jesteś na zwolnieniu, bo masz ciężką pracę... :) pisałaś też że masz nieciekawie w pracy - to możliwe że pracodawca " w nagrodę" NASYŁA NA CIEBIE KONTROLE :) a kobiety w ciąży kontrolują, bo zdażają się przypadki, że babka jest na zwolnieniu a pracuje. w swojej firmie bądź gdzie indziej :o nie martw się tą kontrolą w zusie, ciążę zawsze uwzględnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki elwirko! najbardziej podobalo mi sie "maly mis" drewex....pokaze mezowi i moze go namowie.... Wczoraj kolezanka opowidziala zart, przytocze go, niestety tylko po angielsku, po polski chyba nie mialby sensu.... what do you do? me and my husband have workshop: he works, I shop..... Bardzo mi sie podoba;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek masz jeszcze czas to wybierzesz szpital:) ja tam w wojskowym wole, mam lekarza tez z tego szpitala wiec nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tej kontroli powinni dać ci spokój, no chyba, że twój upierdliwy pracodawca bedzie kazał cię dalej kontrolować, to wtedy ZUS musi zająć się każdy zgłoszeniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aannnkkka, dosc dlugo bedziesz figurowala :-) po macierzynskim mozesz wziac wychowawczy do 3 roku zycia dziecka :-D wprzwdzie wynagrodzenia wowczas nie daja ale swiadczenia sa :-) ha ha ha chcialabym zobaczyc mine tego szefa ;-) ha ha ha! kochan, idz i miej to za soba by sie dluzej nie stresowac i nie zamartwiac! trzymam kciuki i wysylam otuchy * * * * * * * * * :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor mi tez to z misiem sie podoba ale tak mysle czy nie za ciemno zobacze jak wkoncu wymysle jak pokoj zrobic:) a i samo lozeczko jest tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na obiad pyzy z ciemnym sosikiem,karkówka plus gotowana kapusta :P i oczywiście koktajl z truskawek do picia :) a na deser...galaretka z truskawkami i bitą śmietną :D Muszę czekać do 17stej jak mąż wróci...:o mamadam09 widzę dziewuszki że na samochody was tchnęło...ech-nam też przydałby się,ale za dużo wydatków,jeszcze maleństwo w drodze :) Póki co bujamy się starym punciakiem hehe :P myszka-też uwielbiam sałatke grecką :) ALe jesli ktoś lubi cosik innego to polcem:-ryż ugototowany plus ugotowane kawałki z piersi kurczaka,plus zasamażany (prażony) słonecznik (lubię sporo :) -wszystko razem wymieszać z majonezem,doprawić do smaku solą i pieprzem-smacznego! ;) (osobiście dosyć mocno doprawiam) Dla mnie pycha!! Szybko i tanio! ;) Malin-też od czasu do czasu lubię pojeść chińszczyznę z paczek,tzn.-zupki ;) A...wiecie jaką fajną pyszną,szybką i tanią sałatezcke można zrobić z tych makaronów po zupkach? Dajecie ok.3 opakowania makaronu uprzednio lekko ugotowanego,kroimy:pomidor,ogórek konserwowy,ogórek zwykły,kukurydza, może być szynka indycza pokrojona lub drobiowa-wszystko razem mieszamy wraz z majonezem,doprawiamy do smaku przyprawą z paczki-super pomidorowa ;) mniam!! :D aaannkkaaa -no ja też mam nadzieję że się wkońcuod Ciebie odczepią!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin tez fajne!:) to ja takie wlasnie obserwowalam ale z chmurkami bylo jakis taki inny wzorek mialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezwanie mam na poniedziałek więc ta niepewność jeszcze trochę potrwa:( poza tym ma teraz ostatni zjazd w piątek ważne zaliczenie a ja zamiast uczyć się to siedzę z Wami na kafe:) ach to uzależnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też polecam sałatkę z makaronu z zupek chińskich Sałatka chińska (makaron chiński z zupek, kawałki upieczonego kurczaka (pierś), kapusta pekińska, papryka czerwona, jajka, ogórek, kukurydza). makaron namoczyć (przed zmieszaniem ze składnikami, bo jak da się surowy i doda majonezu to sałatka bedzie za tłusta bo makaron wszystko wpije...) dodać składniki, majonez, wsypać przyprawę z zupki chińskiej (ja daję kurczakową) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka, Kamyskaa to naprawce super łózeczko jest :-) jestem bardzo zadowolona! w Ikei mozna dostac takie przezroczyste nakladki na porecze, jak dziecko zaczyna ząbkowac, albo jak zamierzacie przewijaki takie na lozeczko nakladane stosowac, wowczas zabezbieczaja przed zarysowaniami polecam! Kamyska, wiesz ja jak zobaczylam to lozeczko to wiedzialam ze to wlasnie TO ❤️ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się mogę założyć, że też mnie skontrolują, bo zanim zaszłam w ciążę to byłam na wychowawczym, a potem wróciłam na krótko do pracy i znowu ciąża i L4. Ale mam to w dupie. Całe życie się płaci ten ZUS to trzeba ich doić jak się da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia, dokladnie ....... tyle kasy ile sie w kosmos wysyla 😠 ja tez nie mam obiekcji by korzystac z zasobow ZUSu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa grudniowke🖐️:D ja sie przyznam ze zupki chinskie to taki moj maly grzeszek, jadna na 2 tyg. musi byc bo bym ozalala i tez uwielbiam diabolo pomidoro i gulaszowa z amino....mniam Kamyskaa- ja tez robir z zupek z vifonu salatke, ale troszke inna:zupki zalewam woda zeby specznialy, filet kroje w kostke i smaze w przyprawach z zupek i do tego papryka, ogorki kiszone, kukurydza, por, jajka i majonez:D Malin- dzieki za podpowiedz z folia zabezpieczajaca bo jak Kubusiowi zabki szly to pol lakieru zgryzl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×