Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Malin_xxx właśnie znalazłam o macierzyńskim: Okres wypłaty zasiłku macierzyńskiego z tytułu urodzenia dziecka wynosi od 1 stycznia 2009 r.: * 20 tygodni (140 dni) - w przypadku urodzenia jednego dziecka przy jednym porodzie, * 31 tygodni (217 dni) - w przypadku urodzenia dwojga dzieci przy jednym porodzie, * 33 tygodnie (231 dni) - w przypadku urodzenia trojga dzieci przy jednym porodzie, * 35 tygodni (245 dni) - w przypadku urodzenia czworga dzieci przy jednym porodzie, * 37 tygodni (259 dni) - w przypadku urodzenia pięciorga i więcej dzieci przy jednym porodzie. ale mnie czeka jeszcze chyba wychowawczy, chociaż zobaczymy jak wydolimy finansowo, ale teraz się tym martwić nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszku 👄 moj gin bez pytania na plytke nagrywa :-) wiec na plytce jest moj bobas w 3D, ale te foty..... ech! koniec tematu! to nie koniec swiata, raptem 4 zdjecia phi! ;-) padlinko, ten bol to chyba od Ciebie do mnie emigruje.... cos mnie oczodoly przedmigrenowo zaczynaja bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste, no zgadza sie :-) jeszcze w 2008r w przypadku urodzenia jedengo dziecka to bylo 18tygodni a 20 bylo jak sie urodzilo drugie dziecko a teraz 20tyg dla wszystkich, pierworodek i matek z 1 dzieckiem np takze ja nie zyskalam nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) teraz jest 22 tyg. macierzyńskiego 20 tyg podstawowe + 2 tyg dodatkowe, w następnych latach ma być dodatkowe 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx, Sylwunia-super ze wasze dzidziusie rosna zdrowo:) a ty Malin tymi fotkami sie nie przejmuj, przeciez masz plytke i jeszcze niejedno usg przed toba wiec powiesz lekarzowi ze maja byc zdjecia w 3D i juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, umnie dzis dol totalny nic tylko plakac mi sie chce...;(,po prostu jakas porazka...do gina ide dopiero 1 lipca i poslucham serduszka mojego skarbeczka a usg to dopiero miedzy 20 a 22 tygodniem czyli w sierpniu....tak bym chciala codziennie moc sluchac serduszka zeby wiedziec ,ze z moim sloneczkiem wszystko dobrze..eh zamulam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Kate, dzieki za info :-) nie wiedzialam nic a nic o dodatkowym urlopie fajnie! Agneste, dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc ja mam tak samo codziennie chociaż przez chwilkę zamartwiam się czy z Maleństwe mwszystko ok dlatego namówię męża na kunpo detektora mam nadzieję że w media dostanę to będę codziennie słuchać serduszka dziewczyny niektóre pisały że to mają dla mnie fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ja tak jak wam mówiłam chodze do 2 lekarzy do jednego prywatnie, a mam tez wykupione dodatkowe ubezpieczenie w medycynie rodzinnej i tam też chodze do lekarza. i jak byłam u tego w medycynie 13 maja to nie dał mi skierowania na USG pomiędzy 11-a 13 tyg. ale ja poszłam sobie prywatnie bo i tak wszytsko chciłam miec na płycie itd. i mam z 12 tyg zdjęcia mojego maluszka też w 3D. aleteraz ten lekarz z medycyny rodzinnej dał mi skierowanie na usg(bo mysli ze nie robiłam usg pomiedzy 11-13 tyg) i zapisałam sie na za 2 tyg, ale tam w medycynie nie maja 3d, tylko takie zwykłe 2d. i wiem ze w 16 tyg płec już można rozpoznac tylko czy zobacza płec na 2d??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka1234, naturalnie ze zobacza :-) jesli lekarz jest dobry tak jak pislam, lekarze wola pracowac na 2D, 3D jest atrakcyjniejsze dla rodzicow, wiadomo dlaczego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę prywatnie do ginekologa ale on ma tylko 2d. Kiepsko cokolwiek dojrzeć na na nim, a fotek to w ogóle mi nie daje:( Mam wizytę 6 lipca to się zacznie 18 tydzień i mam nadzieję, ze będzie widać czy chłopiec czy dziewczynka, i że wreszcie powie że wszystko ok i że będę mogła zacząć normalnie funkcjonować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołyska-polecam
Kochane moje maleństwo już wyrosło polecam Wam kołyskę - super sprawa, naprawde bedziecie zadowolone z tego wynalazku, mam już trójke dzieci i dopiero przy 3 natrafiłam na ten produkt - sprawdza się idealnie, maleństwo w normalnym łóżeczku się gubi http://www.allegro.pl/item1093294579_kolyska_simplicity_4w1_gwarancja_lozeczko_pilot.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez planuje kupic kolyske kolysanie wspomaga rozwoj mózgu :-) podobno :classic_cool: ja to chyba rzeczywiscie w ciazy jestem .... zjadlabym cos, ale sama nie wiem na co mam ochote... moze te pierozki kffiatuszka? :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wrocilam od lekarza. w koncu troszke sie poprawilo :) 13tydzien i 5 dni :) slyszalam bicie serduszka i ruchy :) mnie czeka na 100% cesarka :( i nadal problem jest z ta kosmowka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może ktoś by mnie pokołysał:D by jakoś wspomóc mój mózg bo się jakoś do roboty nie nadaję:) siedzę i szukam na necie duuuużego auta, żeby było gdzie zapakować wózek, fotelik i inne tobołki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila a do jakiego lekarza chodzisz w Szczecinie prywatnie czy na nfz bo ja prywatnie do dr Banacha na jagielońskiej przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×