Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

:) oh Agneste, ja bym sam siebie ta saperką załatwiła :P Malin--kochanie, jam jest po prostu naiwna :) Od kiedy pamietam kazdy mogl ze mna robic co chcial :( jak ciele, asertywnosci zero, i to w kazzdej sytuacji :P masakra. Zdaje sobie sprawe, ze nikt nei doceni mojego zaangazowania a i tak daję sie wykorzystywac..to chyba wina kompleksów :O łeee kfffiatuszek--kochana :) no ja tez jestem w 16 tyg to se poczytalam :) tezmi sie czasem wydaje ze po boku cos mi bulgocze, ale mimo ze jz dwie ciaze przeszlam nei jestem pewna czy to to czy nie to :D Malin Kochana, nie przejmuj sie tym zdjeciem :) jajladneijesze wychodza kolo 20 tygodnia :P U mne byla ciekawostka-na USG panstwowe poszlam i mam pieeekne zdjecia, widac buzie z profilu z wieeelkim nosem heh a na foto z USG w prywatnym gabinecie byle hjakie zdjecie, nie ma co ogladac. Grunt ze jest plyta jest z nagraniem :) z plyty mona sobie samemu wydrukowac przeciez foto :) Stakato--boskie to pierwsze :) ja mam troszke podobne :P Dziewczynki, ja tez nigdy nie wykorzystywałam urlopu macierzyńskiego, gdy rodzilam oje dziewuszki, to bylam bezrobotna, wiec w materii tej jestem totalniie zielona :P Malin bejb, przykro mi z powodu migracji bolowych :) moze oddaj mi to cholerstwo z powrotem :P kaczorekmc---czemu sie smutasz? :) usmiechnij sie, wszytsko jest w porzadku. 1 lipca to niedlugo :) zleci. I to owie ja--naczelny kafeteryjny zamulacz :D mnie akurat totalnie nie krecą te detektory czy jak im tam..w paranoje mozna popasc a takie male dzieci przkrecą sie czy cos , nie uslyszysz tentna, i od razu panika..po co to? pamieam ze nawet u lakarza nie zawsze od razu udalo sie tetno namierzyc ii to w bardziej zaawansowanej ciazy :) Ale to moja opinia natalka-jak dziecko sie obroci dobrze a lekazr jest doswiadczony to moze juz stwierdzic, ale pewnosci raczej nie da w tak mlodej jescze ciazy :) Agneste--ja tez poszukuje auta:) ale nawet mniej chodzi o bagaznik bo moj wozek jest niewielki, ale o te 5 osob (z czego 2 foteliki i jeden poddupnik) jak cos fajnego obczaisz podziel sie :) pliiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka no właśnie namierzyłam dwa vany, poj do 2 tyś z gazem:) bo inaczej to byśmy nie wydolili trzeba by mieć swój CPN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste :) hah kochana , zapomnialam ze pewnie szukamy w roznych przekrojach finansowych haha :P My sie za taniością rozglądamy, do 3 tysi , hehe, niestety na wiecej ns nei stac :( ale z ciekawosci podeslij link :) nie sprzatne Ci sprzed nosa bo i tak czekamy na zwrot z podatku hah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko padlinka :) ja szukam podobnie, no może ciut drożej ale chętnie bym coś łyknęła za 3-4tyś ....ale nie ma:( czy ktoś mi powie jak mam wstawi link?! bo mnie trafi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewuszki 🖐️ Jakoś nie mam dzisiaj natchnienia do pisania. Ale sobie dzisiaj pospałam, mój Dominiś ostatnio się przestawił mi wstaje tak między 8 a 9, dzisiaj była 9 więc ach wyspałam się jak nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkałam na Pomorzanach ale od początku roku przeniosłam się do Przecławia niby fajnie cisza spokój ale wszędzie daleko a Ty w jakiej mieszkasz? wybrałas już szpital w jakim będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lipa, za każdym razem po linku wyskakuje mi stopka-stopka i nie da się w ogóle wysłać postu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste ja jak chciałam wstawić link to mi pod spodem takie okienko wyskakiwało, żeby wpisać jakieś dziwne słowa z powyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) no ja w centrum mieszkam teraz. tak ja bede rodzic w wojskowym, juz tam rodzilam i teraz tez chce tam isc. a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dzidzia* no właśnie a mnie nic nie wyskakuje i już się tak męczę i nie mogę znaleźć info jak to można obejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina wpadaj na knedle z jagodami :D wyszły bajeczneeeeeeeeeeeeeeeee ❤️ gdyby nie ograniczone miejsce w żołądku :D zjadłabym wszystkie, a tak zjadłam 3, a resztę oddałam mężowi, i tatusiowi do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste, nie można tego obejść bo to forma zabezpieczenia przed botami spamującymi ;) Gdyby nie ta blokada, to " dupki " które lubią się bawić w internecie uruchomiliby swoją twórczość, a nasze forum byłoby całe zaśmiecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie za bardzo wiem gdzie na pewno nie na pomorzanach bo tam często się jakieś bakterie zdarzają i inne przykre historie mój lekarz prowadzący pracuje na unii lubelskiej więc może tam ale to moja pierwsza ciąża dlatego nie wiem jeszcze gdzie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale u mnie się to "coś" co trzeba wpisać nie pojawia i w tym problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie sobie uprzytomniłam, że jestem z Wami od 19 strony:) a czytałam wcześniej chyba od 7 o ile dobrze pamiętam:) stakato, padlinka, wolska, myszka, Malin, izydo, botha, Pagi i pozostałe dziewczyny to już kawał czasu....ale jak tu nie wracać każdego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko, dziekuje Ci kochana ❤️ masz absolutna racje co do tych zdjec :-) jak pojde za 10 tygodni bede miala i film i foty :-D i faktycznie te zdjecia od 20tc sa jeszcze fajniejsze, czlowiek wyglada jak czlowiek ;-) Agneste, Padlinka, przestrzegaja teraz wszedzie by uwazac na tanie samochody, na rtynek wchodza auta po powodzi..... ktore nie nadaja sie do uzytku, uwazajcie kochane by cena Was nie skusila kffituszek, wyszlam wlasnie na spacerek w sloncu i kupilam w stolowce pierogi z truskawkami :-D ze slodka smietana mniiiam! a na deser w piekarni nabylam pachnaca jagodzianke :-D wczoraj pizza.....dzis buleczki.... zaczne sie toczyc niebawem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx wiem kochana, dlatego szukam tu u siebie, u nas nie zalało w tym roku na szczęście Ja dzisiaj zjadłam bułeczkę maślaną, uwielbiam je:) a córcia zaplanowała dzisiaj obiadek: bułki na parze tzw. pampuchy:) z jogurtem jagodowym albo truskawkami:) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Malinku, ja tez słyszałam o tych popowodziowych i tez się troszke boje, ale jesli samochód z okolic nie powodziowych , nie śmierdzi wilgocia i stęchlizna i niepodrdzewiały to chyba bezpieczny? Nie wiem sama :P Ja dzis z nudow wpierdzielam :P az mnie boli brzuch z przejedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Grudnióweczki, Niech wolno mi będzie do Was dołączyć ;-) czytam Was od samego początku ale czekałam z ujawnieniem się na usg genetyczne żeby nie zapeszać. Badanie wyszło OK, mały kosmitek fikał i brykał, test Pappa też wyszedł dobrze. Nic tylko się cieszyć rosnącym brzuszkiem. Mam synka 1,6 msc, jedno poronienie za sobą a teraz to 13 tc. Termin porodu 29.12.2010. Spróbuję dopisać się do tabelki jest już naprawdę imponująca. Jak to mówią w kupie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamadam09, miło poznać:) No ja sama dołączyłam niedawno, i też się ucieszyłam, ze tyle nas tu jest:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dzisiaj pospalam dluzej i oczywiscie za kare wiecej stron do czytania....;-))) witam nowa kolezanke! ja tez mam caly czas taka mala fobie zeby przypadkiem czegos nie zapeszyc...;-))) Gratuluje pozytywnych wynikow badan wszystkim mamusiom! Widzialam, ze poruszylyscie temat samochodu -nam w ten poniedzialek udalo sie (kupowali rodzice w naszym imieniu) kupic toyotke kombi - dla naszej przyszlej trojki na razie powinno w zupelnosci wystarczyc, jestem bardzo zadowolona, tylko teraz zeby udalo sie przyjechac do PL...bo jak nie to......sama nie wiem. dzis snilo mi, ze przyplynelam statkiem (podroz to tylko miesiac;-))))...... Wracajac do samochodu, gdy dzwonilam pytac o cos, mialam wrazenie, ze kobiet nie traktuje sie zbyt powaznie w tym temacie... A i najwazniejsze - w czym spi dziecko po wyjsciu ze szpitala???? Mam kupic lozeczko, kolyske czy jeszcze cos innego? Wybaczcie glupie pytanie, ale ja naprawde nie wiem..... Buziaki Ps. jak piszecie o tych wszytskich pysznosciach, zwlaszcza owocach, to mnie skreca... bo tu jest teraz jesien / zima.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) ale żeście się rozbrykały... człowieka nie ma chwile a tu tyle do nadrabiania ;) ale to dobrze, przynajmniej się coś dzieje i jest co czytać :D witam nową grudnióweczkę... tak czytam o waszych badaniach/USG i już nie mogę się doczekać 1 lipca :) wtedy idę na wizytę :) to super, że u was wszystko w porządku i dzidzie świetnie się rozwijają :D pogoda rewelacyjna, a ja dumam bo nie wiem co bym zjadła na obiad :o nie mam dziś na nic ochoty... może jednak zupka chińska? nie jadłam jej chyba z pół roku jak i nie dłużej ;) chyba się skuszę... dziś zmolestowałam męża i przyniesie mi z pracy pyszną sałateczkę grecką, którą uwielbiam... na samą myśl już mam ślinotok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×