Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

HEJ :) odebralam wynik tego AFP- i mam go w normie :D wiec jest wszystko w porzadku, ale noc ze stresu nieprzespana :/ Dziewczyny, moze ktoras z Was jest z Wroclawia? padlinka- pisalas kiedys, ze codziennie boli Cie glowa... ja tez wstaje z migrenowym bolem glowy :/ co na to poradzic? czy taki urok ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. To ja Wasza najwierniejsza czytelniczka :D :D dostarczacie niesamowicie ciekawej lektury na kazde popołudnie i wieczór. Zanim doczytam wszystkie strony do końca to juz zapominam o czym miałam napisac . I tak milcze dzień za dniem. Ale dziś juz ostatni dzień w pracy byłam ,więc pewnie wiecej czasu znajde na moje ulubione forum i pisanie na nim. (oczywiście jeśli moje literki sie przebiją w gąszczu wypowiedzi) kfffiatuszek odwaliłaś dla nas kawał dobrej roboty. Brawo. 🌼 Malin_xxx leniuchuj ile sie da . A na to ciacho z truskawkami Twojej mamy to bym sie chętnie skusiła. Chodzi juz za mna takie kruche z truskawkami od kilku dni ale mam lenia . Może wreszcie jutro je poczynię :D pozdrawiam wszystkie "stare" i nowe grudniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek masz z tą kawą tak jak ja. Też piję baaardzo okazjonalnie. Czasem cappuccino mokate waniliowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów mam zgagę:( no nic nie działa, jem mało, a często i dokładnie gryzę i piję tylko wodę mineralną i jedną kawę rano:( może ktoś ma na to jakiś sposób, tylko nie z neta, a z autopsji, bo z neta to wszystko sprawdziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206, też pisałam kiedyś, że mam zgagę to któraś z grudniówek poradziłą mi lody śmietankowe. Może powinnaś spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany kfffiatuszku, to ja już wolę mieć zgagę, niż wcinać lody... wiesz jak u mnie z tym tyciem, muszę uważać na takie akcje, jak słodycze... ale może wystarczy trochę...spróbuję, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno tez mleko pomaga ale nie kazdy lubi... lece do lekarza milego wieczoru dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek, aness zapraszam do Mamy na ciacho :-) :-) lody na zgage naprawde pomagaja :-) paulasz, nie boj sie lodow, moj gin mowil mi ze jesli mam na cos slodkiego ochote to wlasnie po lody powinnam siegac, bo a najmniej kaloryczne ze slodyczy a dodatkowo zawieraja wapń :-) takaze to dla zdrowotnosci kochana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migdały też podobno pomagają. Na mnie tak średnio działały. Ale możesz bez obaw zażyć np. Rennie mi lekarz powiedział, że jest całkowicie bezpieczne. A działa dobrze. A ja mam dzisiaj dzień czekoladowy. Oj dawno nie miałam w ustach czekolady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zgage :( ehhh zjadlam troszke migdalao - ciekawe czy pomoze!! ja chyba bede pila jedna slaba kawe dziennie bo ciezko mi wysuedziec, przynajmniej na jakies 3 godziny nie odlatuje . teraz ide robic fryteczki :) jakos mnie ochota naszla!! choc na zgage noe bedzie to pewnie dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kfiatuszek-ja także jest pod wrażeniem! tabelka mega ;) nie zazdroszczę wam tej zgagi,ja naszczęscie narazie nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin- ja tez bycze sie na l4 i niepowiem bo nawet mi to odpowiada :) Paulasz- No ja to bym za to non stop pila czekoladawa makate i dzem najlepiej truskawkowy ktorego juz nie mam :( ale zaraz bede pila capucino :) bo zwykla mi nigdy nie smakowala... a co do lodow to sproboj jedne Ci nie zaszkodza napewno :) a bedziesz wiedziala czy sie poprawilo. dziewczyny czy wam tez wiecznie "stercza sutki" ? bo mi jak by nie patrzyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206, ohhh ! to nasze tycie :O ja mam mega skłonności do tycia... moja waga z przed ciąży to 85 :O dlatego bardzo się pilnuje ! Dzidzia, zrobiłam to na zasadzie strony internetowej pisałam to html'em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) mieszanecka moje tez ciagle na posterunku :) a na zgage tez podobno pomaga kromka z maslem - nie wiem nie probowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje? hmmm mam wrazenie ze stoja w miejscu... moze to przez utracone kg, ale mysle polowa juz wrocila. tylko czekam az beda troche wieksze :D i brodawki male a podobno to moze miec negatywny wplyw na karmienie, moze dzidzia nie "wyciagnie" ich i skazana bede na butelke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy Was tez czasami kluja jajniki? bo mnie ostatnio zaczely czasami po kilka chwil kluci tak sie zastanawiam czy to normalne.. dodam ze mam malego torbiela na lewym ale prawy tez boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wracajac do snów to ja ostatnio miałam taki,byłam w ciąży,nagle znienacka jak to we śnie wiozą mnie do szpitala tam szybki bezbolesny poród no pielęgniarka z uśmiechem przynoszą mi w beciku....szczeniaczka. Czy ja jestem normalna???? Przez cały dzien nie mogłam sie otrząsnąć...co prawda szczeniaczek był słodki ale w ogóle do mnie nie podobny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek- no swietna robota...i to sie nazywa tiuning:D witam nowe ciezarowki🖐️ co do kawki to nigdy nie lubilama teraz neske 3w1 z mleczkiem bardzo chetnie, a i polecap jak ktos lubi smakowa to cappucino mokate szarlotkowe...pycha:D a co ,,cyckow'' to moje sa spore ze tak delikatnie powiem a sutki to mam mega wielkie juz ale juz tak nie stercza i nie sa takie wrazliwe jak w 1 trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffffiatusze,sama się uśmiałam jak już do siebie doszłam a mój Mąż nie skomentował,ale za to tak na mnie spojrzał...a potem w śmiech...także czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy ciążowych snów,bo zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochane:* 😍 Ja właśnie wróciłam od Gina:) z dzidzią wszystko ok:) słyszałam serduszko i znów mi się zmienił termin na 22.12 więc prośba do KFFIATUSZKA o zmiane pozycji w tabelce. Dzidzia ma już 82mm. Płci jeszcze nie widać. Dziś oficjalnie jest mój 14tc więc już 2trymestr a rano dalej męcza mnie wymioty ale naszczęście tylko rano zanim zjem 1 śniadanie potem juz oki. Pisałyście tyle o kawie więc ja Wam dam super przepis na domowe capucino:) 1 łyżeczka kawy rozpuszczalnej 1 łyżeczka cukru 4 łyżki mleczka skondensowanego ( koniecznie z Gostynia to niebieskie) Jak próbowałam inne mleczko to nie wychodzi! Wszystko razem wsypać do słoiczka (np po majonezie:) ) i trzepać jak shake przez około 2 min. Gotową Piankę wlać do szklanki i zalać gorącą ale nie wrzącą wodą. Capucino pyszne a pianka olbrzymia i taka że do jedzenia łyżeczką :) Uwielbiam to i POLECAM:) Mi sutki też stoją na baczność i są dużo większe niż wcześniej, ale naszczęście mniej wrażliwe:) elwirka kochana czekam na wieści od lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×