Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Dziewczyny, a nie przeraża was myśl o porodzie?? Bo jak ja sobie czasem myślę o tym to aż mnie ciarki przechodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przeraza!dlatego wcale o tym staram sie chociaz narazie nie myslec!to moje pierwsze dziecko i poprostu sie boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też pierwszy i też staram się nie myśleć, ale jednak czasem takie myśli same nas nachodzą :((( To co to będzie gdzieś w listopadzie albo na początku grudnia... będę chodzić zestresowana jak nie wiem... Ksf ładny masz już brzuszek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój również pierwszy raz. I na początku sie bałam, a teraz staram się nie myśleć. ksf, ale masz fajny brzusio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ladna z Ciebie Kobieta :) i brzuszek juz widac :D super podpisz zzdjecie loginem, co? bo jak wiecej fot sie pojawi to sie pogubimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciąży nie myślałam o porodzie, jak wiedziałam że mam iść do szpitala rodzić to się przeraziłam:P naturalnie było ciężko i potem cesarka jednak i się cieszyłam że koniec bólu :) a teraz nie myślę o porodzie bo wiem że czeka mnie cesarka znowu :) ksf - śliczny brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zescie sie od rana rozpisaly:P,ja bylam na ryneczku i mi sie slabo zrobilo ...sensacja byla bo taka mloda i zaslabla...ale na szczescie juz wszystko oki to chyba z nerwow bo tez sie z mezem posprzeczalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo:) no brzuch mam ogromniasty:) juz mnie troche uspokoil moj ukochany wiec humor mam lepszy,ale dziekuje Wam kochane za mile slowa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ci faceci:) to nie jedna juz sie denerwowala przez nich. kaczorekmc dobrze ze juz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie sie ciesze ze juz taki jest bo duzo ludzi zauwaza ze jestem w ciazy:) a nie ma nic lepszego jak sie tak fajnie przyjaznie usmiechaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro 14 tydz i mam mały brzuszek, ale to już na samym początku ciąży położne mi mówiły, że jak do nich przychodzę to żebym mówiła o ciąży, bo jestem szczupła i nie będzie za szybko widać... Ale spodnie mam już za ciasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×