Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

dzieki! raczej nie zostawimy corci mojej siostry (rosyjski terier) w domu.... niech sunia tez ma wakacje.... poszukam jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jakieś zmiany w tabelce, czy coś ? WOLSKA ! Będzie dobrze, życzę Ci tego, i za to trzymam kciuki ! 🌼 z uwagi na to, że dzidzia Cię obdarowała milionem serce, ode mnie masz kwiatki :) !! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor na mazurach, domek letniskowy, z jeziorem, sprzętem do wętkowania, zdala od ludzi, z możliwością przywiezienia pieska... hmm... mówisz o agro mojego chłopa? :) jakby co to przesyłam nasz link do stronki http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/brzozie/domki_letniskowe/26421 ale nie wiem czy ten mój ma jeszcze wolne terminy bo ostatnio ciągle ktoś dzwoni... a co do imienia dla córci to nie mam pomysłu... może natalka albo martynka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos imion skojarzylo mi sie - tu bardzo popularne jest obecnie Walentyna - glowna bohaterka tutejszej wersji Brzyduli ma tak na imie... juz wyladniala:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Walentyna, Walentyna, już gwiazd kraina ją dobrze zna. Były kwiaty dla Gagarina, a Walentyna twista ma. Walentyna, Walentyna, to pierwsza w świecie podniebna miss. Jej imieniem więc się zaczyna najnowszy "Walentyna Twist." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem co do imion, że będę/będziemy mieli problem z imieniem dla Juniorka. Mało które nam się podoba. Myśląc o jakimś imieniu albo widząc jakieś i mi i mężowi od razu kojarzą się jakieś osoby, która mają tak na imię i tu się robi problem... U innych dane imię pasuje a jak miał by tak mieć na imię Juniorek już nam nie pasuje. Będziemy mieli ciężki orzech do zgryzienia. Dlatego poczekamy aż Juniorek się nam pokaże i będziemy wiedzieć czy to Juniorek czy Juniorka :) Będzie mniej imion do wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co najadłam się tego bobu przed obiadem i wątróbka już mi się nie zmieściła :D A potem docisnęłam czereśniami i cappuccino ;) A teraz jadę do babci po truskaweczki z ogródeczka. Chcecie :) ;) :D Do poklikania potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa...ale upal! ledwo zyje! zlazlam sie dzis, oj zlazlam! Dzidzia tez nabylam te dresowe rybaczki ;-) masz te ze sciagaczem na dole czy ze sznurkiem? dwa rodzaje rybaczek u mnie H&M byly.. kupilam tez superowe lniane spodnie w kolorze oliwki tez w h&m za ...40zl...przecienione ze 130...slabo? ;-) :classic_cool: mam zaswiadczenie, ze glosowac moge! oby na cos ten moj 'wysilek' sie przydal...w ogole musze Urzad pochwalic, ze tak sprawnie te akcje prowadzi, ludzi bylo strasznie duzo, zwlaszcza mlodych, ponad 20 osob przede mna...nawet 10 min tam nie spedzilam, jestem pod wrazeniem! :-) i panie byly mile :-P beija flor, ło matko co Ty piszesz.... a Ci wielce Panstwo od sluzacych tez chusteczek nie uzywaja..?? :-P ;-) piekne popoludnie nad woda w centrum miasta spedzilam na laweczce w cieniu, a pierwej objadlam sie kurczakiem z grilla i ogoreczkami malosolnymi, tez na swiezym powietrzu :-) Dzidzia, a dlaczego Ty sie watrobki boisz?? nie moze byc surowa i nie mozna jej wcinac codziennie ze wzgledu na duza zawartosc vit A, ale od czasu do czasu jest nawet zalecana ze wzgledu na wysoki poziom zelaza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny, ja troche nie w temacie, bo mam termin na lipiec, ale mam 3 pelne opakowania luteiny dopochwowej. szkoda mi wyrzucic, a mi juz nie jest potrzebna. Oddam na darmo, moze którejś z was sie przyda. Zainteresowane prosze o kontakt na gg: 9333456. Trzymam za was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny, chcialam Wam jeszcze raz podziekowac za cieple slowa, wsparcie, serduszka i kwiatuszki (ja dalej ograniczam sie do :) :( i :D ) Czasmi potrzebuje takiego kopa w tylek zeby sie za bardzo nie mazac. A z tym psychologiem to skierowal mnie moj gin i bardzo sie ciesze, ze ktos mi pomaga przez to przejsc. Teraz mam wizyty u gina co 2 tyg, a u psychologa co tydzien. Oboje z synkiem ciezko pracujemy nad tym zeby sie w grudniu szczesliwie spotkac i sie w sobie bez pamietania zakochac!! pozdrawiam was grudniowki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam! Oj objadłam się truskaweczek :D Malin_xxx bo w książce kucharskiej dla ciężarówek wyczytałam, żeby jej w ogóle unikać w ciąży właśnie przez tą wysoką zawartość wit. A. No ale ja też myślę, że nie ma co popadać w przesadę i jak się raz na jakiś czas zje to się nic nie stanie. Oczywiście jak się nie zeżre kilo na raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja to dziś miałam dzień poszłam na pobranie krwii i dostałam takiego krwawienia że wylądowałam w szpitalu na madalińskiego. Na szczęście już wszystko dobrze i wróciłam do domu, ale strachu się najedliśmy. W szpitalu zrobili mi usg i na 95% Córeczka:))))))). Ide teraz czytać co dziś napisałyście. A szpital naprawde super, zajęli się mną bardzo fachowo, wspaniała obsługa także ja juz się zdecydowałam na szpital:) Mój mąż pije z radości:) strasznie chciał córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx zapomniałam o tych spodniach - ja mam ze sznurkiem, u nas były tylko takie i to tylko dwie pary rozm. S i M. I myślałam że te M będą za małe a tu niespodzianka. I widzicie jakie te numeracje, te na all L były dużo za małe a tu M są dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , założyłam nowy topik ale dostałam cynka ze istnieje już ten temat:) wiec pozwólcie ze sie wproszę:) Tak wiec to moja pierwsza ciąża , obecnie jestem w 18 tygodniu . Ostatnia wizytę u ginekologa miałam w zeszły piątek i pomimo zapewnień lekarza ze wszystko w porządku nie potrafię odegnać panicznego strachu ze coś jest nie tak. Zazwyczaj tak mam jak mnie coś zaboli , zakuje .... za każdym razem powtarzam sobie ze przecież wszystko jest ok, ze dzieciątko sie dobrze rozwija ze serduszko prawidłowo bije ..... a za chwile znowu nachodzą mnie czarne myśli...... ja zwariuje od tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sonkaa :) Pomożemy wygnać czarne myśli :) Z dzieciątkiem na pewno wszystko jest ok a to że czasami coś kłóje i pobolewa- taki nasz ciężaróweczek urok ;) Wszystko się nam powiększa. Mnie też czasami coś zakłóje ale gin mi mówił, że to normalne :) Widziałaś maleństwo, słyszałaś więc inaczej jak dobrze być nie może :) wolska- uszy do góry :) My zawsze pocieszymy, wyściskamy i poprzytulamy :) Mi też się zdarza czasami taki sam zmienny nastrój jak u Ciebie: :) :( :D Tłumaczę sobie, że to hormony :) Buziaczki dla Ciebie na dobranoc :-* Kochane ja spadam póki co, zajrzałam z uzależnienia na forum ale nie mogę się skupić- jak się domyślacie zerkam w tv na meczyk :) Spokojnego wieczoru i nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80, gratuluje dziewczynki :) Faktycznie troszkę strachu się najadłaś... Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło. Ja też byłam dzisiaj na upuszczeniu krwi i ze słoiczkiem ;) Wygońcie mnie sprzed kompa... Muszę go zamknąć wreszcie... :) Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się przejmować na zapas, według mnie jak do tej pory wszystko jest w porządku to pewnie będzie tak dalej, u mnie niestety się okazało że mam skurcze i małe rozwarcie muszę brać luteinę a poza tym muszę co 3 tygodnie odwiedzać endokrynologa bo mam nadczynność tarczycy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilę bo po prostu padam z nóg:( ten upał mnie wykończy a do tego w pracy zapieprz, masakra, najbardziej męczy mnie ciągłe schylanie się do ogromnych szuflad gdzie trzymamy kartoteki pacjentów i trzeba je wkładać i wyciągać i tak codziennie.....uffff, bo ten tydzień jest moja kolej w rejestracji i poradni...oj byle do piątku:o Witam nowe dziewczyny:) *Dzidzia*, Malin_xxx na jakim dziale te rybaczki bawełniane?? jutro moja córcia jedzie do Wrocławia to by mi zajrzała do H&M, może ja bym sobie takie sprawiła....tylko jaki rozmiar? normalnie nosze na tyłek 38 a na górę 36 ale teraz....nie mam pojęcia a teraz idę pod prysznic i spać....papapapa i kolorowych snów:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko przelotem :) zoia gratuluje corki :) sonkaa uszy, glowa i cycki do gory :) trzeba myslec poztytwnie :) i juz :) wolska kochanie :) na pewno jak zobaczysz synka to na pewno go bardzo mocno pokochasz :) wiem ze teraz Ci jest trudno, ale zobaczysz bedzie lepiej. A coreczka zawsze bedzie w Twoim serduszku :) ja wrocilam do domu dopiero przedd chwila, najpierw w pracy, potem na miescie, potem u tesciowej na obiedzie a potem bylam u kumpeli - tez w ciazy, rodzi w listopadzie :) spadma sie jakos umyc :) i lulu :) Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pagi, gagatka, Luśka 24 dzięki za gratulacje, my też się cieszymy ale najważniejsze że wszystko dobrze z maleństwem za 1,5 tygodnia będę mieć usg połówkowe i mam nadzieje ze wszystko mi się potwierdzi. Ja też uciekam na mecz bo jest naprawde emocjonujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka986 mam pytanie odnośnie Twojej wagi bo zauważyłam u Ciebie 5 kg na plusie: czy lekarz coś powiedział że za dużo, czy ze dobrze??? mam 18 tydzień i aż się boję stanąć na wagę, tak ostatnio czyszczę półki w lodówce że szok! :) samo światło :D jeśli któraś może mi zmienić datę porodu w tabeli na 30.11 to będę bardzo wdzięczna :) dobrej nocy Kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany ten upał mnie wykończy, jak to dobrze, że mamy zimowy termin, bieganie z dużym brzuchem w taki upał to nie lada wyczyn. Ciągle mam ochotę spać albo dogorywać w cienistym zakątkuniestety nie jest to możliwe. Luśka24 wprawdzie z luteiną nie mam doświadczeń ale z nadczynną tarczycą tak. W poprzedniej ciąży miałam okropną nadczynność ale obyło się bez leków, lekarka mówiła że to wynik działania hormonów łożyska i wszystko się unormuje i tak było, około 5 msc wyniki miałam już dobre. Teraz sytuacja again the same bo TSH mam 0,015 ale stres już mniejszy. Dobrze że masz wizyty co 3 tygodnie. Wolska myślę o Tobie i trzymam kciuki, wszystko się wyprostuje a chłopaki to takie fajne dzieciaki. Jak mój synuś daje mi takiego słodkiego upaćkanego biszkopcikiem buziaka to nic już nie jest trudne. Sonkaa będzie dobrze. Zosia80 ale miałaś dzień Dobranoc dziewczęta, śpijcie dobrze a i ja spadam bo jutro mój synek ranny ptaszek zawoła o 5.30 MAMA, MAMA!!! W lepsze dni woła tak o 6.00;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×