Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Wróciłam. Ale żar leje się z nieba... Brakuje mi morskiej bryzy ;) Pochwalę się Wam, że odebrałam wyniki i morfologię mam książkową :) Mocz też wyszedł ok :) Najważniejsze, że nie ma bakterii. Już się wycwaniłam po pierwszym razie i kupuje od razu sterylny pojemniczek na mocz. Coolturkaja również siedzę sobie na L4 już dwa miesiące. Szukam sobie różnych zajęć ale ja jestem generalnie leniwiec pospolity więc póki co, nie nudzę się. Czytam zaległe książki leżąc na leżaczku, jak pracowałam nie miałam na to czasu. Siedzę z Wami :) Oglądam tv, filmy itp. Czasami coś ugotuje, chociaż mi się ostatnio nie chce- odzwyczaiłam się przez wakacje ;) po za tym jest taki upał, że jeść się nie chce. Na mięso i tak nie mam chęci odkąd jestem w ciąży, wszyscy się właśnie dziwią że nie chce mięsa, że to żelazo itd. ale jak się okazało żelaza mi nie brakuje :) Czyli w kuchni mało czasu spędzam- coś zrobię lekkiego (na szczęście mąż również nie jest mięsożerny za wszelką cenę i też w upał nie chce jeść więc mam problem z głowy). Spaceruje. Sama nie wiem co jeszcze robię. Coś tam sprzątne- ale też nie koniecznie :) Powiem tak: za pracą na pewno nie tęsknię i cieszę się, że w tej chwili odpoczywam. Od grudnia już nie będę miała wolnego czasu dla siebie. Ostatnio z mężem się śmiejemy, że w grudniu nastąpi zamach na naszą wolność osobistą ;) Gdzieś to usłyszeliśmy i strasznie się nam to spodobało :) Jeżeli Ty nie jest typem leniwca, a jak widzę- nie bardzo, to może faktycznie jakiś blog... Moja babcia gdyby żyła powiedziałaby, że można zacząć szyć, robić na drutach, szydełkować. Przyda się dzieciaczkom :) Ale to nie dla mnie. Antytalent ze mnie ;) Wiem, nie pomogłam Tobie. Przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Pagi! tak trzymac! tutaj sa 2 pojemniczki, do 1 oddajesz mocz, potem przelewasz do mniejszego i ten mniejszy oddajesz do badania... zabawa na calego..oczywiscie w trakcie sie pobrudzilam..;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem typem leniwca i tez jestem juz dlugo na zwolnieniu i mi sie nie nudzi:) a nie robie nic:) ja tak lubie:) ale jak dziewczyny szukacie pomyslu na nude to ja kiedys w tv ogladalam wlasnie ze taka pani bedac w ciazy musiala jakos sie oszczedzac czy cos a ogolnie byla bardzo aktywna tak jak wy i szukala pomyslu i wynalazla cos takiego ze robila bizuterie:) ale to chyba dla takich co lubia pogrzebac i jakis talent maja:) ale calkiem niezle to wygladalo:) to bylo z roznych kamyczkow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia_89 jeżeli chodzi o szpital to wszystko zależy czy masz jakiś upatrzony, w którym chcesz koniecznie rodzić czy jest Tobie wszystko jedno. Jeżeli masz upatrzony, to warto się umówić i mieć stamtąd lekarza prowadzącego albo położną. Jeżeli jest Tobie to obojętne to nie musisz się umawiać. Muszą Ciebie przyjąć jak zaczniesz rodzić. Ja będę rodziła u siebie w mieście, jest jeden szpital, mój lekarz prowadzący tam ptacuje więc nie będę się umawiać. Jak będą skórcze to pojadę :) Mam zamiar umówić się tylko z położną (poradzono mi, że dobra położna jest najwazniejsza, ważniejsza niż lekarz), pewnie też z naszego szpitala. A do szkoły rodzenia też mam zamiar się zapisać. Może czegoś się dowiem, nauczę, tym bardziej że to moje pierwsze dziecko i jestem całkiem zielona :) Tylko muszę sprawdzić, czy u mnie jeszcze jest. Kiedyś była przy szpitalu ale czy jest nadal... Ja nie ma, to będę czegoś szukać bliżej W-wy. Z tym że pójdę do szkoły później, właśnie tak bliżej końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię kolczyki :)) Zamówiłam sobie na Allegro taki zestaw i jak mi się nudzi to troszkę zrobię :)) Tylko to też szybko się nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80 ja tez mam za niski ten hematokryt od poczatku ciazy.moze w ciazy jest jakas inna norma bo moj gin nic na to nie powiedzial wogole moich wynikow nie komentuje wiec chyba wszystko ok zawsze tak mowi.norma jest 37-47% ja mialam ostatnio 35,7.i jest wszystko dobrze:) to moze nie ma sie czym przejmowac.ja jeszcze z krwi to 3 rzeczy mam nie w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor z tymi dwoma pojemniczkami to faktycznie zabawa na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem kompletnie zielona i w ogóle nie wiem jak się do niektórych spraw zabrać :/ Wiem, że moja gin nie jest związana z żadnym szpitalem. A jeśli chodzi o położną to mam sobie ją wybrać i iść z nią rozmawiać żeby była przy porodzie czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą biżuterią to nie głupi pomysł... może tym się zajmę. Talentu jakiegoś nie mam ale wiecie, sławni artyści na początku też byli nie dostrzegani ;))))) a propos, przypomniało mi się jak byłam w podstawówce i miałam koleżanke która była totalnym beztalenciem jeśli chodzi o malowanie, rysowanie. No i zmienił nam się kiedyś nauczyciel od plastyki i przyszedł jakiś dziwak- artysta, no i jak zobaczył obrazek mojej koleżanki to aż piszczał z zachwytu! :) a ona namazała jakiegoś ludzika składajacego sie z kończyn - patyczków bo inaczej nie umiała, plus jakieś czarne plamy od niechcenia i dostała najlepszą ocenę :) także .. nigdy niewiadomo co w nas siedzi :) i ile osób tyle opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolturka jak Ci sie pomysl spodobal to sprobuj to moze nie chodzi o az taki talent tylko o to czy bedzie Ci sie to podobalo:) i czy bedziesz miala chcec to robic:) a moze beda Ci ladne rzeczy wychodzily:) z tamta pania tez tak bylo sprobowala a nawet nie wiedziala ze tak ja to wciagnie:) zaraz trzeba przejzec allegro czy mozna kupic jakis zestawik do robienia bizuteri...chcesz to pomoge poszukac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka jasne :) dzieki! nawet wiem gdzie jest taki sklepik w warszawie niedaleko mnie co mają koraliki, kamyczki i inne rzeczy do biżuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia_89 właśnie tak. Jeżeli zależy Tobie, zeby była do Twojej dyspozycji to niestety trzeba się z nią umówić (czyt. wynająć, zapłacić). Popytaj może wśród koleżanek czy jakaś polecają i umów się z nią. Ja wiedzę na temat co potrzeba czerpię od koleżanek- jestem ostatnia, która nie miała dziecka. Więc pytam, pytam i jeszcze raz pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzisz to juz nawet sklepik masz pod noskiem:) to super!!!mozesz isc i popatrzec co tam jest ciekawego i pewnie ktos kto sprzedaje tez Ci cos doradzi:) to czekam na Twoje pierwsze dzielo!mam nadzieje ze sie pochwalisz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86 - dzieki jesteś boska!!! :) jak coś uda mi się ładnego sklecić to sie pochwale, a jak najblizsi skrytykują to będę siedzieć cicho ;) chociaż oni mogą sie bać mówić prawde hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co dziekowac!:) sama checi wlasnie na to nabralam:) oj nie buj sie krytyki!:) sa rozne gusta!nam musisz pokazac!:P duzo jest tego do robienia kolczykow,wlasnie sobie przegladam.moze bym sobie zamowila takie tani jakis zestaw zobaczyla jak to jest.....i czy bedzie mi sie chcialo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie dziewczyny: http://www.tvn24.pl/-1,1662914,0,1,zostawila-niemowle-w-upale,wiadomosc.html Ale siano trzeba mieć we łbie... Taką to... Opiekunka... http://www.suwaczek.pl/cache/84d26a2931.png "http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=PAULINA&year=2010&month=12&day=6&babycount=1" :classic_cool: wiek 30 🌼 tydzień ciąży: 17 🌼 termin: z OM "Mikołajkowy" 06.12.2010; z USG 04.12.2010 ❤️ może chłopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Pagi przeczytalam...toz ja bym taka normalnie ....!!!! niech sie sama tak zamknie!!!co za babsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się dzieje z forum. Jakoś dziwacznie wszystko mi wyskakuje i dwa razy po zatwierdzeniu wypowiedzi pojawiło mi się jakieś hasło do wpisania... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeść miałam "małego" lenia na pisanie-mam nadzieję,że wybaczycie ;) Wolska-kochanie,będzie dobrze....wszystkie tu jesteśmy z Tobą i 3mamy za Was kciuki-za Ciebie i Twojego uroczego synka ❤️ Napewno jak go zobaczysz to oszalejesz z miłości...:) Napewno ❤️ ...wiesz ja też marzę o pierwszej dziewczynce,ale jesli będzie synuś-to też dobrze. Od jakiegoś czasu staram się oswajać z tą myślą,żeby nie być mega rozczarowaną (wkońcu to nie nam dane decydować jakim potomstwem zostaniemy obdarowani)....i przez to nawet częsciej myślę o kupowaniu ciuszków dla chłopczyka hehe...:) Tak sobie myślę,że przecież chłopcy też są kochani,też potrzebują czułości,miłości,przytulańców ;) Noi też są super ciuszki...:) A pomyśleć,jacy męzowi przy tym dumni,jak będą mieć małego kompana...:) Także uszka do góry!! Będzie dobrze!!! 👄 ❤️ 🌼 kfiatuszek-widzę,że jedziemy na podobnym wózku...tzn.odnośnie małego brzuszka,ale spokojnie...napewno wszystko dobrze,tym bardziej że Ty pisałaś że prawdopodobnie mógł Ci się termin na póżniej przesunać...także spokojnie,ja też mam bardzo malutki,każdy mówić :nic nie widać...:o (a u mnie połowa 16tc) pstatnio jak usiadłam w obcisłej bluzce,to jedynie koleżanka stwierdziła,że jak siedzę to jednak już widać...hehe :) ALe jak leżę na wznak to się robi płaski,tylko odspojenia do pępka mam taką "górkę" :) W spodnie i bluzki-wszystkie wchodzę...I tak jak większość z nas-mam wrażenie bardziej,jakiego sadełka...tylko czemu akurat w brzuszku?? hehe :) Ech,sądzę że do 20 tc-to nas wszystkie (mówiąc kolokwialnie) powywala ;) Wkońcu w 20tygodniu to już całkiem spore te maleństwa :) Pagi-kochana,cześć!! Witaj po urlopie-szczęsciaro ;) moja siora z dzieciakami też lubi jeździć do Chłopów-mówi: mniej wydatków ;) :P (zw. na brak straganów itp.) Odnośnie neonówki,mój mąż ten skecz-niebo poprostu kocha :D ja też zaraziłam się tą miłością hehe :) Malin-podziwiam,że w tym upale dajesz rade lepić pierogi...choć przyznam-obiad jak dla mnie mega pyszny!! :D Ja wybrałam bardziej leniwą opcję-rosołek plus racuchy z jabłkami (na drugie) ;) paulasz-no ja również-jak malin-3mam kciuki za SIUSIAKA ;) beija flor -ja to chyba odkryłam normalnie amerykę, dowiadując się tym,że mieszkasz w Brazylii...:) nie wiedziałam :P ps. jeśli chodzi o mnie to dzisiaj śniło mi się,że lekarz powiedział,że będzie synuś...a ja taka zła,bo wszystko miałam niby pokupione dla dziewuszki....:P Wczoraj rano i popołudniu moja dzidzia częstowała mnie delikatnymi kopniaczkami,a dzisiaj już niestety cisza...mam nadzieję,że długo nie będzie stresować mamy i da znów o sobie znać :) Jak widać tedelikatne muśnięcia-z 15tygodnia przerodziły się w delikatne kopniaczki-super ;) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86 mnie też szlak trafił. Ja też uważam, że powinni zamknąć ją tak na cały dzień. I bądź tu mądrym i wynajmij opiekunkę do dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Elwirka mam bardzo podobny wynik do Twojego, we wtorek mam wizyte u gina zobaczymy co powie. Ja wam się dziwię dziewczyny ze się nudzicie w domku. Ja się strasznie ciesze że wreszcie mogę odpocząć wyspać się, to normalnie płatne wakacje. Jestem na L4 od 1 kwietnia i jest super. mam czas dla siebie i dla dzidzi, oglądam filmy, czytam zaległe książki, dużo spaceruję. lekarze ze szpitala powiedzieli mi że maleństwo już słyszy więc codzinnie rano i po południu mu czytam albo gadam do niego. Regularnie też bywam w pracy na ploteczkach:) To jest nasz czas i korzystajmy z niego faceci nie mają takiej możliwości:) Za przykładem Coolturki zapisałam się do przychodni przy szpitalu i będę tam też chodzić do lekarza ze szpitala. A do szkoły rodzenia to chcę iść z czystej ciekawości. To prawda że zalecają ją skończyć na około miesiąc przed porodem ale ja wolałabym wcześniej, później jest duży brzuch, czasem nie można już wykonywać ćwiczeń, poza tym zacznie sie jesien plucha, przeziębienia ale niestety będę chodzić pod koniec września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie ciąży też nie widać i pewnie długo jeszcze nie będzie, bo w 1 ciąży bardzo późno mi brzuszek wyskoczył a niektórzy dopiero w 7 miesiącu pytali czy ja jestem w ciąży i niestety ruchów też jeszcze nie czuję a już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa Chłopy pod tym względem są idealne. I te pustki na plaży. W czerwcu to pewnie norma ale byłam tam dwa lata temu w podróży poślubnej w pierwszej połowie lipca i wystarczyło odejść od wejścia z 100-200 m i dzika plaża, bezludna wyspa :) Co do dziwnych snów (jak byłam na wakacjach był taki temat, i teraz Ty go znowu przypomniałaś) miałam dwa razy dziwaczne sny. Raz mi się śniło, że urodziłam i nawet tego nie zauważyłam (ach te sny) a drugim razem śniło mi się, że miałam krwotok. Sprawdziłam sobie te sprawy w senniku i własny krwotok to podobno dobrze :) Acha, i jeszcze mi się śniło, że moja siostra była w ciąży (starsza ode mnie 8 lat) i pic polegał na tym, że ona do mnie zadzwoniła z tą nowiną (we śnie) i powiedziała że będzie syn. Na to ja z takim wyrzutem: jak to, Ty już wiesz co będziesz miała a ja jeszcze nie wiem :) Co te hormony robią z naszymi głowami... Nigdy nie pamiętałam co mi się śniło a teraz coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80, no właśnie też wyczytałam że Juniorek już słyszy :) Z tym, że ja nie czytam mu na głos ale słuchamy muzyczkę. Ja tak jak Ty- powtórzę się- cieszę się bardzo z tego zwolnienia. Dla leniwca pospolitego to raj :) Ostatnie miesiące tylko dla siebie. Ostatnie miesiące totalnego nic nie robienia :D Na pikniku firmowym w sobotę wszyscy się pytali: nie nudzisz się, nie tęsknisz za pracą? Moja odpowiedź była szybka, krótka zwięzła: nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś byłam w Chłopach na rybie smażonej,podczas wakacji w Sarbinowie :) Także,przynaje-fajnie tam ;) Zależy kto czego oczekuje,ale tak jak mówisz Pagi,jeśli ktoś szuka oazy spokoju to miejsce idealne :) mnie się teraz też różne dziwne rzeczy śnią,nawet o niektórych lepiej nie pisać,bo nie są optymistyczne :o Ale pocieszam się,że to tylko sny i zazwyczaj iterpretuje się je na odwrót ;) luśka24 -także...spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Sarbinowa chodziłam na gofry :) W jedną stronę spacerek lasem, w drugą- plażą przy zachodzie słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja uciekam zabierać się za racuszki-bo na 17stą muszą być :) Zajrzę później,miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×