Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

malin_xxx detektywie ;-)) no jasne że to Bemowo. Mamy teraz fazę na piaskownice, zjeżdżalnie i huśtawki. Objeżdżamy po kolei wszystkie place zabaw w wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) niedawno wróciłam z małych zakupów tzn miały być wielkie ale okazały się małe :/ Szukałam jakiś przewiewnych ciuchów odpowiednich dla ciężarnych iiii nic nie znalazłam . Tak ogólnie nie lubię chodzić po sklepach za ciuchami i szlag mnie dzisiaj trafiał , rzeczy ktore mi się podobają maja przeważnie jakieś zameczki guziczki , za sztywne i obcisłe gumki a wiadomo nie mogłam kupić czegoś co będzie opinać mi brzuch lub gdzieś mnie uciskać . Pozostają już mi tylko sklepy dla ciężarnych by kupić coś z odpowiednia "gumka" . kupiłam parę pierdół w Rossmannie , no i poprawiłam sobie humor zakupem klapeczek w CCC. Co do obiadu to miałam dzisiaj ; ziemniaczki z koperkiem , rybkę smażoną (filet) i pyszne buraczki :) mniam pycha . Jutro chyba zrobię gęsta zupę z grzybów kurek!!!! aż mi ślinka leci . Dziewczyny mowie wam rewelacja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonkaa zupka z kurek... Brzmi pysznie... :) Oglądam właśnie mecz. Nie poznaje Brazylii. Ale jak gra Holandia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! tez ogladam mecz... przez pierwsza polowe krzyczeli, halasowali, puszczali sztuczne ognie....a teraz cisza...;-))) (moi sasiedzi).... Bylam rano na usg - nie do konca dobrze... tzn dobrze, ze z Pedrem ok - rosnie, ma 17cm i wazy 175g.... ale niestety krwiak nie zniknal, zmniejszyl sie troche, ale nadal jest... co oznacza dalszy areszt domowy;-))) zmartwilam sie, bo lekarz robiacy usg powiedzial, ze podroz na chwile obecna bylaby ryzykowna....a bilety juz sa....co prawda na poczatek sierpnia..;-))) Nie wiem co myslec, bo lekarka, u ktorej bylam w srode mowila, ze nie ma przeciwskazan do podrozy.....(co prawda nie znala wyniku usg) i badz tu madry i pisz wiersze....komu wierzyc???? Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor myślę, że za nie całe 3 minuty w Brazylii będzie płacz. Holandia jest rewelacyjna, to trzeba im przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor musisz jeszcze iść z usg do swojej lekarki. Przykro mi, że krwiak się nie wchłonął... :( I ten areszt domowy... Musisz być dzielna, kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh kochaneczki :) Jak dobrze ze jestescie :) Ja tez Pagi mecz ogladam..mąż sie drze :D jest za Holandia hahah wyobrazacie sobie :D ???? ahha uh zdradzilam Biedronka i zezarlam na obiadek sajgonki z LIDLa :) Jesli chodzi o porody to jeden 5 dni za wczesnie a drugi 5 po terminie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam przekonana, że zdobędą mistrzostwo. Koniec meczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyla sie przygoda na mistrzostwach.....chyba nikt tutaj nie moze w to uwierzyc....Moj maz zachrypniety (kibicowal Holandii)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor i co tam się teraz u Ciebie dzieje po meczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta, moj tez zachrypl hahaha :D Wycalował Gabrysie i mnie po czole, i z radosci zaserwowal mi gofry ze smietana hahah :D az szkoda ze nie obstawia w tych mistrzostwach zakladow, bo pomyslil sie tylko raz chyba :) juz bylibysmy bogaci haha ale obrzydliwy faul byl, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, faul na poziomie piłki podwórkowej. Gofry z bitą śmietaną... Ja chce gofra :) Na wakacjach jadłam je co wieczór. Normalnie ich nie jadam, jakoś u siebie nie mam na nie ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jak wy możecie oglądać tą piłkę nożną :O Na szczęście mój M też nie lubi ;) beija flor a gdzie ty masz tego krwiaczka? Jak bilety na sierpień to może się poprawi trzeba być dobrej myśli :):D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dzidzia* możemy, możemy... :) Ja uwielbiam piłkę nożną ale na takim światowym poziomie. Naszej śmiesznej ligi nie oglądam. Ale jak są mistrzostwa świata czy europy- zawsze. W ogóle lubię sport. Kiedyś grałam 6 lat w kosza dodatkowo w podstawówce śmigałam na wszystkie zawody: siatkówka, ręczna, lekkoatletyka ale głównie kosz. Pochwalę się, że nawet w kosza zdobyłyśmy dwa razy mistrzostwa województwa :) Chciałam iść na AWF ale nie wyszło. A teraz jak sport to rekreacyjnie: rower, dużo roweru- ubolewam że teraz mi nie wolno i pływanie- z czego skorzystałam wczoraj wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor Twoje dzieciątko ma w 17 tc 17 cm? Super! ja byłam ostatnio dokładnie w 16 t i 5 dni i mój maluszek miał dopiero 11 cm , od głowy do pupy. Taka kruszynka malutka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach... I zapomniałam, jak byłam szczeniakiem to grałam w nogę z chłopakami na podwórku :) Miałam być Piotrusiem (30 lat temu nie było usg i rodzice byli przekonani, ze będzie chłopak a tu taka niespodzianka ;) ) więc jakieś męskie zainteresowania mi zostały ;) Tata miał z kim mecze oglądać i sam mnie na nie zabierał jak miałam kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może maluszek beija flor był mierzony od główki do stópek, bo taka duża różnica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogli go tak zmierzyć. Ja jak byłam w dniu wyjazdu- to był 15 tydzień- to Juniorek też był mierzony i miał około 20 cm ale był mierzony właśnie od główki do stópek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie cicho jest...jak nigdy... w tv mowia, ze nerwy ich zgubily.... dzidzia, ten moj krwiak jest w dolnej czesci macicy... wlasnie mozolnie przetlumaczylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ogladalam mecz ale od drugiej polowy...no brazylia sie nie popisala!a tyle okazji mieli zeby zremisowac chociaz! sonkaa ja tez ostatnio bylam na zakupach i tez kupilam klapeczki w ccc w sumie to juz poprzebierane byly a jak jakies fajne to nr brak ale znalazlam cos dla siebie!:) a tak spytam jaki rozmiar nosisz bluzek?to ci moze pomoge gdzie kupic z gumka:) beija flor gratuluje zdrowego i duzego Pedra!:) a krwiak jak jest mniejszy to i moze w koncu zniknie!i tak mysl ze ma zniknac i juz!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie kochana wymiarami! Niestety nie wiem jak maluszek byl mierzony, z wrazenia nie zwrocilam na to uwagi.... a te ich opisy....nic nie rozumiem.... siedze ze slownikiem....ale przydalby sie medyczny...;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wiem dlaczego mam tego krwiaka, nie bylo zadnych zdarzen, kt moglyby miec na to wplyw......ale chyba mnie lubi, bo nie chce sie odczepic;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za mile slowa....pomaga mi troche jak sie wyzale... troche mi teraz lzej:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor będzie dobrze, musi być. A krwiak się wreszcie odczepi :) Wierze w to i trzymam kciuki :) A z pomiarami to już kiedyś napisałam, że większość lekarzy mierzy maluszki od główki do pupy. Tak więc nie martwcie się, że niektóre są malutkie a inne giganciki :) Mój to w ogóle ostatnio zmierzył go tak na moją prośbę. Powiedział, że takich dużych dzieciaków się już nie mierzy bo się zwijają w kłębek (pozycja embrionalna) i ciężko jest wszystko pomierzyć dokładnie (mierzył sobie poszczególne części ciała i dodawał), tylko waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam kochane. Idę przygotować obiadek dla męża- wraca z pracy i pewnie już nie zajrzę przez week. Dzisiaj pewnie gdzieś wyjdziemy a jutro wesele, pojutrze poprawiny... :) Muszę złapać nastrój na zabawę. Życzę wszystkim gorącego weekendu najlepiej gdzieś nad wodą :classic_cool: Do poniedziałku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mi powiedział lekarz wtedy ze jakby postawić mojego maluszka:) to miałby 20 cm, wiec może jest ok. Zresztą gin mówił ze wszystko w normie. A co do rozmiarów bluzek to przeważnie kupowałam 38 , teraz wiadomo ze względu na rosnący brzuch i piersi na pewno ten rozmiar będzie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pagi miłej zabawy 🖐️ Tylko nie popij za bardzo ;) Coca coli oczywiście ;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×