Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

w sumie tyle ze jest duze ryzyko stracenia dziecka,kazal brac tabletki,jesli nie bedzie poprawy to mam przyjsc od razu ze wszystkimi zrobionymi badaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amozesz powiedziec co to konkretnei u ciebie jest? czy tylko podwyzszone enzymy i kwasy czy cos jescze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... a ja chodzę państwowo i mam wszystko co chce USG miałam ostatnio ze 20 minut i najpierw sprawdzałyśmy jak będzie widać przez brzuszek, a jak dopochwowo i szczerze to drugie było dużo wyraźniejsze i dokładniejsze. To już 2 USG gdzie zabieram męża i mam za darmo zdjęcia i płytkę tylko muszę mieć swoją. Myślicie, że lekarz prywatny jest lepszy od tego państwowego?? Moja gin też przyjmuje prywatnie, ale powiedziała mi, że nie ma sensu żebym jeździła tak daleko i jeszcze płaciła jak to samo mogę mieć refundowane przez NFZ. Co miesiąc dostaję też zwolnienie i powiem szczerze zmiana lekarza przed tą ciążą była chyba najlepszą decyzją w moim życiu, bo po 2 poronieniach moja poprzednia lekarz stwierdziła tylko, że do tej pory miała szczęśliwą rękę. A w moim wypadku wystarczyło tylko zbadać tarczyce i wysłać do endokrynologa, a ona nic żadnych badań... nawet w życiu na wizycie nie zbadała mi piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia poprostu trafilas na super lekarza panstwowego i dobra przychodnie i dobrze jestes zadowolona i nie musisz placic i wcale to nie oznacza ze jest gorsza od prywatnego.kazda z nas sama wybiera gdzie chce chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale Ci lekarze co przyjmują prywatnie to w większości przyjmują również państwowo w przychodniach więc powinni proponować pacjentkom w ciąży wizyty państwowe, a nie jeszcze na nich zarabiać przecież i tak będziemy miały dużo wydatków... A to jakby nie patrzeć to przez jakieś 8- 9 miesięcy kobiety są u nich przynajmniej raz w miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat chodze do takiego co panstwowo wogole nie przyjmuje bo pracuje w prywatnej klinice.ale mozena do niektorych chodzic panstwowo ale czasem trudno sie poprostu dostac pewnie i dlatego szybciej jest przez prywatna wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie widzę powodu żeby chodzić prywatnie do lekarza...place skladki i mam zamiar z nich korzystac..jesli ciąża bezproblemowo przebiega to nei potrzeba prywatnych wizyt zeby wystawic zwolneinie, skierowanie i zajrzec czy wszytsko ok z szyjką czy cos w tym stylu :) starczy ze usg robie prywatnie, ale tak naprawde tylko dlatego zeby miec filmik na pamiatke ;) no i zeby nie czekac miesiac tylko kiedy mi pasuje i o ktorej :D oj laleczki..jak mam jzu dosyc :( z mezem sie poklocilam przez gg :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko wieczorem juz sie pogodzicie:) czasem sie zdarza poklocic.albo i zaraz bedzie zgoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wróci dacie sobie buziaka i bedzie gitara :) Pytałam o auto bo napisałas że ford mondeo- a mój mąz ma na sprzedaz forda mondeo z 2001r diesel malutko pali ci combi, climatronik, elektryczne szyby i dobra cena 15000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padllinka bez nerwow:)pogodzicie sie zaraz i po co sie denerwowac:) Sylwunia chyba najlepiej takie robic troszke pozniej napewno juz po 20 tyg. jak dzidzius jest wiekszy i wszystko dobrze widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksf- nie martw sie, najwazniejsze ze wiesz co jest nie tak i juz dostalas leki wiec teraz nic tylko kciuki trzymac zeby sie polepszylo:) Agneste- gratuluje zakupu:D elwirka86- super ze jest super, a plec jeszcze zdazysz podejzec:) Sylwunia- ja chodze prywatnie bo moj lekarz jest ordynatorem i nie przyjmuje niestety w przychodni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko nie martw się ja wczoraj też się troszkę posprzeczałam z mężem... teraz się śmieję, bo tak sobie myślę teraz to nic takiego się nie stało,a ja wyłam i wyłam.... Z dobrą godzinę... to chyba te hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj natalko :) widzisz..nie na nasza kieszen :) nas stac na gora 3500 :( ale jakby ktoras cos slyszala, albo sama jakis sporszy samochodzik miala do sprzedania :) dawajcie cynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula1000 nastepna wizyta 22 lipca wiec moze juz wtedy dzidzia bedzie spokojniejsza i da sie podejzec!:) troche trzeba czekac ale no coz rozbrykany ten moj dzidzius ale wazne ze wszystko z nim wporzadku!:) a nawet lekarz mial problemy ze zmierzeniem i powiedzial na moje dziecko terminator!:) nie wiem co to znaczylo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę nad Żelazną, a jak się nie uda to pewnie Kasprzaka Szpital Wolski, bo najbliżej... Akurat obok mieszkam więc jak coś to będę miała blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×