Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

spadam, jakby coś to Elwirka się wszystkim zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasło masz takie samo jak nick :) teraz wejdz na miala powinnas dostac linka, kliknij na niego, i koniecznie zmien hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mail gmerik@go2.pl mam nadzieje ze pamietacie o mnie:) pozdrawiam wszystkie grudnioweczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksf zaraz wysylam maila za kilka minutek odbierz poczte :) i czekamy na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluuuuugiej nieobecności,spalił mi się lapek i musiałąm kupić nowy,wracam a tu!!!!!!!!!nie wiem o co biega????????jakieś nowe forum powstało?? nie mówiąć już o tym że mam do nadrobienia jakie s 80 stron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale zaszalałyście, ja też chce na nowe forum więc podaję mój mail kasiag111@yahoo.com.Teraz biorę się za czytanie żeby w ogóle wiedzieć co tu się dzieje. odpiszę jak odrobię pracę domową;) .Na razie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) nie było mnie tydzień czasu a tu już się przenosicie. Trochę czytałam i wiem dlaczego. Proszę dopiszcie mnie też. Nie ma mnie na liście, bo kffiatuszek mnie nie wpisał. A prosiłam na 156 stronie. Mój e-mail karo26@autograf.pl Ja miałam ciężki tydzień, ambitnie miałam pracować do września. JedNak zmieniłam zdanie. Szef mnie tak zdenerwował w tym tygodniu, że zaczęłam najpierw ryczeć w pracy a potem szlochać, 20 minut się nie mogłam uspokoić. Wiem, ze to też hormony. Ale pomyślałam po tym zajściu, że to koniec. Nie będzie mnie jakis konował do płaczu doprowadzał i nie bedę swojego maluszka na stres narażac. Także za tydzień mam wizyte i biorę zwolnienie. Mam nadzieje, że mnie na forum zabierzecie, bo do grudnia jest jeszcze masa czasu a razem zawsze raźniej. Miło poczyta, że inne kobietki czują się podobnie i nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo31, witaj i czekamy na nowym forum :-) wiesz kochana, u mnie z L4 dokladnie tak samo.... mialam plan by do jesieni pracowac ale niestety tak zostalam zdenerwowana ktorys raz pod rzad ze stwierdzilam BASTA! koniec tego! moje dziecko jest najwazniejsze i ide na L4 wczesniej niz zakladalam lekarz pocecil prowadzic normalne aktywnosci jak dawniej acz unikac stresu, ba! na rowerze nawet moge jezdzic :-) nie przejmuj sie, ot zycie.....na L4 bedziesz juz spokojna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek to przeprasza, widocznie nie zauważyłam, gapa ze mnie. A co mam podać? termin mam na 9.12, wiek 31, mam nadzieje, ze dziewczynka, ale wszyscy mi mówią, ze się obżeram na chłopaka i wyglądam na chłopaka. W sumie już mi obojętne kto tam jest, byleby zdrowe dzieciątko było. Jak będę mówić, ze chcę dziewczynkę, to się tam w środku chłopak obrazi jak jednak jest:) Co do mojej pracy, to było mi tak przykro strasznie. Nogi mi puchną, w autobusie do roboty mi słabo, ale twardo chodziłam i chciałam być uczciwa. No i dostała podziękowanie. To ja mu też podziękuję już w przyszłym tygodniu. Dobrze mi wszyscy mówili, żeby iść na zwolnienie i odpoczywać a nie sie szarpać w pracy.Ale cóż. Moja pierwsza ciąża, to i ja niedoświadczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem na nowym forum:) teraz jeszcze tylko ktos mi mosi dac uprawnienia dostepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chcę dołączyć!! Nie było mnie raptem 3 dni a Wy już sobie poszłyście :( nie wiem jak się tu robi te stopki i inne,wieć podaję maila tu rudziutkie_diablatko@o2.pl i liczę, że przyjmiecie mnie do Was ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście rudziutkie_diablatko@o2.pl miało być, bez żadnych spacji. :( ktoś się jeszcze nami zainteresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ja mam teraz zrobić jak mi takie coś po zarejestrowaniu się wyskakuje???!!!! - Przepraszamy, ale tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×