Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Gość roxi_mama98
no po porstu żal, kultura wypowiadających się i deklarujących jako bywalczynie jest gorsza niż tych pomarańczowych.. czytałam forum od początku, ale jak rozkwita pięknie chamstwo "bywalczyń" -to odechciało mi się nawet czytać. tematy z tzw. dupy, nic kokretnego, tylko co zjadłam, wypiłam i wysrałam. znajdę sobie normalne forum z normalnumi osobami, które piszą o konkretach a nie urzekła mnie twoja historia codzienności i na dodatek są chamskie i zapatrzone w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi_mama98
ps. termin na 8.12. może chłopczyk? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska2010
czy to forum jest jeszcze aktywne?? Dopiero teraz zaczęłam czytać poprzednie stronki i zauważyłam że chyba nie:/. Czy mogę się dostać na to prywatne forum ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi_mama98
to leć się przepisywać na tajne forum:P szybko bo ci uciekną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allluniaaa
nawet nie wiecie, że jestem z Wami na Waszym priv forum, i nigdy się nei dowiecie kim jestem haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allluniaaa
kropka nie mów, że to koniec, bo niby czego? zycie dalej plynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrredna pomarancza
hehe allluuunnnia jestes debest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru tu tu tu
allunniaa! jasne jasne! w prywatnym szpitalu dla psycholi jestes raczej..z dostepem do sieci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sranie po scianie:)
Alllunia a ile ty masz lat dziecino, że wymyślasz takie pierdoły co? Oj tak to jest jak gówniarze się biorą za robotę dorosłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka;/2
hej kobitki powiem cos od siebie a mianowicie niewiem czemu przejmujecie sie tymi pomaranczowimi co bzudry wypisuja ona to robia specjalnie zeby was wkurzyc a wy na to reagujecie zamaist to olac.Jest wiele dziewczyn które was podczytywały a wy tak z dnia na dzien zescie przeszły na priw .Myslałam ze jestescie troche doroslejsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra670
no i dobrze ze jestesmy na pivie :D przynajmniej nie ma chamskich wpisów ośmiorniczek ktore jak cos im sie nie spodoba parzą swoimi odnóżami he he na tym 'nowym' forum jest kulturka i spokój a tego nam trzeba w ciazy nie sadzicie dziewuszki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata bez córki
ciiipko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, byłam tydzień na urlopie a tu takie zmiany!!! mam nadzieję, że ktoś z bywalczyń tego forum zajrzy jeszcze i mnie przygarniecie na priva :) mój mail moniagg1@wp.pl czekam na odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail już wysłany. Zarejestruj się tam pod swoim loginem z kafe, wpisz hasło i poczekaj chwilkę na uprawnienia od Eklwirki albo kfffiatuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna
co wy się tak wpieniacie? było forum grudniówki,już go nie ma...bo nie ma tu wartościowych i rozsądnych osób z szacunkiem dla drugich. To ich sprawa,że odeszły,widocznie tak chciały...to ich decyzja i nikt nie ma prawa im tego zabronić. Wkońcu każdy decyduje o sobie i tylko podziwiać,że laski tak się zebrały w kupę i wszystkie przeszły. Super :) Też nie miałabym zamiaru opisywać swojego życia prywatnego,więdząc że czyta mnie tak wiele wstrętnych i fałszywych osób jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkowa
no po co tu tyle szczegolow podawaly??? no i do tego profile z nk, to juz w ogole porazka. to ze sie "zabraly" to oczywiscie ich srawa, a one i tak nic ciekawego nie pisaly, zrobilam to, zesralam sie tak a nie inaczej- no bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej troszkę mnie nie było a tu taki kocioł :( Może i mnie przygarniecie na priva :) honeybear@wp.pl a jeśli nie to życzę wszystkim grudnióweczkom spokojnych kolejnych miesięcy i szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusienieczka
Dlatego bo pewnie sie ze soba zzyly, i tematy nawet kupy ktorej tu nie czytalam nie byly niczym dziwnym... skoro sie wymienialy profilami na nk swiadczy to tez o ich zżyciu sie ze soba ;] Dziewczyny sa po prostu prostymi, zwyklymi, fajnymi babkami... ktore rozmawialy o wszystkim, a nieraz i sraczka moze byc powodem do niepokoju w ciazy, bo mozna sie odwodnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam tutaj czy nie ma tu jeszcze którejś z naszych starych forumowiczek co by nie musiała tu z wami się męczyć. Co wy z tymi kupami? Nie pamiętam żeby na forum był ten temat poruszany tylko wy o tym ciągle piszecie. Jak macie jakiś problem ze swoimi fekaliami to załóżcie odrębny temat, nie wiem, może " ja i kupa - moja historia " czy coś, a nie udawajcie że interesuje was co innego poza własną dupą. I dajcie nam spokój. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok normalnie szok...a takie to forum było fajne. I co z tego że były tematy o zachciankach kulinarnych itp itd... praktycznie wszystkie byłyśmy na początku ciąży ..to a czym można było pisać. Co do zwolnień w ciąży to praktycznie 90% jest lewych ale skoro zus się nie czepia to czemu robią to zwykli ludzie (którzy pewnie nieraz korzystali z lewych zwolnień). Co do pomarańczowych to ja jestem zdania.... że niewarto dyskutować z idiotą ... bo ściągną Was one do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. Mam nadzieje że jeszcze ktoś tu zagląda ...jeżeli tak to poprosiłabym o linka do tego nowego forum( bo mi Was brakuje) na grzef1@wp.pl z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przesyłam adres mailowy, ewa_84@op.pl jeśli ktoś tu jeszcze zagląda :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojej, a cóż tutaj się stało?? Jakieś prywatne forum?? Ja też chcę:)) Trochę mnie nie było i muszę nadrobić wszystko :))) Poproszę o link bura_nitka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj....babeczki...a to się porobiło.....przygarnijcie mnie :-) juz pewnie większosc zna płec ...ale jestem ciekawa :) izydo@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po powrocie z wakacji zastałam odcięty net .....ale się nawsciekalam, zeby uruchomic wszystko...nasz kraj jest pod tym względem wyjątkowy ;-) ale w koncu mam, alleluja....włączyli.....a Was nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×