Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

To sie zapisz gdzie indziej. To ważne bo lekarz może ocenić czy dziecko jest zdrowe i w razie czego jakoś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie może w Warszawie lekarza z dobrym sprzętem i wiedzą do którego warto sie na takie usg wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka, wątpliwy? no lekarzem nie jestem...ale 1,14 jak norma posiadania przeciwcial zaczyna sie od 7,4.... to gdzie on watpliwy?? no nic i tak lekarza trzeba spytac ja mam 241 IU/ml czyli przeciwciala sa (ja kociara jestem i koty z ulicy do domu znosilam, chore brudasy..) wiec praktycznie juz tego nawet badac nie musze, ale dla swojego swietego spokoju spawdzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, u mnie takie usg robi tylko jeden lekarz, a do krakowa się nie wybiorę(tam by było), bo ze względu na Bejbi się nie mogę tak daleko tłuc. Tak to jest mieszkać na zadupiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle tylko jednego moge polecic :) Mojego dr. Zarembe ;) pisalam o nim wczesniej teraz ide do niego chyba we wtorek..ah nagra nam DVD i bedziemy mieli pamiatke,chociaz nie wierze zeby juz plec byla widoczna..to bedzie dopiero niespelna 13 tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko, znalazlam cos takiego "Rozkład objętości krwinek czerwonych (RDW) - jego wartość wzrasta w niedokrwistości z niedoboru żelaza. Wzrost RDW można też zaobserwować po utracie krwi lub po leczeniu witaminą B12 lub/i kwasem foliowym." tu jest fajna stronka http://resmedica.pl/archiwum/zdart8984.html 10tc waga +3kg termin porodu 27.12.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w warszawie polecam dr Roberta Makowskiego, przyjmuje prywatnie na Łuckiej 18, tez juz szczegolowo o nim wczesniej pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Pinokio***
Bylam ostatnio u ginekologa i okazalo sie, ze w jestem w poczekalni jedyna, ktora nie jest w ciazy i na widok wszystkich ciezarnych zebralo mnie na wymioty :-P powaznie nie moglam patrzec i mialam ochote wyjsc. Byla jedna, obok ktorej biegalo juz dwoje malych dzieci a ona napuchnieta z wielkim brzuchem i przyszla mi jedyna mysl „ kobieto, ale masz przerabane I wiecie co ? Wcale sie z z tymi myslami zle nie czuje, hehe. Rozumie, ze u kazdej jest inaczej jedne sie czuja dobrze rodzac kolejne dzieci a inne nie chca miec wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt. Ale to forum jest dla dziewczyn które rodzą w grudniu i baaaaaaaaaaaaaaardzo tego chcą i są z tego powodu szczęśliwe. Więc spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie reagujecie dziewczyny na to coś "pinokio". To jakiś troll. Olać to coś i wynocha z naszego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinokio, jasne ze kazdy wybiera i ma do tego prawo :-) na szczescie! mam tylko pytanie, jesli nie jestes zainteresowana tym tematem to po kiego czorta wlazisz na konkretne forum CIAZOWE i sie tym z nami dzielisz? napisz tam gdzie jest forum kobiet takich jak Ty, ktore nie chca potomstwa i im sie na wymioty zbiera jak patrza na ciezarne... miejmy nadzieje, ze nikt na Twoja mamę tak nie patrzył jak z Toba w ciazy chodzila :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam już ze spacerku. Pogoda się zrobiła jak marzenie :) Nakupowałam sobie w sumie kilogram śledzi :D Śledziki salsa i śledziki w sosie tatarskim :D Nie mogłam się oprzeć... A teraz nie mogę się doczekać aż troszkę pojem :D Do tego dokupiłam jeszcze kwiatków na balkon więc zaraz usiądę na słoneczku i będę dosadzać. Ale najpierw opędzluje troszkę śledzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko, hop hop :-) czytalas to co przeslalam? kobitki, zjadlam II danie i zaraz zasne.... doslownie! a robota lezy i kwiczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx a może właśnie ktoś miał taki odruch wymiotny widząc matkę pinokia i stąd taki uraz ;) Dziewczyny, miałyśmy nie reagować na zaczepki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robota nie zając :) W naszym stanie możemy nic nie robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh MAlin tak tak dzieki :) Wisialam na telefonie pol godziny ..jojczylam siostrze w sluchawke ale ona dzielnie to zniosla ;) moja gabi uczy sie obierac ziemniaczki..dobrze miec taką duza corke..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkkaaa
no ja byłam na zwolnieniu na kręgosłup, i właśnie wtedy zaszłam w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z Wawy - mam termin u Makowskiego na 15 czerwca na 13.15 do oddania...Jeszcze nie odwołałam...moze któras ma ochote skorzystac, bo wiem, ze teraz wolne terminy to ma na połowę lipca. USG kosztuje 200 zł, ale lekarz jest rewelacyjny, sprzęt nowy, b. dobry, lekarz znany jest i polecany nawet przez innych lekarzy. Napiszcie do mnie na gadu to dam kontakt :-) 7752372

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie przyjmuje? Może bym skorzystała. Bo wtedy wypada mi usg genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Łuckiej w Centrum, koło Zelaznej. To lekarz ktory pracuje w szpitalu na Zelaznej. Chodziłam do niego w poprzedniej ciąży i płec nawet wpisuje do USG - mowi, ze nigdy sie nie myli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny a ja sie wkręciłam w planowanie płci ha, ha... dietę na dziewczynkę, tablice chinskie poszły w ruch, mogę zajsc tylko sierpien-wrzesien-pazdziernik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
aaannkkaaa to co sie martwisz?bylas na zwolnieniu z konkretnego powodu i pewnie masz od swojego lekarza na to dokumenty co Ci bylo.nie wiem czy ciaza ma cos do tego bo na ciaze dopiero dostaniesz zwolnienie a wezwali Cie za tamto tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×