Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fedsw

Brat uwaza ze powinnam zajmowac sie jego dzieckiem!

Polecane posty

Gość fedsw

Moj brat nie widzi tego ze ja pracuje, ze mam wlasne dziecko ktore rowniez sama wychowuje. Podrzuca mi swoje syna, zawsze wtedy gdy wracam z pracy. Moj ojciec nawet nie zwroci mu na to uwagi bo twierdzi ze to nalezy do moich obowiazkow. Jestem wsciekla, czuje sie wykorzystywana. Nie dosc ze mam wlasnego syna, to ojciec i brat robia ze mnie niewolnika. Musze im prac,sprzatac,gotowac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to chyba dobrze
że twój brat tak myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliku
Widzisz tu jest pytanie czy jestes od nich w jakikolwiek zależna?? Jezeli tak to niestety ciezko bedzie Ci zrobic jk zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedsw
Uzalezniona w pewnym sensie jestem. Moj tata zamierza nam przepisac dom po polowie, wiec ja, moj brat oraz nasi synowie mieszkamy razem z nim. Dlatego oni wykorzystuja to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrde coś teraz
spójrz na to z innej strony sprawia Ci to przyjemność jeśli nie to powiedz ze mozesz zajmowac sie jego synkiem ale od czasu do czasu:) http://www.prisonwars.pl/244163/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortes fortuna adiuvat
a dziecko brata nie ma matki? nie masz obowiązku zajmowania się bratankiem, chociaż po stosunku brata do dziecka nie wiem, czy tak nie jest lepiej, bo z całym szacunkiem, ale twój brat chyba nie bardzo jest zainteresowany ojcostwem... ale jeżeli masz z tym problem, to masz prawo odmówić i nie mieć z tego powodu wyrzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speczjalist
nie daj sie wykorzystywać. moze podrzuc bratu swoje dziecko i wyjdz, niech zobaczy jaka to przyjemnosc dwójka dzieci na glowie. co z nimi nie tak, maja dwie lewe raczki? nie umieja gotowac? sa jeszcze tacy niezaradni ludzie na tym swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×