Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rgereg

co zamierzacie kupic sobie na wiosne?

Polecane posty

Ja jak zwykle mam bardzo długą listę zakupów, ale co z tego będzie - nie wiem.;) Na pewno chcę sobie sprawić tunikę/sukienkę w zeberkę, czerwone lakierowane szpilki, bardzo porozrywane jeansowe rurki oraz (nie jestem pewna czy mają jakąś nazwę) bluzki z dziurami w miejscach rękawów.;) Takie bardzo, bardzo luźne, wiszące. Nie wiem czy ktoś wie o jakie chodzi, ale są mega wygodne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nir taka młoda
a ja chcę kupić sobie konia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd
uppp dawajcie linki z ciuszkami ktore chcecie miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel on the moon
A ja te spodnie!!!! http://www.next.co.uk/shopping/women/tailoredlooks/27/3?extra=sch&n=womens&pid=454-010&returnurl=%2fshop%2fgender-women-category-jeans-waistline-highwaisted-0%3fx%3d1%26nxti%3d0%26nxtv%3d0%23454-010&bct=%26quot%3bShop%20By%20Product%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bWomen%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bJeans%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bHighwaisted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel on the moon
I czarną Ibize :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paschalina
ja w sumie potrzebuję wszystkiego:P buty- jakieś baleriny do biegania i eleganckie czółenka trencz torebka do nowych butów okulary przeciwsłoneczne czerwona szminka tusz do rzęs kilka par zakolanówek w różnych kolorach ze dwie pary spodni- w tym sezonie stawiam na dzwony/szwedy ❤️ kilka "szerokich" spódnic i ze dwie bluzki dużo, ale w sumie to dawno nie kupiłam nic nowego, więc się nazbierało a później ogłoszę bankructwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKAJAKA86
oj musz e sporo pouzupelniac swoja szafe gdyz w ciagu ostatnich dwoch lat zakupy robilam raczej sporadycznie a wiec mam spore braki :] a wiec tak: jakies klasyczne dzinsy z 2 tuniki z dwie elegantsze bluzki dwa sweterki w tym jeden kardigan jakies dwie pary leginsow z dwie spodnice w tym jedna typu ołówek druga jakas bardziej nieformalna;) minimum dwie pary balerin, obcasy juz mam calkiem fajne:) z dwie modne torby moze jedna jakas w kolorze camel plus do tego w takim samym kolorze pasek z dwie wzorzyste lekkie chusty na szyje jedna gladka druga we wzor kwiatowy:) przydalby sie jakis estetyczny dresik do biegania po domu plus fajna pizamka :) skarpetki:) jakies dwie pary ciekawych rajstopek ponczochowych moze jakis nowy ciekawy kolorek.. hmm?:):) oprocz tego kosmetyki cos na cellulitis jakis krem typu "stopniowo opalajacy " np z dove lub garnera jakas profesjonalna odzywka lub maska do wlosow AHA OKULARY PRZECIWSLONECZNE 2 PARY jedne jakies klasyczne czarne a drugie cos w brazach przydymione szkła , typ muchy oczywiscie;) mniej wiecej tyle... :] moze do maja uda sie skompletowac wszytsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swoją córeczką kupujemy w internecie. Biżuterię zawsze w „Niebieski-koralik . Jest to miejsce dla mamy i pociechy, ponieważ ona wybiera bransoletki i koraliki dla siebie, a ja dla siebie. Obie przy tym świetnie się bawimy. Dodam, że dziecięca linia Biagi Kidz jest kolorowa i ciekawa. Koraliki są w kształcie zwierzątek, księżniczek i innych buziek... A teraz na wiosnę najlepsze są te z kwiatkami. Wybór jest spory, a ceny o 15% niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kupilam kosmetyki a wlasciwie surowce naturalne do maseczek i peelingow, oraz bielizne, na rzie sprawdzam efekty i musz przyznac ze jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej polecam peeling z korundu http://www.estien.pl/korund-kosmetyczny-p-16.html jest mega wydajny askora nawet na tylku gladka jak u niemowlaka, kwas hialuronowy i maske botoksowa , a kupowalam wczesniej tez algi z glinka czerwona i po korundzie i tej maseczce na cale cialo mam brdzo miekka nawizona skore, potem zakladam ladna bielizne tez kupilam u nich (jedna przesylka a ja jestem oszczedna:) http://www.estien.pl/inez-p-26.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokolada jestem
ja się nie upieram że muszę coś kupić po prostu idę do ulubionego centrum i jak mi wpadnie coś w oko to kupuję, nie myślałam jeszcze nawet co mi potrzebne... w piątek mam wolne i robię sobie dzień na zakupy jadę do Blue City na pewno wyjdę z pełnymi torbami jak zawsze stamtąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedrus
A ja sobie kpię fajna torebkę. Wiosna wkoło, słonce, ptaki, zieleń więc nie będę chyba biegać ze swoją czarną zniszczoną torbą. Teraz podobno modne są kolorowe torebki i kwiatowe motywy. Wybrałam sobie coś takiego http://www.torbi.pl/produkt/55/torebka-listonoszka-z-kwiatem-bezowa-vittoria-td-a-574-beige śliczną torebkę z kwiatem i jeszcze jedna większą, żeby zmieścić cały swój dobytek http://www.torbi.pl/produkt/60/torebka-worek-niebieska-td-f-2834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×