Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieski motylll

14mies niemowle wypadlo z hustawki 60cm!

Polecane posty

Gość niebieski motylll

Wczoraj ok 18:30. Odwrocilam sie tylko na moment, by siegnac malej po kanapke. Mala wtedy sie nawet nie bujala tylko delikatnie hustala. Niemalze od razu po zdarzeniu zadzwonilam do mojego pediatry. Powiedziala, zeby poobserwowac dziecko i w razie czego jechac na urazowke dziecieca-40km od mojej miejscowosci. Ale mala po chwili placzu uspokoila sie, normalnie jadla, bawila sie. Poszla spac ok 21:30 i ladnie spala cala noc do 6. Ma tylko guza na czole, zachowuje sie ak najbardziej normalnie. Czy wedlug Was moge byc spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama olivki123
jasne ze mozesz byc spokojna nie wymiotuje czyli jest ok moja nie raz spadła i ponabijała sobie i jest ok wczoraj spadła z segentu ipołakała na chwile i znów zaczęła wchodzic nie martw sie bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski motylll
kurcze nie moge sobie darowac, ze do tego dopuscilam. wyc mi sie chce jak sobie przypomne jak bidulka lezala po tym upadku na podlodze-taka jakas wygieta byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski motylll
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Tobie jednej się to zdarzyło, ale spokojnie. Jeśli nie wymiotowała po upadku i nie straciła przytomności to jest ok. W razie wątpliwości robi się prześwietlenie głowy(u mnie tak było bo synek wymiotował), ale w tym przypadku myślę że nie należy niepotrzebnie naświetlać dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Tobie jednej się to zdarzyło, ale spokojnie. Jeśli nie wymiotowała po upadku i nie straciła przytomności to jest ok. W razie wątpliwości robi się prześwietlenie głowy(u mnie tak było bo synek wymiotował), ale w tym przypadku myślę że nie należy niepotrzebnie naświetlać dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aks
moim zdaniem możesz być spokojna. Jeśli się nic nie dzieje, to i się nic nie stanie. Gdy moja spadła z łóżka i pojechałam z nią na izbę przyjęć to patzryli się tam na mnie jak na wariatkę a i tak nic nie zrobili! Teraz wiem, że najpierw należy obserwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×