Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuję Waszej rady

Nie mam się w co ubrać na imprezę w Wielkanoc

Polecane posty

Nie będę ci udowadniała że jestem zgrabna i atrakcyjna bo nie w tym rzecz a mini noszę bardzo często satyna jest ewidentnie wieśniacka, co do tego nie mam wątpliwości, różowy bardzo lubię ale połączenie tego koloru z połyskiem jest wg mnie wstrętne jeśli 95 zł to dla ciebie dużo to może zacznij się dokształcać, znajdź lepiej płatną prace a nie stój na kasie w hipermarkecie a tu udawaj pewna siebie cwaniarę o wysublimowanym guście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale afera. Dziewczyna jest mloda, daczego ma nie isc na impreze? To jej sprawa. Swietowanie nie oznacza spedzania w domu calego dnia od rana az do samego wieczora. Zreszta imprezuje sie w takich godzinach, kiedy normalnie poszloby sie spac, wiec w czym problem? z rodzinka posiedzi sobie w dzien, a wieczorem spotka ze znajomymi. NIe widze w tym nic zlego. Sama swieta spedzam w bardzo waskim gronie (z rodzicami i babcia, z ktorymi mieszkam, oraz z drga babcia ktora mieszka 30 km dalej, w zwiazku z czym widze ja srednio raz w tygodniu). Tak wiec czym bedzie roznil sie ten dzien od pozostalych (do kosciola od wielu, wielu lat juz nie chadzam) poza bardziejodswietnym strojem i spedzaniem czasu z ludzmi, z ktorymi spedzam go na codzien wystarczajaco duzo? Nie bede przeciez jadla caly dzien i siedziala przed telewizorem, a i na rozmowe tez nie potzrebuje 24 h.Tak wiec pwnie kolo godziny 9tej, wyjde gdzies ze znajomymi do jakiegos klubu. Tak sie akurat przyjelo, ze wwoczas mozna spotkac wielu ludzi, ktorych nie widzialam z pol roku, bo siedza za granica, w innych miastach, na codzien nie mam okazji ich widywac. Nie sadze, aby wyjscie do klubu po zakonczeniu swietowania z rodzina, czynili z kogos zlego czlowieka, alba dawalo prawo innym ublizania mu. A nawet jesli te dziewczyny nie obchodza swiat, maja do tego prawo. Ito nie jest chyba zaden powod do wyzywania ich od wiesniar, milosniczek bialych kozaczkow etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrania to kwestia gustu. Nie rozumiem jak można osądzać osoby pod kątem tego jak się ubierają? Osoby, które tak robią są same w sobie puste i zakompleksione, bo posługują się innymi po to, by się dowartosciować :O A ty, Chinka Czikuczikulinka z tym dokształceniem się i znalezieniem lepszej pracy przegięłaś! Nie znasz dziewczyny kobieto, a poza tym nie wszyscy ludzie chcą wydawać Bóg wie ile kasy na stroje, tym bardziej że są do wyboru o wiele tańsze. Nie wszyscy wydają kasę na własne przyjemności tylko i wyłącznie, dla mnie osoby które potrafią odłożyć coś z każdej wypłaty i fajnie zagospodarować budżetem są godne podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
Ktoś wcześniej podał ten link: http://www.allegro.pl/item956772684_sukienka_tunika_venus_rozmiar_s_36.html wg mnie rewelacja!! Jest bardzo seksowna i zarazem nie tak strasznie wyzywająca, do tego boska! Na Waszym miejscu bym się nie zastanawiała i chyba sama sobie ją kupię, ale jak będę miała kasę, na razie mnie na nią nie stać. Nie, nie pracuję na kasie w hipermarkecie ani nie sprzątam ulic, tak mi przykro, że rozczarowałam Chinkę ;) mam po prostu kryzys, każdemu może się zdarzyć ;p Śmieszy mnie to wyzywanie od młośniczek białych kozaczków, po prostu laska nie miała już czym zaatakować to zarzuca kozaczki ;DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepinaa22
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×