Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuję Waszej rady

Nie mam się w co ubrać na imprezę w Wielkanoc

Polecane posty

Gość potrzebuję Waszej rady

To ważna impreza,młodzieżowa,nie jakaś rodzinna.Chcę wyglądać najlepiej jak to możliwe,seksownie,ale nie bardzo wyzywająco.Czy ktoś pomoże mi znaleźć cos odpowiedniego?Wiele razy już szukałam czegos na all ale nic mi nie wpadło do głowy.Najbardziej chciałabym jakąś sukienkę mini czy tunikę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
hehhe kurcze ja mam taki sam dylemat,impreza-dyska i tez nic w sklepach u mnie nie ma konkretnego poradzcie dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
a na allegro tez patrzyłam i same jakies lumpy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Ja może bym cos znalazła,ale wszystkie fajne sukienki są bez ramiączek,a ja takich nosic nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Znalazłam cos takiego: http://yourstyle.pl/index.php?p3325,minisukienka-na-ramiaczkach-ze-sciagaczem-w-kolorze-fioletowym-maner-art-422-1 co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Zaje*!!!! hehe nawet moj styl:P a gdzie sie dokładnie na impreze wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Na dyskotekę,ale taką bardziej zamkniętą.A że to będą święta to nie wypada sie ubrać tak jak ubrałabym sie w zwykły dzień,tj top i mini albo dżinsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
ahas chyba ze taka sprawa..no ja własnie szukam czegos takiego bardziej wyzywajacego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Nie lubie takich cukierkowych mini :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Rodzinne świeta są rano,a impreza później :O Ty pewnie będziesz siedzieć w białej bluzce i granatowej spódnicy z babcią przed telewizorem.To mi jest ciebie żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się popłaczę ojej sory biały kozaczku ale święta to jednak święta i wypada mieć jakieś wartości moralne wpojone to tego różowego łba a na marginesie może nie w takim stroju ale z babcią jak najbardziej posiedzę bo rzadko mam okazję się z nią widzieć a to taka dobra kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
ale dlaczego Cijest Nas zal????? nikt Nas nie krzywdzi ani My Nikogo wiec swoje zale schowaj do kieszeni pod te własnie Piekne swieta,ktore do wieczora spedzimy z rzodzina a wieczór kiedy wszyscy pojda spac na Imprezie własnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Żal mi ciebie stara dewoto bo jesteś głupia jak but skoro oceniasz kogoś po ciuchach.Wkleiłam mini a ty od razu dospiewałaś sobie historie o różu i białych kozaczkach :O Przykro mi że ty nie możesz wcisnąć swej grubej dupy w taką,ale to nie nasza wina,od siedzenia tu i wyżywania sie na innych nie schudniesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
wartosci moralne?????? dory nie kradne, nie zabijam i staram sie byc przyjazna dla ludzi wez lepiej sie powyzywaj na tych zboczencach,złodziejach i bandytach a nie na ludziach którzy NIC Ci nie zrobili...a co do kozaczków to nie wszyscy je nosza jezdzac na imprezy;] i zeby nie było nic nie mam do takich butów biel sie dobrze kojarzy akurat,zreszta tylko ludzie tworza stereotypy i przypisuja załosne znaczenie kolorom;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Ps nie wiem w jakim wy jestescie wieku ale ja gima skonczyłam 8 lat temu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tym bardziej masakra, nie dość że taka dojrzała niby jestes to jeszcze gust masz straszny, jazgoczesz jakby cię mamusia nie kochała i nie umiesz dostrzec rzeczy które są ważniejsze niż kolejna zakrapiana impreza szczególnie w wielkanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Soczewko,nie zwracajmy uwagi na tą wariatkę,ja nie wiem o czym ona pisze,ona zreszta chyba też nie.My o ciuchach a ona o ważniejszych rzeczach :O Wynos sie z tego topiku dewoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Chinka Czikuczikulinka DZIEWCZYNO OPANUJ SIEEE!!!! bo nie da sie Ciebie czytac Guzik wiesz o mnie bo nie znasz a pierdzielisz o zakrapianej imprezie Ja nawet nie pije wiec zostaw jeszcze raz te rzeczy dla siebie jak nie umiesz "ZAŁAPAC".. to chyba Ty słowotoku dostałas;/ zegnamy CIE!! dobrze Nam w zyciu PS A od mojej MAMY WARA Bo Ci wirtualnie w ten niewyparzony RYJ strzele;/....wartosci rodzinne pffffff tylko innych nie szanuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
potrzebuję Waszej rady ok , chyba trzeba zignorowac pseudo-katoliczki modla sie co niedziela a poza Kosciolem tylko czekaja komu łate dołorzyc;/...a masz juz jakies buty wybrane?? teraz kroluja na koturnach i te granaty beze i szaroscie mi sie akurat zadne nie widza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Nad butami będę się zastanawiać jak już wybiorę jakąś sukienke.W najgorszym razie założę czarne szpilki.Mi się platformy podobają,ale byłabym w nich za wysoka.W przyszłym tygodniu bedę kupować czółenka w kwiaty,jeśli będą mi pasować do tego co znajdę to tez je mogę założyć.Ale w ogóle nic dla siebie nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Kurcze ja tez nie widze nic dla siebie:( jak cos znajde ciekawego to wrzuce na ten topic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Nad butami będę się zastanawiać jak już wybiorę jakąś sukienke.W najgorszym razie założę czarne szpilki.Mi się platformy podobają,ale byłabym w nich za wysoka.W przyszłym tygodniu bedę kupować czółenka w kwiaty,jeśli będą mi pasować do tego co znajdę to tez je mogę założyć.Ale w ogóle nic dla siebie nie widzę :( A Ty nie chciałabyś takiej? http://moda.allegro.pl/item972062957_atmosphere_8_36_morelka.html śliczna,niestety nie dla mnie.A uwielbiam bombki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
sliczny kroj ale chyba nie tak bardzo na dyskoteke( tamta rózowa spodniczke wkleiłam bo bardziej chodziło mi o fason:P)...chciałabym raczej czegos zwiewnego tak jak Ty ta fioletowa pokazałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź weź tableteczki uspokajające- już czas i czytanie ze zrozumieniem się kłania- ciuchy też oceniłam nic nie poradzę ze mam inny niż ty gust i nie podoba mi się bazarowo tandetna elegancja a o katolikach też nic nie napisałam, więc widzę że dośpiewujesz sobie resztę żeby sobie ulżyć widocznie ty masz ubogie życie towarzyskie skoro tak strasznie szykujesz się na tą jedną imprezę, jak się imprezuje regularnie to nie przywiązujesz takiej wagi czy to wielkanoc, ostatki czy po prostu okazja zeby dobrze się zabawić miałaś jakiś problem z alkoholem czy może tracisz kontrolę nad sobą jak coś wypijesz bo wszystko jest dla ludzi jesli znają swoje możliwości :) pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
No rzeczywiście,wydaje mi sie,że ma sztywny materiał i krępowałaby ruchy. Właśnie sobie uświadomiłam,ze to ostatni dzwonek żeby cos znaleźć jeśli sie chce żeby to dotarło na czas,bo przed świetami poczta zawsze ma spore opóźnienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×