Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuję Waszej rady

Nie mam się w co ubrać na imprezę w Wielkanoc

Polecane posty

Gość Soczewka
Chinka Czikuczikulinka juz tego nie skomentuje ktos tutaj musi byc madrzejszy:/.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Ja 21. Ładna rzeczywiście.Zauważyłam,że każda ładna sukienka jest bez ramiączek :O tak sie zastanawiam czy jakbym taka kupiła i doszyła ramiączka to czy byłoby to widać.Np z jakiejś taśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
hehe ja tez nieraz tak kapinaowałam:D wiesz kup sobie normalne cienkie ramiaczka w pasmanterii , zrob zaszewki zaszewki i bedzie spoczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
kąbinowałam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Ale do tego trzeba mieć idealną figurę.... chinka niby ci sie te rzeczy nie podobają,a jednak ciagle tu jesteś i oglądasz :P pewnie zazdroscisz,że nigdy nie będziesz miała możliwosci ani okazji czegos takiego włożyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
tez mi sie podoba taka Clubowa:)))))... no mozna kupic równego koloru ramiaczka takie ala do stanika cienkie i wiesz potem juz tylko od wewnatrz przyszywasz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
Sama nie wiem,wybrałabym sobie którąś,ale boję sie,że okaże sie,że nie da sie domontować :P ramiaczek i będzie wisieć w szafie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Tez taka mi sie podoba,taki stylk casual clubowy:)))))))))) hehe..no jest taka opcja co dzis nie mozna wykabinawac,kupisz ramiaczka takie do stanika moga byc cienkie i od wewnatrz przyszyjesz sobie-pod kolor oczywiscie tylko sobie posuzkaj ..Ja juz powoli bede uciekała bo jutro do pracy,trzeba sie umyc zjesc itp;-) zajrze tu jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
PS jak cus to wklejaj jak cos ciekawego znajdziesz hahahah:**** Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, nigdy nie włożę tandetnej różowej satynowej sukienki i nawet podam ci powód- koszmarne są te ubrania a podczytuję bo wypowiadasz się dość składnie i nie chce mi się wierzyć że podoba ci się taka bazarówka,w której śmigają blachary na remizowe imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililajjjj
Kuźwa, ale Wy pojebane niektore jestescie, na prawdę :o Nie widzę, żeby w tytule topiku było "jak spędzasz święta " czy "jaki sposob spędzania świąt jest wartościowszy" wiec nie wiem, po co ta dyskusja o wartościach. Nie wiem, po co ten jad, żal komuś tyłek ściska, czy jak ? Bo nie wiem, jak sobie to tłumaczyć :o To, że ktoś spędzi święta z rodzinką, a wiczorem pojdzie na imprezę od razu oznacza, że jest blacharą, smigająca w białych kozaczkach i śmierdzacą utleniaczem do wlosow ?? Ktoś tu ma chyba bardzo ograniczone horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililajjjj
A Ty widzę, że wiesz doskonale w czym śmigają blachary na remizowe imprezy hmmm ciekawe skąd :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję Waszej rady
No to ja nie widzę,ale wiem że jesteś zakompleksioną starą tłustą babą,która nigdy nie miała i nie będzie miała na sobie mini.Różowa satyna jest dla ciebie tandetna to co twoim zdaniem powinna nosić młoda,zgrabna,pewna siebie dziewczyna?Czarne dzianiny do łydki?Zastanów sie co piszesz i do kogo :O Zresztą ja chciałam rady a nie twoich wymądzreń co jest ładne a co nie.Twoim zdaniem ciuchy które mi sie podobają są wieśniackie,a moim-twoje muszą być takie,wyobrażam sobie jak wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililajjjj
Soryyyy za powtorenie postu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililajjjj
To co Twoim zdaniem młode dziewczyny mają wkładać na imprezy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Dziewczyny nie warto tej lasce niczego tłumaczyc Ona przewodzi prad ciagły;P...O GUSTACH I GUSCIKACH NIE SIE DYSKUTUJE JAK KTOS NIE PYTA!!!!!!!!!!...sory za cpsa ale musiałam juz;/...obczaje co tam dziewczyny znalazłyscie, niedawno wrociłam ze spacerku drzemke tez zaliczyłam po pracy bo padałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje Waszej rady
A ja się ciagle zastanawiam nad tymi co wrzuciłam,nic lepszego nie udało mi sie znaleźć.Będę sie tak zastanawiać aż w końcu je wykupią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
bylam dzis na zakupach i co?????? nic ciekawego, buty do bani na lekarstwo, zadnych sexi ciuszkow ehhhh zalama;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×