Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona w za dlugiej sukience

Kocham go nad zycie, a on...

Polecane posty

Gość ona w za dlugiej sukience
do zawsze szczery co masz konkretnie na mysli? Czlowiek to metafora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do: zawsze szczery widze,ze nie potrafisz sam wyjasnic, wiec nie oczekuj tego od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do zawsze szczery dziekuje za komplement - wybacz ale nie mam sil wdawac sie w potyczki na slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za komplement - wybacz ale nie mam sil wdawac sie w potyczki na slowa naturalnie, musisz sie skupic na swoim bolu, to zupelnie zrozumiale, ale w takim razie nastepnym razem nie prowokuj stwierdzeniami, ze nie umiem wytlumaczyc, bo zapewniam cie, ze umiem tylko do ciebie i tak nic nie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do zawsze szczery to moze Ty potrafisz przemowic do mnie tak aby trafilo, sprobuj. Moze mi bardzo pomozesz. Jesli widzisz w tym sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 1. zadzwon do jego zony i zapytaj czy ci odda twojego misia bo ty go bardzo kochasz i wiesz, ze im sie na pewno nie ulozy, wiec nie powinna go trzymac na smyczy 2. opowiedz psychologowi o swoim cierpieniu 3. zapisz sie do wolontariatu, moze w szpitalu dla dzieci chorych na raka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ulubiona przypowieść: Pewien Indianin nauczał swoje wnuki. Powiedział im tak: - Wewnątrz mnie odbywa się walka. To straszna walka. Walczą dwa wilki. Jeden reprezentuje strach, egoizm, złość, zazdrość, smutek, żal, chciwość, arogancję, użalanie się nad sobą, urazę, kłamstwo i poczucie wyższości. Drugi to radość, pokój, miłość, nadzieja, uczciwość, chęć zrozumienia, hojność, prawda, współczucie i wiara. Taka sama walka odbywa się wewnątrz Was i każdej innej osoby. Dzieci myślały o tym przez chwilę, po czym jedno z nich zapytało: - Który wilk wygra? - Ten, którego nakarmisz odpowiedział stary Indianin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do zawsze szczery ok 1. zona, w zyciu nie zrezygnuje, nie ma co ze soba poczac wiec trzyma sie go i bedzie juz do konca zycia 2. poza granicami kraju trudno o wizyte u psychologa, te rozmowy pomagaja, owszem, ale sa bardzo podobne do Waszych rad, tylko nie tak latwo z nich korzystac. Oczy widzą, uszy - słyszą, a serce - i tak wie swoje. 3. Zadziwie Cie ale pracowalam przez jakis czas na oddziale dzieci chorych na raka (wytrzymalam pare miesiecy). Ja jestem zbyt wrazliwa,ale widzialam jak ludzie uodparniaja sie na ludzkie nieszczescie (wiem,ze chodzilo Ci jednak o wstrzas, abym nie myslala,ze to ja jestem pokrzywdzona,ze powinnam sie cieszyc,ze spotkalo mnie tak male nieszczescie) Kto jest nieszczęśliwy, mówi innym językiem, złożonym z przeczących partykuł i wyrazów, których nie wypada wymawiać w towarzystwie - bo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zycie było by takie piękne gdyby nie ta głupia, leniwa żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do sukienki Piekna przypowiesc. Chcialabym karmic tego drugiego ,ale ten pierwszy wilk pozera wszystko nie zostawiajac nic dla drugiego, to trudna walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. zona, w zyciu nie zrezygnuje, nie ma co ze soba poczac wiec trzyma sie go i bedzie juz do konca zycia Obudz sie! to nie ona sie go trzyma, to on do niej wrocil, hello? anybody home? (mowie do mozgu) 2. poza granicami kraju trudno o wizyte u psychologa, te rozmowy pomagaja, owszem, ale sa bardzo podobne do Waszych rad, tylko nie tak latwo z nich korzystac. Oczy widzą, uszy - słyszą, a serce - i tak wie swoje. jakie jeszcze trudnosci wymyslisz? to wroc do kraju w takim razie 3. Zadziwie Cie ale pracowalam przez jakis czas na oddziale dzieci chorych na raka (wytrzymalam pare miesiecy). Ja jestem zbyt wrazliwa,ale widzialam jak ludzie uodparniaja sie na ludzkie nieszczescie (wiem,ze chodzilo Ci jednak o wstrzas, abym nie myslala,ze to ja jestem pokrzywdzona,ze powinnam sie cieszyc,ze spotkalo mnie tak male nieszczescie) nie "spotkalo cie" zrozum to kobieto - to byl twoj i jego WYBOR! Kto jest nieszczęśliwy, mówi innym językiem, złożonym z przeczących partykuł i wyrazów, których nie wypada wymawiać w towarzystwie - bo ... i przestan bredzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do Iftar nie wiem czy jest glupia, czy leniwa - nie mnie osadzac z tego co zauwazylam jest "wygodna" i malo zaradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest glupia, czy leniwa - nie mnie osadzac z tego co zauwazylam jest "wygodna" i malo zaradna. uwaznie to przeczytaj kot13, zanim wyskoczysz z kolejnymi poradami dla stanow depresyjnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do zawsze szczery Jego wybor byl decydujacy o wszystkim. Nie zrozumiesz tego. Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'z tego co zauwazylam jest "wygodna" i malo zaradna.' Zauważyłaś? :D Miś Ci tak powiedział, a Ty jak zwykle mu uwierzyłaś. Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego wybor byl decydujacy o wszystkim. Nie zrozumiesz tego. Wybacz. naprawde? i za to go kochasz? a ty jestes ciele tak? nie godzilas sie na romans z zonatym? to nie wybor? a w takim razie co? moze los?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
do Sukienka zdazylam sama zuwazyc, slyszalam ich rozmowy, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w za dlugiej sukience
dodo zawsze szczery nie moim wyborem/ decyzja bylo rozstanie (to mialam na mysli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×