Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

ja dziś sie umówiłam na pierwsze usg na czwartek i zaczynam monitorowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam i dowiedzialam sie ze napewno nic sie nie dzieje albo to zmiany hormonalne albo wczesna ciaza nie sa w stanie mi powiedziec mam isc rano do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze , ze byłaś, dowiedziałaś sie i teraz spokojniesza pewnie jestes...:) a co na to Twoja mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze że wszystko w porządku przynajmniej nie będziesz się już tak martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nadzieja zrobiłam 200 cal w 12 min, 1400 zliczeń...może u mnie jest jakiś inny przelicznik... Witam też nową koleżankę! Trzymam za Ciebie i Tamagoci mocno kciuki! Aj zrobiłyście mi smaka z tym tiramisu, mimo że jestem dziś objedzona słodkościami!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania:) Witam Euforia,to nieźle Ci idzie,być może,że na steperze jest inaczej.U mnie dziś rower jeszcze przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka odezwij się!!!Kiedy miałaś ostatnią@?ja jestem właśnie iebie jeszcze nie bardzo hehe.Pracujesz,uczysz się?Ja nie pracuję,bo ciężko u nas młodej mężatce pracę znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde coś mi się źle wkleiło.Miało być,że ja jestem właśnie po i napisz coś o sobie,bo prawie Cię nie znamy:)sorki za te błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade do sportowca to mi jeszcze bardzo bardzo daleko! :P Dzisiaj jestem w 12 dc i już od wczoraj czuję jeden jajnik...owulacja nadchodzi wielkimi krokami ;) szkoda, że jeszcze się nie przekopujemy... jesli uda mi się zrobić wszystkie badania do przyszłej owulki to może i zaczniemy w przyszłym miesiącu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja też siedzę w domu:)Wychodzi na,że jeśli jesteś w ciąży to byłby jakiś3tc a jak te krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja też siedzę w domu:)Wychodzi na,że jeśli jesteś w ciąży to byłby jakiś3tc a jak te krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikly poprostu znow ustaly na miesiaczke to napewno nie wyglada.... wkladka znow jest czysta jak wczoraj od 17 do dzis do po 13... tak to by byl 3 od zaplodnienia dobrze tak w domku poleniuchowac;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie już nudzi to siedzenie w domu:)Kurcze ja bym na Twoim miejscu zrobiła test,bo bym się bała,że jeśli bym np.nie była w ciąży to,że coś może się dziać z moim organizmem,hormonami,a wtedy i tak do lekarza byś musiała iść raczej.może zrób ten test,będziesz wiedziała,co jest grane,bo jaj ja byłam w ciąży to od upławów i plamień się zaczęło,potem poroniłam,nie chcę Cię straszyć,ale może lepiej wiedzieć co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde już od jakiegoś czasu znowu alergia mi daje o sobie znać,już mam tego dosyć!!!:(Kicham,sarkam kicham itd.do tego mnie oczy pieką koszmar jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja, kochanamyszka, anamade, ania_d, tamagoci, euforiaaa widzę że wszystkie tu jesteście miło, że taki ruch na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo mnie też zaczyna męczyć alergia, drzewa kwitna więc czuje wiosnę w nosie i oczch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie muszę obejrzeć jakąś pogodę dla alergików. Molly no troszkę ten ruch słabnie chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i słabnie, ale w ciągu dnia to chyba kwiatuszka i krokiecika nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×