Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

kurcze ja mam szczęście w takim razie bo uwielbiam wszystkie warzywa, chleby razowe, ziarniste z dyna, słonecznikiem, sezamem itp poza tym większośc owoców a za słodyczami nie przepadam na czekoladę mam alergię, więc odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja na weekend przesadzilam z jedzeniem:Pczasami sobie pozwalam:)ale musze wyluzowac juz bo tak sie nameczylam przy odchudzaniu!!i zaraz nadrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly na alergię to ja cierpię ale nie na pokarmową:) Krokiecik,no masz rację,my3lata:(To jest niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a Wy robiłyście jakieś testy albo specjalistyczne badania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOlly dziś już pisałam,że ja też się podonie czuję,jestem to jestem nic mnie nie cieszy,a wszystko drażni,nic mi się nie chce,brak mi siły.Moj mąż stwierdził,że wyglądam,jakbym była naćpana! krokiecik mi też się zdarza przesadzić,ostatnio muszę się pilnować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku może to ze stresów jesz więcej wielu ludzi ktorych znam zajad stresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly ja robilam ze 100badan!!juz mnie to meczy.Teraz czekam na wyniki a beda dopiero za 1.5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo przepraszam juz znalazłam co pisałaś o badaniach itd krokieciku, kurcze to długo trzeba czekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio usłyszałam, że cytologia należy się raz na dwa lata kumcie częściej nie ma o co prosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly bo akurat te badania robilam na kase i dlatego tak dlugo sie czeka.Robilismy genetyke ktora duzo kosztuje prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha krkiecik do kliniki narazie nie chcemy jechać,bo udało mi się zajść w ciążę,więc wiemy,że możemy,a klinika kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie wiem co robic... zrobiłabym badania, żeby sie upewnić że jest ok ale zdrugiej strony to próbujemy nie tak długo... hmmm a biorąc pozim stresu w jakim zyjemy j i mój M tomoze być problem obydwoje mamy dość niepewna pracę na dzień dzisiejszy a poza tym na codzień stresuję wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko przez biurokrację, nie chcą wypisywać skierowań bo przychodnie nie chce z nimi podpisywac umów jeśli pzekraczją jakieś limity a prywatnie to patrz na money - najczęściej a im częściej przychodzisz i dłuzej się leczysz to mają większy zysk :( aTy no cóż może Ci się uda :( smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×