Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Dziewczynki ja wciaz nie jestem pewna:(... Tak bardzo chce wam pomoc i sobie ... wiem ze zajsc nie jest zbyt prosto dlatego to moje zdziwienie Kochane musicie trwac i byc dobrej mysli;*** Bardzo tu u was milo;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy z Pawełkie nie do nas hihihihi troche mnie zaskoczyłaś zwłaszcza, że przeszkoczyło na następną strone :) :) :) miło, ze dobrze się tu czujesz, my tez się cieszymy nie martw sie na zapas tylko próbuj cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie jesteś pewna to wpisz się do staraczek a za tydzień dopiszesz do brzuchatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie co ie pobabralo;p hmm.. patrzalam na takim kalendarzu ciazy;)) i z tego to by wychodzilo ze gdybym byla naprawde w co nadal nie moge uwierzyc;)) to bym miala cudowny prezent od mikolaja termin 23-24 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wydaj wojenny okrzyk radości i siąc spokojnie do kompa i udawaj, że to nie Ty tylko sąsiadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahahahhah niezłe smiechy mam z tego wyznania, tez sie zdziwiłam :) :D, tam jak mowi molly wpisz sie do starajacych sie, niema co zapeszać...a juz za niedlugo spadniesz do brzuchatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalaallalaalallalalal
Otóż wspórzyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia (wiem że to głupie, ale trudno, stało się). I właśnie zastanawiam się, czy tak samo jak ciąża może się rozwijać w jajowodzie albo gdzieś tam jeszcze, to czy może rozwijać się też w pochwie, jak np. jajeczko już będzie prawie wydalone, a jednak trafi namplemnika i przyczepi się taki zarodek gdzieś w środku pochwy? Bo ja mam jakieś dziwne zgrubienie w pochwie, którego wcześniej nie było, wyczuwam je palcem jak głęboko go wsadzę, poza tym wymiotuję, chociaż nic takiego nie zjadłam. Czy to może być tzw. ciąża pozamaciczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem do starajacych sie a jak potwierdzisz to do brzuchatek Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze cwaniutka;p jakos musi plec piekna sobie radzic;p;p ;)) Dokladnie powinnyscienie myslec o tym poprostu moze hmm... wiecie slyszalam ze dobrze jest podczas takich staran fantazjowac z mezczyzna;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana myszko przestań bo Tobą potrząsnę prze kompa... obiecuję ... myślę, że to raczej niemożliwe, żeby ciąża rozwijała sie w pochwie bo ona musi się zagnieździć, a do tego potrzeba dobrze ukrwionej macicy nie przejmuj się niepotrzebnie a tabelke skopiuj i wprowadz swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto KochanaMyszkaaa...1..............18..................Mielno Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly staraj sie, ale tylko z nami na forum, a jak sie bedziesz przekopywac to nie mysl o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana myszka jesli poradzisz sobie z dzieckiem i jego wychowaniem to wiek nie ma większego znaczenia mozesz byc dojrzałą 18, albo niedojrzałą 40 takie tez znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak takie poczucie bezpieczenstwa sfery materialno-finansowej ułatwia wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny fajnie się pisze, ale muszę uciekać bo mam na rano do pracy śpijcie dobrze Dobranoc anamade nie prześpij tempki :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje za wasze prognozy ie prawdzą... w sumie moja miesiaczka trwala zawsze 4-6 dni a teraz tak dziwnie duzo daje mi to do myslenia a pozatym lezy obok mnie twarozek taki z cebolką i pomidorkiem nie moge zniec jego zapachu... hmm..;p zaniose do kuchni ;p jakos mi sie odechcialo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×