Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Cholera przez ten komputer...tylko mnie wywala z forum, i jak sie wlacza to Was nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalaallalaalallalalal
hej dziewczyny... wiem ze moge byc w ciazy a nawet tak czuje wy napewno sie orientujecie to byl nasz 1 cykl staran a teraz cos podejzewam dostalam plamienie 7 dni po stosunku trwalo 30 min okolo . mniej wiecej w terminie spodziewanej miesiaczki dostalam najpierw wieczorm odrobinke plamienia takie kawa z mlekiem rano polecialo troszke krwi pozniej sie polozylam bo bylam zmeczona i nic pozniej bardziej krew poleciala taka hmm... czerwona pozniej czarno brazowe wiec kolorowooo;P na drugi dzien w nocy znow nic rano troszke i sie skonczylo na amen czy to fasolka??;> temperatura w ten 2gi dzin rano 36,9 przeziebiona nie jetem . (wczesniej nie mierzylam )..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalallla..... możesz być w ciąży, najlepiej zrób test albo idź zrobić betę będziesz miała pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj ruch na forum :) a ja niestety przespałm większość czasu :( miałam straszny ból głowy co mi się nie często zdarza to chyba ze stresu anamade widzę, że wytrwale mierzysz, ja też się trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalaallalaalallalalal
za tydzien mam wizyte u ginekologa bardzo mnie to dziwi nigdy tak nie bylo ... okres jak mozna go tak nazwac trwal w sumie okolo dnia-bo w nocy nic... i ranka no moze troche jeszcze pozniej tak do 13... pozniej kilka plamek a od 16 nic poprostu czysto... mam nadzieje ze to dzidzia sobie miejsce robi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się iecierpliwiszto zrób test domowy taki z akteki, jesli minął już termin spodziewanej @ to powienien wyjśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalaallalaalallalalal
hehe niee poczekam spokojnie;)) cierpliwosc musi byc;) Tylko tak z ciekawosci zapytalam czy tak moze byc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, że podczas implantacji zarodka możliwe jest niewielkie krwawienie albo plamienie często brązwowe najczęściej ma miejsce w czasie spodziewanej @ więc bardzo prawdopodobne, że tak jet u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalaallalaalallalalal
wlasciwie bylo ono kolorowe napewno nie przypominalo miesiaczki bylo mniej obfite duzo mniej i te przerwy .. trwalo niecale 2 dni... tak jak pisalam tylko w dzien gdy sie poruszalam i szlam siusiu bo czesto ostatnio bywam w toalecie... ale gdy lezalam nie bylo zadnego plamienia tylko w czasie poruszania o tak to chyba najdokladniej wytlumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co moge tak po ludzku doradzić to .... nie przemęczaj się, dobrze odżywiaj i powiedz o tych plamieniach ginowi :) powodzenia i jeśli moge ... to chciałabym pogratulować to miłe, że Tobie się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalaallalaalallalalal
czyli uwazasz ze to juz??? po pierwszych staraniach?? Jejku az mi sie buzia usmiechnela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym udaje się za pierwszym razem, inni muszą dłużej czekać jeśli możesz to napisz cos o sobie, miło poznac osobę która za pierwszym razem zafasolkowała :) to daje poczucie, że nam pozostałym też się w końcu uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade nie śpisz :) a już myśłałam, że jestem tu tylko z lalllaaa.... kochana skróć ten nick bo za każdym razem wpisuję go źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę gdybym mogł coś przyspieszyć to mierzyłabym co 10 minut, ....ale to bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalaallalaalallalalal
oczywiscie ze moge ;)) juz jestem cala zadowolona podniosla mnie brdzo ;)) myslalam ze moze poronilam czy cos..i juz sie wystraszylam ale od poczatku cos mi nie pasowalo tzn od owulacji 7 dni po jakies plamienie itp;)) jestem mloda ale w stalym zwiazku lubie niespodzianki dlatego nazeczony nic nie wie ;p nawet ze mam dziwny okres;p ;)) jak jest u was?? moja metoda bylo to ze lezalam sobie tak z 10 min po;p i nawet nie poszlam siusiu choc mi sie chcialo a jak ile Wy sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Skarbie, tez czesc przespalam, a pozniej jak juz byłam to sie komp zawieszal, jutro oddam go do jakiegos magika :)... tak lalalallalallala mozna sie poplatac z tym nickiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalaallalaalallalalal
zaraz zaloguje sie juz na czarno;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wszystkie staraczki i mamusie jesteśmy w tabelce zaraz jej poszukam, możesz się dopisać :) jeśli masz ochtę, kazdy jest miel widziany :) dziei za zmianę nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe szczeście lallllalalallalalalallalala...fajnie:) tylko pozazdrościć, moze sie od Ciebie zarazimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow poślij nam trochę wirusików fasolkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ta jest najaktualniejsza, fajnie, że się tak rozrasta :) proszę tylko o więcej brzuchatek bo na razie tam pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×