Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość miszka83
no to właśnie mam takie bóle,czyli by wychodziło, że nie groźne, ale po 2 poronieniach to ma się już lekko obsesje, wtedy też mnie bolał brzuch,ale ten ból wtedy był o wiele silniejszy a później było też krwawienie... no nic muszę myśleć pozytywnie i czekać cierpliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :), jak tam mija dzionek, ja zaraz oszleje z ta pogodą!!!! MASAKRA totalna :(:(:( Witam nowe koleżanki :) Nadzeja Kochana a jak tam twoje samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszka nie dziwię Ci się!Ale postaraj się być dobrej myśli,bo to lepiej na dzidzię będzie działało:)Spokojnie!Będzie dobrze:)Zrób się na czarno,zeby nikt pod Twoim nikiem nie mógł pisać! Anamde samopoczucie ok,tylko ta ciekawość tej bety.na innym forum dowiedziałam się,że duphaston nie ma wpływu na betę,więc zobaczymy.U mnie pogoda też do niczego,jeszcze są alarmy przeciwpowodziowe.Doszło do podtopień itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, słyszalam, ze na sląsku kiepsko z tymi podtopieniami, mam nadzieję, ze u Was nic nie zaleje :(... Kurcze ta beta juz jutro :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie!Witam również nowe koleżanki :) Miszko83 będzie dobrze!! Nie ma co się denerować na zaś.. Nadziejo trzymam kciuki za betę!!!🌼 Niunia rób rób i daj znać szybko!!! Anamade rzeczywiście pogoda jest fatalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszka dokładnie tak jak piszę Nadzieja, wszystko na spokojnie i będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za słowa otuchy, lecę mężowi obiad wstawić o niego w końcu też muszę dbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest fatalnie z tymi podtopieniami,ludzi ewakuują itp.możecie sobie zobaczyć http://www.tvs.pl/informacje/ Euforia oby ta beta była pozytywna,bo podobno duphaston nie ma wpływu na jej wynik!3majcie kciuki,bo jeśli będzie negatywna,to ja już nie wiem,co mi dolega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh myślałam, że uda mi się zrobić teraz to usg a tu d...dopiero w przyszłym miesiącu...juz sie zapisałam ..tylko ciekawe czy wstrzelę się z terminem :/ zwłaszcza, że teraz cykle mam takie nieregularne...zobacze po owu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... mnie to już zaczynają przerażać te wszystkie trzęsienia ziemi, katastrofy, powodzie....normalnie jakaś masakra ostatnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Euforia.Mnie też już to wszystko przeraża!Ciekawe,co będziemy jeść jak nic nie będzie rosło tylko gniło.Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Krokiecik ja mam raczej 28 dniowe cykle ale czasami bywa ze sie skracaja np do 25 - ostatnio tak sie dzieje - odkad biore bromergon. Tempka u mnie na stalym poziomie ale jutro lub w sr powinna wzrosnac jesli wszystko jest ok. Zobaczymy. Pod koniec maja ide do gina, tez mialam nadzieje ze zrobi monitoring ale nie bylo wczesniejszych terminow a chce sie juz trzymac jednego lekarza, dlatego zapisze sie na kolejna wizyte w polowie nastepnego cyklu jesli sie nie uda w tym. Ale caly czas mam nadzije ze sie uda;););) Uffff przestalo lać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja o ktorej odbierasz wyniki? bede czekala z niecierpliwoscia na wiadomosc od ciebie:))) i oczywiscie sciskam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsienkoło 11tej pojadę do przychodni,ale koło13.30 dam znać,jak mój pójdzie do roboty,bo wtedy będę miała czas,żeby do kompa siąść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien bedzie dobrze!!! Grunt to pozytywne myslenie! :) to fajnie, ze tempke masz na stalym poziomie...tez bym tak chciala! U mnie narazie dwa ost dni ta sama temp ale pewnie niedlugo pojawia sie slynne zeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja pierwszy cykl mierze tak od poczatku do konca hehe, wczesniej kilkakrotnie mierzylam ale ok. 25-6 dc bo zawsze przed @ mialam ok 37 i wiedzialam ze dostane @ bo na dzien przed troszke spadala. a teraz okazuje sie ze na poczatku cyklu mam w sumie niska - ciagle 36.5, 36.6. czekam na ten slynny skok;) i nie moge sie doczekac wizyty u lekarza, chcialabym zeby sie cos zaczelo dziac, mam juz dosc tego okropnego czekania od @ do @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz euforia, moze i u mnie pojawia sie zeby, kto wie;) jak dotad nic takiego sie nie dzieje ale to dopiero polowa cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem skąd te zębiska się biorą.mi w tym cyklu wykres wyszedł inny niz zwykle,sama nie wiem czemu.To wszystko nie jest takie proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niestety wszystko ma wpływ na te nieszczęsne skoki :/ Ja właśnie nadrabiam zaległości i czytam Twoj Styl z zeszłego miesiąca...muszę gonić bo nowy czeka już na mnie w kiosku ;) Co taka cisza kobietki?Co porabiacie? Ania_d, Fun gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdańsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................6.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zaktualizowac tabelkę... kurczę to smutne... mija juz drugi miesiąc a w brzuchatkach pustki... dziewczyny proszę się postarać!!! jak to wygląda Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................8..............27................ Gdńsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................6.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas Molly do porządku doprowadziła:) Molly przykro mi:( Racja jakoś pustki ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja mi w tym cyklu tez wykresik calkiem inaczej wychodzi,jest bardziej zebaty! trzymam kciuki za betke!!:) Miszka wszystko bedzie dobrze!!!teraz nie mozesz sie denerwowac:)mysl pozytywnie!;) Kamilsien to w takim razie czekamy na skok!!!;) Anamade hehe juz zaczynam przekopywac sie do drugich sasiadow:P Wlasnie znalazlam fajoska gre na fecebooku:P niunia jak tak u Ciebie??? euforia mnie tez to wszycho przeraza!!nie wiem co sie dzieje na tym swiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krokiecik,nie dziękuję!:)Trochę się boję,ale nie mam na to wpływu,więc co ma być to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×