Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Nadziejko masz wemnie oparcie trzeba byc dobrej myśli naprawde ja wiem ze to są tylko słowa ale są proste z serca, wiem przez co przechodzisz ;-/ najgorsze są te mysli co zemna jest nie tak kochana ja ci mówie te bociany przyniosa nam szczescie mi przyniosły i tobie tez przyniosa i ja to wiem poprostu nie ma innej mozliwosci i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny no ja tez bym sie zalapywala do brzuchatek :) bo w cizy jestem tylko boje sie zeby wszystko bylo ok, ja nie mam problemow z zajsciem w ciaze,bo to jest moja 3 ciaza,ale niestety dzidzi nie mam :( nie moge donosic....eh co za życie :( ale teraz ma byc wszystko dobrze!!! nie zgadzam sie na co innego i Wam też życzę wspaniałego "ciężaru" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka kochaniutka trzeba byc dobrej mysli naprawde ja mysle że bedzie ok, ja mam za soba jedno poronienie i też żyje w strachu ale trzeba byc dobrej mysli kochaniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczyny obyście były tymi Szcześliwymi, które pociągną Nas za sobą! :) Wpisywac się do brzuchatek, czrować tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienię tabele po wizycie u lekarza, na razie nie będę zapeszać,ale oczywiście przesądna nie jestem jak by się kto pytał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi przykro nadzieja...tylko najważniejsze się nie załamywać i nie poddawać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cała wypowiedź mi się nie wkleiła! Dziękuję Wam za słowa pocieszenia! Niunia i Miszka,życzę Wam,żeby wszystko dobrze się układało i gratuluję! Betę miałam za małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera,co jest z tym kafe?Ja się produkuję,a część tekstu mi się nie wkleja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko kochana jak mi przykro takie wysyłalam Ci gorące sygnały ;-/ życzyłam ci tego całym sreduszkiem byłam pewna że sie uda przykro mi naprawdce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czułam,ze raczej w ciąży nie jestem,ale potem te objawy mi zmieniły myślenie.Ale od wczoraj coś mi mówiło,ze beta będzie negatywna.Ja się w sumie tak aż nie załamałam,tylko zastanawiam się bardziej,co jest ze mną nie tak,że mi się ten cykl popierdolił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cykl to może tyle różnych rzeczy wpłynąć, że głowa mała. Ja mieszkam na Mazurach i nad morze mam rzut beretem a wystarczyło ze w tamtym roku pojechałam na 4 dni nad bałtyk i od razu dostałam @ przez zmianę klimaty...nie denerwuj się tylko bo stres właśnie źle działa na cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny... dopiero weszłam, zaczęłam czytać od końca i od razu Twój post, Nadziejo... :( przykro mi niezmiernie... po prostu się czuję k....wa jak ja sama przed kilkoma tygodniami - beta niska, a okres się spóźnił ch... wie dlaczego. I - tak jak mówisz - rozregulowany cykl... Dobrze kochanie że się nie załamałaś. Ściskam Cię mocno, a ryczeć mi się chce jak nie powiem co... jestem tak rozczarowana, jakby to dotyczyło mnie :(:(:( No, dobra, bierzemy się w garść i ... PRÓBUJEMY DALEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, GRATULUJĘ! Miszka, GRATULUJĘ! I przy okazji witam na forum:) Sporo naskrobałyście, może nadrobię dziś wieczorem. Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,Mam do was pytanie tylko mam nadzieje ze z góry mnie nie skrytykujecie:( bylam w 9 dniu cyklu u ginekologa który powiedzial mi ze pęcherzyk jest duzy i otoczony śluzem dzien wczesniej kochalam sie z chłopakiem.Czy moge byc w ciazy??czy lekaz mógł pomylic śluz ze spermą otaczająćą ciałko??prosze o porade bo dzis jest 13 dzien cyklu i mnie kluje dół brzucha i nie wiem co to oznacza czyzby dzis byla owulacja??dodam ze nie mialam sluzu plodnego bylo sucho.prosze o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,Mam do was pytanie tylko mam nadzieje ze z góry mnie nie skrytykujecie:( bylam w 9 dniu cyklu u ginekologa który powiedzial mi ze pęcherzyk jest duzy i otoczony śluzem dzien wczesniej kochalam sie z chłopakiem.Czy moge byc w ciazy??czy lekaz mógł pomylic śluz ze spermą otaczająćą ciałko??prosze o porade bo dzis jest 13 dzien cyklu i mnie kluje dół brzucha i nie wiem co to oznacza czyzby dzis byla owulacja??dodam ze nie mialam sluzu plodnego bylo sucho.prosze o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plissskaa nie stresuj się tak :) Napisz szybciutko coś więcej - jak długie masz cykle ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko stwierdzić ja po medycynie nie jestem...czekaj na okres nic innego nie doradzę, ale może są ode mnie mądrzejsze i coś powiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc biorę luteine i mam cykle 27 dniowe.Mam hiperprolaktynemie czynnościową i do tego niedoczynność tarczycy.I dlatego się tak stresuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedzial ze mam dni plodne i pytal czy mam przezroczysty śluz a ja na to ze nie ze sucho a on ze nieraz dziewczyny nie zauważają ale ten śluz jednak jest...a ja non stop obserwuje swój śluz i w zyciu bym sie nie spodziewala ze w 9 dniu cyklu juz pechcerzyk bedzie duzy i bedzie owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro lekarz Ci powiedział,że masz dni płodne i w tym czasie miałaś stosunek to może być różnie,ale jak widzisz po wypowiedziach tutaj zajść w ciąże to nie jest tak łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe chyba szwankuje - się naprodukowałam i d..a. Plissskaa, to Ty obserwujesz swój śluz i Ty najlepiej wiesz, czy był, czy go nie było, lekarze różni są... Mnie się wydaje, że jak było sucho, to plemniki nie miały szansy przeżyć dłużej niż parę godzin - więc jeśli dziś masz 13 dzień cyklu i owulkę, to raczej w ciąży nie będziesz... No ale żaden ze mnie fachowiec. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam - Ty nie chciałabyś tej ciąży, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszka, o to to - nie jest łatwo zajść, oj nie jest łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam dziewczyny,że ja dzisiaj cały dzień w wyrku leże, bo tak mąż nakazał :) no i właśnie przy ciążach zagrożonych leżenie jest najlepsze i na prawdę dzisiaj czuje się o niebo lepiej,brzuch już mnie tak nie boli i psychicznie też jest dobrze,zaczynam wierzyć,że tym razem będzie dobrze i ciąże donoszę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie wklejają mi się wypowiedzi! Co najważniejsze NADZIEJO TRZYMAJ SIĘ KOCHANA :) 🌼 wieczorem, bede starala się nadrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dopiero dotarłam do domku... Nadziejko Kochana strasznie mi przykro :( Ehh byłam pewna...i te Twoje wszystkie objawy :( Trzymaj się słońce! Ściskam Cię mocno! Jak nie w tym cyklu to w następnym się uda! 🌼 Nadziejo tym miesiącu 2 moje koleżanki też miały pospóźniane @....Fakt faktem nie aż o tyle dni...ale może faktycznie jest jakieś przesilenie...a z Tobą jest wszystko ok...ja sama miałam o 7 dni przesuniętą... Który masz dzisiaj dzień wyższej tempki??? Niunia gratulacje!!! :) Zarażaj nas teraz wszystkie!!! bez wyjatku!!! :) Będę później!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fun,ja się nawet nie załamałam tylko bardziej mnie martwi ten wydłużony cykl,dziś jest 42dc!Czeasem jednak jestem zła i jest mi żal,ze to nie ciąża,ale co ja mogę za to?Biorę się za dalsze odchudzanie,rowerek,brzuszki,basen.Jak będzie pogoda to w góry na jeden dzień pojedziemy i mąż mnie o bieganie cały czas męczy... Euforia dziś jest 16 dzień jak tempka się w miarę na jednym poziomie utrzymuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, sciskam!!! Przykro mi, kurcze myslalam ze ozajmisz nam super wiadomosc, ja nawet bylam prawie pewna:( Musisz teraz ustalic skad takie opoznienie, jaka jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien za 2tyg.mam wizyte i tak mnie lekarz opieprzy,ze wcześniej nie przyszłam hehe,ale nie szło się do niego dostać wcześniej.Trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ile czlowiek musi sie nadenerwowac i nameczyc a przeciez takie starania o dzidzie powinny byc przyjemnoscia... czasami bywa ze jestesmy prawie pewne ze sie udalo, organizm wysyla jakies mylne znaki, @ sie spoznia a tu takie rozczarowanie. Mi sie tak dlugo nigdy @ nie spoznila ale gdyby tak bylo to pewnie bym sie cieszyla jak idiotka a pozniej dostalabym ostro po d... do kitu to wszystko jest. ale najwazniejsze to sie nie poddawac, trzeba 'dzialac' dalej i miec nadzieje ze w koncu do nas tez usmiechnie sie szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×