Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Dziewczynki...:( euforia jakas taka pogoda do tyłka, tez jakoś dziwnie sie czuje, a co najgorsze strasznie mnie plecy bolą, od tego siedzenia przy kompnie! Masakra... nie mogę sie rozciągnąć, ani jakoś sobie ulżyć! chyba sie zastałam, może znacie jakieś sposoby takie po domowemu, na odciążenie kręgosłupa, części ledzwiowej :) Witam Cami! :) monia powiem szczerze, ze Nasza tabelka zaczyna mi sie podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) zaczynamy, nasza 100 stronka na forum :) krokiecik jutro monitujesz :) trzymam kciuki, ja własnie sie na piatek umówiłam, zobaczymy czy coś sie wykluwa :), kurcze przyznam wam się Kochane, ze jak przychodzi ten moment, monitowania, to jestem pewlna Nadzieiiii i jakoś pozytywnie zaczynam myslec i sie nakrecam, tylko pozniej za kazdym razem coraz gorzej! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć już jestem i walczę z routerem,bo sie zawiesza i net się traci:( Euforia wypożyczyłam:"Spalona żywcem","Jaskółki z Kabulu","Wszystkie jesteście niewierne","Safija",a obecnie czytam"Dzwiewczęta z Szanghaju"-świetna książka,polecam! Cześć Anamade:)Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;;;to co sie dzieje to straszne długa zima, wypadek w smoleńsku,a teraz powódź...ja pracowałam ciurkiem od nd i dopiero dzis wczesnie o 16skonczylam''''zaczal sie mój cykl nast ale jakoś narazie niemoge sie spiknac z mezem sfochowany jest..i niewiadomo o co kaman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade Kochana myślimy tylko i wyłącznie pozytywnie!!!A te be myśli odrzucamy...sio!:) Mi też często dokuczają bóle kręgosłupa...ale jak jestem w domku to zaraz się kładę, chwilę leżę i pomaga... Dzwiewczęta z Szanghaju hmm coś kiedyś obiło mi się o uszy..ale żadnej z tych książek nie czytałam..Spalone żywcem, Wszystkie jesteście niewierne ...brzmi ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Nadziejo napisz jak wyglada sytuacja na poludniu polski - ja wybieram sie w pieniny na kilka dni, jedziemy dosc duza grupa i nie wiem czy nie powinnismy przelozyc wyjazdu:( Dziewczynki pochwalcie mnie. wydrukowalam sobie wykres nawet i nanosze pomiary temperatury;) Zawzielam sie w tym cyklu hehe. jak bede u gina pod koniec miesiaca to mu pokarze ten swistek:) u mnie 12 dc i temp na poziomie 36.4, jak dotad zero skoku:((((( Moja kolezanka za tydzien rodzi, bedzie miala synka, a druga tydzien temu urodzila corcie:))) Cholerka a ja nic:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps moja mama czytala spalona zywcem, podobno swietna ksiazka. ja ostatnio czytalam pianistke, przebrnelam jakos do konca ale ciezko bylo. zapomniany ogrod tez mi sie bardzo podobal:) macie jakies fajne tytuly na mysli? cos ciekawego do poczytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia musisz skopiowac tabelke,wpisac sie i wkleic:)jak nie bedziesz mogla to daj znac to Cie wkleje:) Anamade juz jutro ide go ginka:)stresuje sie troszke.Wczoraj test owul.byl pozytywny:)mam nadzieje ze pecherzyk peknie!a jak nie to bedziemy wiedziec o to chodzi.Za Twoja wizytke tez trzymam kciuki;)oby pecherzyki pieeeekniusio rosly!!Kochana moja pozytywne myslenie to podstawa!:DWszystkim nam sie uda!!! Witam cami i plisssska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien a nie chcesz tego programu graficznego na komputer? Kiedyś tutaj gdzieś wklejałam linka i dziewczyny sobie ściągneły...jest całkiem fajny...ja go używam, można sobie porównywać ost wykresy... A co do skoku to mi rośnie ok 3 dna po szczycie...tak że spokojnie :) Ja właśnie kończę czytać "Drogę"...Fajna książka! W następnej kolejności "Szepty zmarłych" S. Becketta ;) Mój mąż czytał i podobno trzyma w napięciu do końca...Czytałam wcześniejsze 2 części i też były dobre! Ja ogólnie bardzo lubię horrory i trillery! S. King, R. Cook - mistrz trillerow medycznych :) Hej Krokieciku! Trzymamy kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien nie wiem jak w górach wygląda sytuacja,bo z okna tak dokładnie nie widzę:D,ale podejrzewam,że nieciekawie.U mnie nie jest najlepiej,drogi pozamykane,domy do parapetów okien pozalewane itp.Podaj gg to ci linka poślę.Co do książek to te tytuły co wymieniłam polecam i:"Biała Masajka","Żegnaj Afryko"-Corinne Hofmann;"Kwiat pustyni","Córka nomadów","List do matki"-Waris Dirie;"Niewolnica"-Mende Nazar,"motyl na wietrze"-Rei Kimura,"Zamach"-Yasmina Khadra,"Wybieram życie"-Sabine Dardenne,"Różańcowe dziewczęta"-Richard Montanari.Długo by wymieniać:P Cześć Krokiecik,Euforia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforia ja nie widzialam tego linka, znalazlam w necie taki zwykly wykres i nanosze cyferki, zaraz poszukam we wczesniejszych postach, pewnie ze sobie sciagne skoro mowisz ze jest fajny:-))) ostatnio wyczytalam ze kiedy zaczyna sie ten skok to oznacza ze juz owulacja miala miejsce, czyli teraz chyba powinnismy dzialac;) wczesniej wydawalo mi sie ze wzrost tempki to poczatek owulacji. czy ja dobrze mysle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6790014 moje gadu. no wlasnie obawiam sie nie samego pobutu w gorach, dokladnie w czorsztynie tylko samego dojazdu bo podobno wiele drog jest nieprzejezdnych na slasku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten program nazywa się "karta" http://elprogs.republika.pl/download.html Tutaj możesz sobie ściągnąć :) Tak skok jest po owulacji :) Kochana przekopujcie się na całego! :) Bo jak już tempka wzrośnie to już jest faza c zółtego,które zaczyna się rozwijać w miejscu pęknietego pęcherzyka i progesteron przejmuje pałeczkę ;)... więc już wtedy po ptokach...:/ U mnie pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wolam mojego meza ktory cos tam robi przed domem i 'dzialamy';))))) tylko cholerka u nas brakuje pozytywnego nastawienia do sprawy, przez te kiepskie wyniki meza:( czekam z niecierpliwoscia na wizyte u lekarza moze sie cos wyjasni... wlasnie dzis zauwazylam zwiekszona ilosc sluzu. ale nie jest go jakos super duzo. no i jest bardziej wodnisty:) to chyba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja dzieki raz jeszcze za linka, nie wyglada to ciekawie:( wlasnie widze ze juz cie nie ma na gadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisty to jak najbradziej!!! :) Wcale nie musi być go dużo! Wołaj męża i działajcie! :) U mnie w trakcie owu jest straszliwie ciągliwy i przejrzysty...w ost cyklu zaobserwowałam 2 razy taki śluz.Pierwszy ok 15 dc. a drugi ok 21 dc i jak się okazuje owulka była dopiero w drugim bo po niej był dopiero skok...ale najlepsze jest to, że podczas tego pierwszego objawu miałam takie dosyć mocne bóle owulacyjne! Eh dziwne to wszystko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforia, duzo kobiet ma wlasnie taki ciagliwy sluz podczas owulacji. podobno tak powinno byc, ja mam albo wodnisty albo cos w rodzaju przejrzustej galaretki, takiej rozwodnionej;). ja tez czasami glupieje obserwujac swoj organizm. w ostatnim cyklu mialam ok 14 dnia bole brzucha jak na @ a nigdy wczesniej tak nie bylo, pozniej juz w 25 dc dostalam plamienie:( wszystko sie pitoli, to chyba z wiekiem tak sie dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie mysle ze my za pozno sie zabralismy za te nasze starania... teraz u mnie podwyzszona prolaktyna i zakladam ze za niski progesteron, kiepskie wyniki meza, nie wiem czy warto dalej probowac czy zdecydowac sie na inseminacje, porażka normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, że daje odczucie mokrości a to jest akurat jedna z cech charakterystycznych śluzu płodnego ... Kamilsien a jak tam Twój mężuś już coś łyka? Najlepiej jakbyście porozmawiali o tym z lekarzem...może jednak warto popróbować jeszcze te parę miesięcy a później ewentualnie o tym pomyśleć... Eh ja też coraz bardziej martwię się tym, że tak późno zaczynamy starania...bo to niestety nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta kobietek? Halo gdzie się podziewacie?:) Dziewczynki ostatanio strasznie wypadają mi włosy...może znacie jakieś dobre preparaty,tabletki, odżywki, szampony czy coś w ty stylu na tego typu dolegliwości? Bo zaczyna mnie to trochę przerażać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny u mnie to było tak, że próbowaliśmy z mężem w wyliczone dni płodne i kicha...a jak mąż się do mnie dobierał po wyliczonych dniach to ja zawsze mówiłam "teraz to już za późno" a w poprzednim miesiącu w ogóle nic nie liczyłam bo już miałam trochę dość i w ogóle sobie ubzdurałam,że na pewno po 2 zabiegach łyżeczkowania "zepsuli mnie" i już dzidzi nie będzie,a tu proszę....2 kreski na teście :) a dzidzia była zrobiona jakieś 4 dni po książkowych dniach płodnych,może właśnie warto czasem trochę odpuścić,no ja nie wiem...tak bym chciała żeby każdej z nas się udało!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforia mam ten sam problem, wypadaja mi strasznie wlosy. zreszta u mnie ten problem pojawia sie wczesna wiosna i jesienia. mozna wzmocnic organizm witaminkami, np centrum itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×