Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Ja też miałam czyszczenie:( Krokiecik pierwszy raz w sumie od Ciebie słlyszę o ciąży biochemicznej!:(Przykre,ale moze te nowe leki Ci pomogą! Kurcze to wcale nie jest takie proste,się zaciążyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam czyszczenie:( Krokiecik pierwszy raz w sumie od Ciebie słlyszę o ciąży biochemicznej!:(Przykre,ale moze te nowe leki Ci pomogą! Kurcze to wcale nie jest takie proste,się zaciążyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Naprawdę bardzo mi przykro kobietki :( 🌼 U mnie temp spadła! :/ 36,50...ale @ coś się nie chcę rozkręcić... Pogoda fatalna, znowu mnie głowa zaczyna boleć :( Anamade zaraz Ci wyślę maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wiec jednak nas coś łączy nie ma nic gorszego jak stracic swoja fasoleczke;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba byc dobrej mysli i wierzyc ze tym razem sie uda musimy sie trzymac razem ;-) kochana trzymam za ciebie i jak za wszystkie starajace sie o ludeczka kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie sie wykompałam i zauwazyłam zmiany na brodawkach mam nadzieje że to nie moje urojenia ;-) ale w pierwszej ciąży właśnie po nich sie kapłam mam nadzieje że i teraz mnie nie zawiodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem wam ze ostatnio kurde mam straszne wzdecia i zatwrdzenie hehehe wiem że to smieszne ale to sie juz ciagnie chwile jak narazie same dobre znaki ;-) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 2 dni!!! Już się sama zaczynam denerwować! ;) Ale mam głeboką nadzieję, że Wam się uda! U mnie też cały czas pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wokół sutkow rosnał mi takie grudki nie wem jak to sie dokladnie nazywa ale przy pierwszej ciazy miałam duzo na prawej piersi a na lewej maluto a teraz mam duzo na lewej ciemniejsze tez trozke sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe,czy nam się uda,Euforia o Tobie też mowa,bo moze @się nie rozkręci!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam nadzieje że to nie moje urojenia ale to by wtedy było ale jesli w dniu @ temka poszla w gore wiec mysle że jest nadzieja no chyba ze mi sie @ przesunie albo hormony szaleja nie wiem zobaczymy ale jestem naprawde pozytywnej mysli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane przed nami wazny dzień hehehehe mam nadzieje ze nas ludeczek nie opusci i pozwoli nam sie teraz cieszyc kochane trzymajmy sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam dobre przeczucia i czuje że nam się uda mówie wam naprawde cos mi mówie że sie udało Nam wszystkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz.. ale wiadomo, że w ciągu dnia jest wyższa :> rano 36,5... rany ale mi sie spać chce...a tu trzeba obiad robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,bo teraz jesteś w ruchu itp.Ja już obiad jadłam powoli o kolacji myślę hehe tylko jakiejś lekkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już się ma ta @ pojawić to niech się pojawia...bo muszę iść na usg piersi :> bo narazie to jakieś takie niewiadomo co mam ;) 3 kropelki na krzyż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ide się zabrać za ten obiad :/ My to właśnie mniej więcej po 18 jemy taką obiado-kolację :> a później ja już nic nie jem...a mój mąż głodomor zabija głód owocami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie taka kontrola...jak brałam tabletki to lekarka mi non stop zmieniała na inne bo strasznie mnie piersi bolały... Ooo i właśnie maż dzwonił, że będzie później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój od 9 pracuje...trochę nad tym ubolewam bo wolałabym jakbyśmy mieli do pracy na tą samą godiznę... A tak to ja mam na 7...i w dodatku godzinę zajmuje mi dotarcie do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×