Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

witajcie!!krokieciku naprawde mi to radził i to jest nieszkodliwe wiec spokojnie możesz najlepiej na zewnątrz po wargach:)ale mówie ci jak ręką odjął a że tak mi dokuczało to niezwazałam na to że to kefir:P niunia polecam casting bo to bez amoniaku ale do 28 myć ale ta farba a właściwie szampon koloryzujący jest super,nie polecam paletty pod jakąkolwiek postaci abo leca włosy przez pół roku czasu jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mi tekst zeżarło!Nie wiem,co jest grane!Ale cami chyba się domyslasz,co chciałam napisać:) Cześć Trezele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane własnie o nich czytałam że mozna spokojnie farbować nią i tak zrobie w sumie to bym nie farbowała gdy by nie wesele oprzezyła bym jakos te odrosty ale na wesleu trzeba jakos wygladac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! Weekend, weekend i po weekendzie:/ Tak mi się dzisiaj strasznie nie chciało wstawać do pracy... Krokieciku współczuję...ja kiedyś miałam okropny stan zapalny po silnych antybiotykach!!! To było straszne! Mało tego męczyłam się z tym przez długi czas bo non stop miałam nawroty... A mi się kiedyś obiło o uszy o jogurcie naturalnym zamiast kefiru...ale ja osobiście nie stosowałam... Anamade to widzę przekopywania były na całego!!! Mocno trzymam kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku kochana ja uzuwam lactacyd i jestem zadowolona to jest płyn ginekologiczyny i jest bardzo dobry do tej pory nie powraca żadna infekcja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc na poczatku przepraszam za dlugie nie odzywanie sie ale najpierw corka miala grype zoladkowa teraz mnie 3-ma od piatku i niechce odejsc i nadodatek dzis rano przyszla angina do mnie i do coreczki wiec mecze sie :( dzis dzwonili do mnie ze szpitala ze musza mnie koniecznie zobaczyc bo cos nie tak wyszlo na badaniech ktore mialam tydzien temu ze oprucz kamienia w lewej nerce mam jeszcze jakies pozostalosci w macicy od poronienia ktore mialam 29 grudnia fajnie prawda nie ma to jak lekarze i wlasnie za to ich nie lubie :/ jutro ma 10 mam byc w szpitalu ale jesli rozwolnienie mi nie minie to nigdzie nie pojade bo nie wyobrazme sobie jazdy 80km i spacerku 30 min do szpitala :D bede musiala jak cos zadzwonic i powiedziec ze ni dy ry dy chociaz dzis do niech to nie docieralo :) ze jestem chora tylko ze mam byc i koniec ehhhh umnie pogoda piekna slonko a ja chora leze z goraczka 38 stopni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci dużo, dużo zdrówka Kochana!!! Będzie dobrze!! 🌼Trzymaj się dzielnie!! Coś tutaj straszliwie pusto... :( Co tam porabiacie kobietki? Do jutra! Spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Ale u mnie pogoda ładna od rana:D.Ja już ze sklepu wróciłam i teraz biorę się za śniadanie,kawka,sprzątanie i szycie-kilka rzeczy do przeróbki:P. A co do tego zapalenia pochwy,to ja kiedyś używałam maści tylko nie jestem pewna nazwy CLORTINAZOLUM kurcze jakoś tak,pewnie nazwę trochę przekręciłam.Ją się stosuje na infekcję pochwy,upławy chyba itp.A o kefirze też słyszałam:D Miłego i spokojnego dnia Wam życzę:) Anamade,Krokiecik jak tam Wasz monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Co się z Wami dzieje???? ale tu pusto :( Ja dzisiaj robiłam porządki! Mamy mieć w weekend gości! A tak poza tym to już nie mogę doczekać się długiego weekendu! Mam nadzieję, że do tego czasu pogoda się poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewuszki dziekuje za rady:)bylam u gina i dostalam jakies tabletki dopochwowe. Trezele z tym jogurtem to prawda!!!:Dtez mi gin powiedzial ze mam smarowac.hihi!smiesznie;) Nadziejo u mnie pecherzyk pekl:)dostalam tabletki na poprawe endometrium i duphaston w razie W na podtrzymanie.Jeszcze 10 dni do @ i zobaczymy:)hm... Tamagoci zdroweczka duuuzo!!!!daj znac co i jak. Anamade wlasnie ,jak po wizycie??? Euforia my tez na weekend mamy gosci! niunia a co do farbowanie wlosow to nie wiem jak ja wytrzymam:Pnie lubie moich odrostow!takie mysie ci...ki:P Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Krokiecik dopochwowe?Może takie żółte duże?Jeśli tak,to proponuje je wziąć na noc,jeśli lekarz Ci nie mówił kiedy masz brać i do tego podpaska obowiązkowo,bo możesz bielizne poplamić.nie pamiętam nazwy tych tabletek,ale parę miesięcy temu lekarz mi przepisał takie dopochwowe żółte czy brązowe globulki.Koszmar z nimi był,bo się nawet przekopywać nie mozna było.A jakie ty masz?Super,że pęcherzyk pękł:)tak 3maj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ja dostalam Natamycyne.Biore na noc ale szczerze powiem ze nie czuje ich:)to dobrze!;)buziak Milego dzionka dziewuszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde chyba to są te co ja miałam takie duże żółte czy lekko brązowe?Ja musiałam podpaski brać przy nich,no ale cóż było minęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny::) Krokiecik,to chyba inne miałam,ale w ogóle nie chciałabym już tych tabletek dopochwowych.Raz wystarczy hehe Racja,że cisza ostatnio.ja się szykowałam na czytanie lektury z wczorajszego wieczora,a tu nic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ja tez bym wolala lykac tabletki niz te dopochwowe ale juz tyle roznych tabletek biore ze szok!lekarz zwiekszyl mi dawke estrogenu do 4 dziennie i duphaston 2 razy dziennie,pozniej aspiryna:)wiec jest ich 7! U mnie dzisiaj pochmurno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik,ale Cię faszerują tymi lekami:(U mnie coś ta pogoda jakby się poprawiała,ale wolę nie zapeszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1980
My z mezem staramy sie o dzidzie pierwszy cykl ciekawa jestem czy sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1980
Obawaiam sie troszke bo dwa lata temu poronilam ,mam nadzieje ze moje cialo sie zregenerowalo i ze bedzie mozliwe zajscie w ciaze.Do @ pozostalo mi 4 dni a jakos dziwnie sie ostatnio czuje mam rano mdlosci,bóle podbrzusza i zmiany nastroju.Wiem ze to jeszcze o niczym nie swiadczy i ze to moze byc napiecie przedmiesiaczkowe ale cykle mam regularne wiec jesli nie dostane @ do poniedzialku robie test ciazowy.Mam 30 lat i tak bardzo pragniemy z mezem tego dziecka ,trzymajcie kobietki kciuki.Pozdrawiam wszystkie panie na tym forum:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poroniłam w marcu tego roku1@dostałam równo4tyg po zabiegu,a drugą w ...43dc!Miałam wszystkie objawy jak w tamtej ciąży,większe i bolesne piersi,@brak,temp.wyższa itp.jak się okazało misiączka mi się tylko opóźniła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy radę:)Kinia zrób się na czarno,żeby nikt nie mógł pod Twoim nikiem pisać,bo często się tak zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1980
plrzykro mi nadzieja:( ,wiem co czujesz ja jakos przez to przebrnelam i teraz czuje sie na silach zeby sie starac o kolejnego dzidziusia.Zdaje sobie sprawe ze to moga byc objawy zblizajacej sie @ i nie nastawiam sie az tak ze to bedzie ciaza ,nie chce sie rozczarowac choc pewnie bedzie mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci Kinia powiem,że ja się nie załamałam,poprostu przywykłam do tego,że nam się nie udaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie, dziewczynki!!! :) Niby nie nastawiałam się, że w tym cyklu się uda, jednak tabelkę aktualizuję z dużą przykrością - jak zwykle :( :( :( jeszcze na dodatek pogoda depresyjna, a mi szykuje się kolejna delegacja - jeszcze dalej tym razem, k...a :( Witam nowe koleżanki! :) Miłego dzionka Wam życzę ! HOORHE.................1.............27...............Gliwice anamade................10............27...............Warszawa taka sobie jaaaa.......5.............27...............CK tamagoci................3.............23...............wicklow nadzieja86............................24................Śląsk ania_d...................4.............26................Kr k krokiecik8..............23...........26................uk molly8....................8.............27................Gdańsk kwiatuszek2203.......17...........25................W-ek euforiaaa.............................27................W-wa Fun.......................7............30................Trójmiasto trezele...................3............26................Lublin KochanaMyszkaaa.....1............18................Mielno Kamilsien...............14............29................Łódź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4......27......styczeń 2011...?.... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola............CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole............wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja troszke to potrwalo z meza pomoca ale chyba juz jestem na czarno?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ja bardzo przepraszam za te dziwadła co się pojawiły w nazwach miejscowości w tabelce - piszę z kompa z pracy i przypadkiem mu kliknęłam jakiś dziwny poprawiacz niby błędów - no i proszę co porobił. Zaraz wkleję tabelkę jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - chyba jest tak jak było... (?) uffff... trochę techniki i się człowiek gubi :D :D:D Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................8..............27................ Gdńsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................7.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×