Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

O Boże Niunia jak masz się czym dostać do szpitala,to nie zwlekaj!!!Jedź jak najszybciej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy i nie dostane urlopu musze czekać do 15 zajebiscie poprostu ;-/ straciłam jakie kolwiek juz nadzieje i wiem że dobrze nie jest krwawie tabletki dostałam od lekaża duphaston na utrzymanie ciazy i mimo tego znowu mnie to dotknelo juz nie mam nadziei na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sadze że moja macica własnie wydala pecherzyk ciążowy ;-/ i wiem napewno że juz nie podejme zadnych krokow o starania o ludeczka bo juz wystarczy ;-/ jestem załamana tym wszytskim bo bóg mi tylko odbiera moja miłość zycie jest niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia musisz mieć nadzieję!Praca jest ważna,ale chodzi o Twoje dziecko!!!POstaraj się pojechać do szpitala!Ale posłuchaj,to trochę moze dziwnie zabrzmi,ale jeśli już się tak stanie,to spróbuj zarodek zostawić do badania!!!Oczywiście tego nie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu,wiem co musisz czuć,ale spróbuj do tego szpitala jechać!może jeszcze da się coś zrobić!może nie wszystko stracone!!musisz jechać do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam już żadnych nadzieji ;-/ nie zrobiłam nic co by mogło zaszkodzić mojemu ludkowi i tak mi strasznie przykro, w poprzediej ciązy dałam do badani i nic nie wyszlo, ale tym razem jak sadze organizm sam wydalil zarodek wiec nie moge kochana dc go do badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia i jak sie czujesz??? Ja uwazam ze powinnas pojechac do szpitala... Olac prace, jesli dzieje sie cos zlego w ciazy to nie ma na co czekac bo kazda chwila sie liczy!!!Przeciez nie wiesz co sie dzieje, nie masz 100% pewnosci ze nic sie z tym nie da zrobic... Ja jestem pewna ze gdybym byla w ciazy i zaczelabym nawet delikatnie plamic to bym rzucila wszystko i pedzila do lekarza. No ale to twoja decyzja, trzymam kciuki zeby wszystko bylo jednak ok. A gdzie sie podziewa reszta dziewczynek??? Jak tam wasze staranka, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!niunia dziekuje za informacje na temat mierzenia tempki.Niunia tak mi przykro:(:(:( jednak mam nadzieje ze jeszcze nic straconego,bardzo ci tego zycze.Ja nadal czekam na @ a wlasciwie mam nadzieje ze jej nie dostane ale wszystko wskazuje na to ze sie myle bo mam objawy przedmiesiaczkowe i czuje ze @ do niedzieli sie pojawi:(Co my kobiety musimy przechodzic echhhhh szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zamyslilam na temat niuni ze dziekowalam jej za informacje a mialam podziekowac tobie nadzieja ,dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie wiem od czego zacząć ja jestem chyba jakimś ewenementem naprawde ;-/. Pojechałam do szpitala dobrze się złozyło że Mój lekaz miał dyzur zrobił mi usg na usg nic nie pokazało zadnego pęcherzyka. Lekaż mi powiedział że jesli załozymy że jestem wciąży to to jest bardzo wczesna ciąża i jej jeszcze nie widać i krwawic moge dlatego że jak się przebija do macicy plemnik jakos tak mi to tłumaczył nie powiem wam dokładnie bo byłam taka zdenerwowana że nie pamietam dokładnie co mi mówił. W każdym razie że przebija blonke jakaś i ztad może krwawic że to nic złego że tak sie zdarza ze kobiety krwawia mysla że to okres a sa wciaz, ale jesli bede krwawic mocniej to znaczy że plemnik nie przezył i nic z tego a ja dzis krawie normalnie jak bym @ miała więc chyba nic z tego a co jest k... wkurzajace że wczoraj zrobiłam test i wyszły 2 kresi więc sama juz nie wiem jest mi przykro i tyle i cały czas bije sie z myślami co sie dzieje bo nie moge tego zrozumiec. lekąz dał mi nadzieje bo powiedziła ze szanksa jest cały czas jak narazie ale ja tego nie widze naprawde ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....Parę dni mnie nie było...Mnóstwo pracy i kłopot z netem...Niunia:/ Niedobrze bardzo..ale moze jednak...Może się utzyma..Trzymam kciuki...Najgrosza jest ta niecieprliwość co jest grane...ehhh...Tsimaj się dzielni,może dobrze się to poukłada.....No i nie wiem co teraz pisać:(:( Zrobiłam dzisiaj test...2 słabsza kreska....@ ma być koło 2.06...Zobaczymy,czy mi się utrzyma....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki witajcie!!gdzie sie podziewacie?ja w połowie cyklu jestem i już wiem ze w ciazy niejestem czuje to ehhh pieskie życie gdzie sie podziewacie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!Cami zycze powodzenia i oby wszystko bylo po Twojej mysli.Ja jutro zrobie pierwszy test dzisiaj miala byc @ ale sie nie pojawila wiec zobaczymy az sie boje jaki bedzie efekt.Kupilam na wszelki wypadek dwa testy jak jutro nic nie wykaze to zrobie pare dni pózniej o ile @ sie nie pojawi.Trzymajcie kciuki-pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia a lekarz nie dal Ci duphastonu?? Cami czyli wyszly Ci II kreseczki?????:D ja dzisiaj odpoczywam;)wczoraj mielismy imprezke:) Ja jeszcze tydzien i zobaczymy czy @ przyjdzie! Trezele dlaczego tak mowisz??ze nie jestes w ciazy...moze akurat!!:Dja nigdy nie czulam ze jestem!bolaly mnie piersi ale przed @ tez mnie bola!:) Kinia trzymam kciuki!! Nie wiem czy Wam mowilam,juz gadalam z lekarzem i jesli do lipca nam sie nie uda to w sierpniu robimy inseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik kochana odkąd wyszły 2 kreseczki to biore ten duphaston cały czas wogóle dzis sie beznadziejnie czuje cisnienie jaies bezsensu @ się rozkreciła wiec nie sądze ze jestem wciazy co najzieniejsze to na testach 2 kreski wychodza ja chyba jestem jakims ewenementem jak się @ skonczy to zrobie znów test i zobaczymy, a tak wogóle to mnie piersi bolą przed @ to wiadomo ze bola ale wczasie @ że bola to mam tak pierwszy raz dziwne to ale nie chce sie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Zrobilam tes ciazowy dzisiaj rano i nie wiem co mam myslec bo druga kreseczka jest ale bardzo blada.Na poczatku sie poryczalam bo nic nie wyszlo a pózniej ta kreseczka:(Nawet moj maz tez powiedzial mi ze jest ale trzeba sie przyjzec.Boje sie bo w tamtej ciazy tez tak mialam i poronilam.@ mialam dostac wczoraj a najpózniej dzisiaj nadal jej nie ma co mam myslec o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia kochana jesteś wciazy ja tez tak miałam w poprzedniej ciazy zreszta teraz tez miałam dwie ale słabe kochana poprostu masz mało hormonu i to dlatego taka słaba jest a gdy udasz sie na wizyte to lekaz przepisze ci tabletki żeby było wsyztsko ok. nie martwsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia Slonce dziekuje za te pocieszajace slowa ,zobaczymy jak sie to potoczy mam drugi test wiec za pare dni go zrobie.Tak bardzo bym chciala zebysmy juz wszystkie mogly zalozyc inny topik np o tym jak rozwijaja sie nasze pociechy.Zycie jest przewrotne tam gdzie sie zle dzieje to sa rodziny wielodzietne i dzieciaki chodza glodne i zaniedbane a tu tyle kobiet które pragna zostac mamusiami i tyle staran...pozdrawiam buziaki trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana przysiegam ze mi sie noz w kieszeni otwiera jak to slysze jak wyrzucaja na smietnik dzieci a my chcemy ich pragniemy malych ludeczkow jak niczego innego na swiecie tak bardzo tego pragniemy a nie mozemy miec zycie jest niesprawieldiwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, kochana, trzymaj się! Czasem w ciąży krwawienia się zdarzają i nic złego się nie dzieje!!! Moja mama w swoich dwóch ciążach krwawiła normalnie, jak w czasie okresu - za każdym razem do 5 miesiąca ciąży (!) i nic się nie działo złego. Trzeba być dobrej myśli, aczkolwiek chyba nie nakręcać się zbytnio - ale czy to się nie wyklucza przypadkiem?... nie wiem już sama co jest lepsze... W każdym razie trzymam kciuki i jestem myślami z Tobą. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, dokładnie - tyle dzieciaków zaniedbanych, a nas tu tyle które jakoś nie zachodzą.... :( Jakoś to niesprawiedliwe się wydaje, ale z drugiej strony nikt nie obiecywał, że będzie kolorowo... ;) My musimy bardziej powalczyć o nasze potomstwo - być może dzięki temu będziemy je mądrzej kochać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziewa nasza założycielka topiku - anamade, hę ? ;) ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun kochana masz racje co ma byc to bedzie, jedynie najgorsze to wyczekiwabnie tescik potorze napewno i zobaczymy co lekaz powie, niestety ja nadzieii nie mam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane musi byc dobrze!!trzymam kciuki!! Walsnie gdzie sie podziewa nasza anamade?? u mnie @ sie rozkreca:(:(:(:(:(:(dol na maksa!!!!juz nie mam sil!jestem zla na caly swiat! pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik kochana uwierz mi przynajmniej masz jasna sytuacje szczerze mowiac juz bym wolala zeby ten test negatywny wyszedl to bym wiedziała na czym stoje ale nic nie bede sie tym przejmowac trudno nie wyszlo to nie wyszlo, nie bede juz liczyc dni nie bede mierzyla tempki co bedzie to ma byc jak planuje to mi bog nie chce dac albo mi odbiera wiec teraz nie bede planowac.. jestem wsciekla na caly swiat to zycie jest strasznie nie sprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie potrafie sobie odpowiedzieć na pytanie czym sobie na to zasłuzyłam, najpierw trece cos najcudowniejszego mojego ludeczka co nosilam pod sercem widoku nigdynie zapomne.. a teraz? ehhhh teraz to juz nic nie wiem moj organizm jest jedna wilka zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia bardzo Ci wspolczuje bo wiem co to znaczy takie czekanie...ja bylam w 3 ciazach biochemicznych.Test wychodzil mi pozytywnie a dostawalam @.Mam nadzieje kochana ze wszystko bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×