Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) U mnie nie za ciekawie,napięta atmosfera w domu:(ostatnio od dłuższego czasu nie umiemy się z moim dogadać i nie wiem jak to się skończy:(Kiedyś było inaczej,potrafiliśmy się bez problemu dogadać,a teraz?nie wiem,co się z nami stało!Szkoda gadać:( Dziś jedziemy złożyć wniosek o rezygnację z internetu i chcemy założyć od innego dostawcy,prędkość mała ale mam nadzieję,ze na nasze potrzeby wystarczy i cena niższa od innych.Ale przynajmniej by było stałe łącze,a nie radiówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Byłam u lekarza i ogólnie moje wyniki są ok więc już w tym miesiącu rozpoczynamy przekopywania! :D Nadziejo mam nadzieję, że to tylko przejściowe spięcia... Kochane macie już jakieś plany na wakacje? Gdzieś wyjeżdzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam:) Euforia,to suęże masz dobre wyniki,powodzenia:) Co do moich spięć z mężem to od wczoraj noramalnie gadamy,ale czas pokaże co będzie dalej!Czasem mamy wrażenie,że źle się dobraliśmy.Dłuuuugo by pisać:( Dziewczyny wczoraj mi tempka skoczyła o 2kreski,a dziś jeszcze o jedną ,dziś mam 37 i w niedz.i wczoraj bolał mnie prawy jajnik,dość mocno chwilami,tak jakby na owulację i podbrzusze mnie bolało!Ale jeśli wierzyć testom ow.to owul.była 26-27czerwca,ale wtedy mnie zaś jajnik nie bolał i tempka tylko o 1kreskę skoczyła!Czyżby mi się owulacja przesunęła?!Dziwne,bo biorę luteinę i powinno być lepiej,a nie gorzej!Do tego od niedzieli mam dużo białego śluzu!Już nie mam siły na to normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ale tutaj cisza straszliwa :( Nadziejo i jak tam dalej czujesz ten ból jajnika czy to był tylko ból jednodniowy??? Całkiem możlwie, że owulacja mogła się przesunąć...tylko mnie ten śluz zastanawia... U mnie dzisiaj 26 dc i chyba @ nadchodzi... A z ćwiczeniami ostatnio daję ciała ;) Lenistwo mnie dopadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:D Euforia ból jajnika 3dni ok był,teraz jeszcze czasami troszkę poboli!Śluz dalej jest biały!Temp.37.Dziś mam 25dc!Z ćwiczeniami troszkę też odpuściłam,ale dlatego,że nie miałam czasu zabardzo.Kupiłam sobie firanki i teraz z nimi muszę robić.Skracanie itp.muszę kupić lamówki i obszyć je!Ale biorę się dalaj za ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... Długo mnie nie było - przeprowadzka na drugi koniec Polski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odebrałam wyniki na prolaktynę - duuuużo za wysoka!!!:( Jestem wk...wiona, bo to najprawdopodobniej dlatego nie mozemy zajść - 8 miesięcy starań na darmo - tylko dlatego, że lekarze nie dają od razu skierowań na badania, qrwa!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego nie mogłam tego wiedzieć od razu, jak poszłam do gina i powiedzialam ze sie zaczynamy starac??? Ta prolaktyna nie kosztuje duzo, a ja mam prywatna opieke medyczna z zakladu pracy na dodatek - mogliby sie lekarze ruszyc troche... jestem zalamana i zla, bo teraz kolejne prodcedury - idę do endokrynologa na dalsze badania, kolejne miesiace uplyną bez upragnionej ciąży... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym topik nam trochę umarł, co? ... Pozdrawiam was wszystkie, kochane, i życzę dużych brzuszków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piekny niedzielny poranek :) wiec w sobote powtozylam test i znowu jedna kreska ale miesiaczki nadal brak juz 3 dzien :) temp. utrzymuje sie na 37,3 wiec moze sie udalo zawsze testy pokazuja dosc puzno umnie 2 kreseczki srednio 2 lub 3 tygodnie po terminie misiaczki wiec puki co czekam nadal cierpliwie mieze temp. i co tydzien robie testy w nadzieji ze ujze 2 kreseczki. nic widze ze topik umiera pewnie juz siedzicie na nowych gdzie cos sie dzieje ale ja sie nie poddam bede codziennie sie odzywac w nadzieji ze wrocicie tutaj i sie odezwiecie :) pozdrawiam i zycze udanej niedzieli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:) U mnie nadal @ brak.Dzisiaj jest 17 dzien po iui.Testu jeszcze nie robie.Ciekawe czy sie udalo... Tamogoci trzymam kciukasy za II piekne kreseczki!!i za Was wszystkie trzymam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temp. temp. i owu
pomocy dziewczyny... mozecie cos mi odpisac??? plisss z gory dziekuje, obczytalam sie wszedzie i dalej nie jest dla mnie jasne: cykle mam 27-29 dni . ostatni: 29 czerwca. temperatury od 6 do 11 dnia cyklu na poziomie 36,1 - 36,2 wczoraj 12 dzien cyklu mialam test uwu pozytywny (2 kreski, z tymze nie rownej grobosci). Sluz jak to sluz, przezroczysty, ale ciagnacy (sorki za detale w 12 dc temperatura 36,5 dzis 13 dc i temperatura 36,5 czy mozna to uznac za skok? i kiedy byla (albo bedzie owu???) no i najwazniejsz kiedy wspolzyc???? wspolzylam wczoraj przed testem owu, okolo 13 (nie wiedzialam, ze beda 2 kreski). Poprawic dzis? czy poczekac do jutro (jakby co to mam chec i na dzis i na jutro dzieki z gory za interpretacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku kiedy bedziesz robic tescik?? ja kolejny bede robic w sobote oile @ nie przyjdzie i tak co sobote bede robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po wekendzie:) Ale upał,aż nic się nie chce:) U mnie dziś 29dc,więc @lada dzień przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie! Ja właśnie wróciłam z zakupów...cała mokra!!! Fun przykro mi ;/ Trzymaj się! Będzie dobrze!!Szkoda, że lekarze od razu nie dają skierowań na tego typu badania :/ Dziewczyny trzymam kciuki!:) U mnie @ w trakcie...a jak się skończy to rozpoczynamy przekopywania ! ;) Jutro idę do fryzjera! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nadziejo :) Zmieniałaś fryzurkę? Ja mam dłuższe włosy za ramiona...teraz chcę sobie jakoś fajnie ściąć i zrobić grzywkę :) W ostatnim czasie strasznie mi się przerzedziły... A jak tam u Ciebie z ćwiczeniami??? Ja po @ zaczynam działać! :P Najlepsze jest to, że znacznie mniej jem a dalej tyle samo ważę...Brzuch jakby ciut mniejszy ale nadal jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obciełam się podobnie jak ostatnio:P.Skróciłam włosy,mocniej wycieniowałam i grzywkę inaczej obcięłam,ale za miesiąc idę znowu,żeby skrócić,bo jest strasznie gorąco,a mi się już znudziło stale wiązać włosy.Kumpela mi powiedziała,że się zmieniłam:)Nawet jej chłopak zauważył zmianę fryzury,na co mój mąż stwierdził,że nie widać różnicy:(Może to drobne zmiany,ale jednak.Zmieniłam fryzurę,zaczęłam sobie paznokcie malować na ciemny odważniejszy kolor,czego w życiu nie robiłam,myślałam,że mi to nie pasuje i mi sie nie chciało,zaczęłam się troszkę inaczej ubierać,czasem założę nawet króciutką spódnicę:P.Poprostu zaczęłam robić coś,czego wcześniej nie robiłam:)Nawet na basen czasem chodzę,gdzie nie byłam latami,bo kompleksy miałam i mam trochę nadal,ale do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć,szkoda tylko,że to zajmuje czasem kilka lat i rezygnuje się z czegoś przyjemnego prze własną głupotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o ćwiczenia,to miałam krótką przerwę,ale dziś znowu troszkę poćwiczyłam 15min.tylko i to przy załączonym wentylatorze,bo w ten upał się okropnie ćwiczy:( Ty już w trakcie @,a ja lada dzień dostanę:)Własnie na nią czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja juz po wizycie,wynik badania histopatologicznego u mnie to nic innego jak stwierdzenie,że to była ciąża i tyle.musze zrobic badania: PRZECIWCIAŁA ANTYFOSFOLIPIDOWE: -ANTYKOAGULANT TOCZNIA -PRZECIWCIAŁA ANTYKO....dalej nie moge sie doczytac.... koszt ok 200zł, jesli te wyniki wyjdą dobrze to po pierwszym okresie możemy sie starac o nastepnego dzidziusia. Czy która z Was też robiła te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo chyba większość facetów tak ma więc się nie przejmuj ;) Ja od zawsze lubiłam kombinować...jak ścinałam włosy to tak żeby była różnica ;) Podobnie z kolorem...już chyba miałam wszystkie możliwe :) Od jakiś 2 lat jestem wierna czerni :) Chyba najlepiej się w niej czuję, chociaż dużo osób twierdzi że w jasnych też mi dobrze... A ciemne paznokietki to ja też lubię! :) Masz rację! Do wielu rzeczy trzeba dojrzeć tylko szkoda, że to trwa czasami tak długo... Wygląda na to , że może moja @ się szybciej skończy..Tamten cykl miałam 27 dniowy...tylko 10 wyższych temperatur :/ Nadziejo a może nie dostaniesz? ;) Monia ja nie robiłam...Przykro mi. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i będziecie mogli od razu rozpocząć starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a umnie wszystko sie wyjascnilo przyszla wredna @ poklucilam sie z mezem ze nie umie mnie zaplodnic :( wysoka tem to nic innego jak kaprys ciala nie wiem moze jakis wirus mam dosc ehhh co za zycie :O nic ide dalej sie dolowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia wątpię w to,żeby @nie przyszła:)nie mam złudzeń. Tamagoci szkoda,że znowu się nie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci oj szkoda :/ Głowka do góry!!! I proszę mi tu się z mężem nie kłócić! ;) A temperatura jest bardzo wrażliwa na wszystkie czynniki. Zobacz teraz czy Ci spadnie w trakcie @...Z tego co pisałaś masz problemy zdrowotne...to też może mieć wpływ... Nadziejo masz rację, co ma być to będzie :) A wentylatorek to super sprawa!!! W ostatnich dniach niezastąpiony!!! :P Ja już będę uciekać! Do jutra!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciazaczynie
Witam mam pytanie. 2 lipca wzielam ostatnia tabletke mialam normalnie okres w sobote10lipca powinnam zaczac drugie opakowanie ale nie zaczelam brac w sobote i niedziele kochalam sie bez zabezpieczenia i moj M skonczyl we mnie dzis tez sie kochalismy i po seksie wzielam dopiero pierwsza tabletke czy jest jakas szansa ze moglam zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciazaczynie cięzko stwierdzić...wg mnie jest małe prawdopodobieństwo...ale nigdy nic nie wiadomo... Ja już po obcięciu...Zmiana konkretna ;) I na pewno duzo lżej ;) Mam wrażenie, że wygladam poważniej. Ale ogólnie jestem zadowolona! :) Pustki tutaj rzeczywiście straszliwe... Lecę robić obiadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to w te upały mam znowu niskie temperatury...od paru dni mam 36,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia u mnie też upał okropny.Siedzę przed kompem a towarzyszą mi wentylator,głos i zapach koszonej za blokiem trawy na co strasznie mnie kręci w nosie:(Chyba będę sie musiała przenieść do innego pokoju:( Ja dziś miałam tempkę 37,05,a wczoraj 37,1!Więc dziś @nie przyjdzie,ale już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wyższe temperatury to max 36,90. Rety ale jest gorąco!!! Miałam ćwiczyć ale nawet z wentylatorem nie dałabym rady :/ A widziałyście prognozę na następne dni??? Ma być jeszcze upalniej...nawet 37 stopni!!!! To ja już nie chcę wiedzieć jaka będzie temp odczuwalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×