Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Witam:) Czekająca narazie nie mam już paprotek:)Tempka się utrzymuje dziś mam 37,1.Dobrze,że nikogo nie zadusiłaś:) Anamade co tam u Ciebie? Euforia Tobie to dobrze hehe gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Nadzieja no nareszcie:) kopa lat:P Euforia możesz mi jeszcze tylko napisać (bo jesteś najbardziej w temacie i na czasie;)) czy w jakiś inny sposób teraz bolą Cię piersi niż przed @? czy nie widzisz różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam noi dupa z wizyty bo przelozuli mi na 14 wrzesnia bo moj lekarz zachorowal :) brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo Kochana przepraszam Cię bardzo ale przez nieuwagę zapomniałam Ci podziękować!!!:/ Dzięki wielkie jeszcze raz! Czekająca mnie ostatnio w ogóle piersi nie bolały przed @...Ostatnio mnie tak bolały jak brałam tabletki anty...lekarka mi musiała non stop zmieniać na inne bo w nocy spać nie mogłam. A teraz bolą mnie od niedzieli i mam wrażenie, że z dnia na dzień coraz bardziej je czuje... Tamagoci no szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
aha no dzięki:P ja miałam się nie łudzic oczywiście w tym cyklu ale pierwszy raz mam coś takiego zawsze piersi bolały mnie całe przed @ a teraz bolą mnie tylko po bokach od kilku dni dziś w nocy też aż się budziłam z bólu nigdy wcześniej tak nie miałam ale cóż zaczekam na @ i się nie nastawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie bez zmian:)Wczoraj byliśmy na rowerach i ok 40km zrobione. Euforia nic się nie stało:D Czekająca za tydzień będę częściej zaglądać,jak mojemu się urlop skończy!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
dobrze Nadzieja zaczekam grzecznie na Ciebie:) ale chyba poważnie my tu we dwie zostałyśmy czasami któraś z dziewczyn jeszcze coś naskrobie:P my z mężulkiem mamy w środę rocznicę ale oboje do późna w pracy no cóż takie życie. Ja czekam na @ powinna dziś się pojawić o dziwo żadnych bóli brzucha tylko cycuchy może to przez te upały znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Czekjąca też mi się wydaje,że we dwie zostałyśmy,ale poczekaj na mnie hehe.Ja @nadal nie mam,a dziś mam 31dc juz mnie to wkórza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
mi sie już @ 2 dni spóźnia a raczej to mi się nigdy nie przytrafia:P mnie też to wkurza bo przylezie pewnie za 2 dni i wszystko mi się przedłuży a już miałam wyliczone że dni płodne będę miała jak wyjedziemy nad morze:) tak to jest cokolwiek zaplanować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jes tez jestem tez codzienne czytam tylko nie zawsze mam czas bo Nicole zabiera mi kazda wolna chwile ja juz 3 dni po terminie spodziewanej miesiaczki hmmm zero objawow ciazy i zero objawow przyjscia miesiaczki. sama nie wiem co mam juz myslec :( s=denerwuje mnie to juz powoli wsyzstko i mam dosc a jak widze ciazarna albo niemowlali to mysle o tym ze tez chcem albo jakie by bylo moje dziecko ktore stracilam. ehhh i nadodatek pogoda sie popsuła . bylam dzis na przecenach corcia sobie upatrzyla ciuchy z peppa pig a ze przeceny to jej wzielam. i juz 19 umnie zaraz kapiel corci mleko i poloze ja spac i pujde po piwko z soczkiem bo mam taka ochote na piwko :) pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwalam sie 2 dni temu a zadna z was nic zero odzewu chyba nie jestetm tutaj mile widzialna bo mi sie nie odpisuje :( zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dziś mam 33dc i nic@dziś nie przyjdzie:( Tamagoci jak widzisz ostatnio mało nas jest na kafe,dlatego pewnie nikt Ci nie odpisuje,mi też się czasem zdarzało,że nikt mi nie odpisał:)Ja też czekam na @podobnie jak Ty,tylko wkórza mnie to,bo w piątek chcemy jechać w góry na jeden dzień i nie chcę z @ się wspinać,a czuję,że wtedy ją dostanę,a w sobotę do znajamoych jedziemy i chciałabym sobie łyknąć co nieco i wolałabym już dostać@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,mam dwa pytanko i mam nadzieje,ze mi pomozecie.Juz calkiem pogubilam sie kiedy mam owulacje,moj cykl trwa 33 dni i zawsze myslalam,ze przypada ona na 18 dzien ale chyba to nie wtedy.Wpazdzierniku czeka mnie inseminacja i nie wiem,w jaki dzien sie ja wykonuje.POMOCY!!!!Pozdrawiam,Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asia:)owulacja występuje najczęściej ok 14dni od nstępnej miesiączki czyli jak cykle masz 33dni to odlicz od tego 14 dni:)Polecam też do sprawdzenienia teesty owulacyjne,a temp.nie mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nadzieja;I dzieki za szybka odpowiedz.Probowalam testow,ale roznie wychodzily,temperature nie mierze bo sama czuje kiedy mam podwyzszona i bola mnie jajniki.A to odliczanie to jest jak od 33 odejme to 14,czyli wypadnie na 19 dzien?Wiem,ze to pytanie glupio brzmi ale naprawde juz sie pogubilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam na stronke NetMama.pl znalazlam kalendarzyk i tak jak Ty mi napisalas,na 3 wrzesien wypada mi owulacja,tj.14 dzien przed nastepnym okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alazz
Witam. Mam takie dziwne pytanie - jakie pozycje są najlepsze by doszło do zapłodnienia? w jakiej najlepiej się kochac starając się o dziecko? Czy po wytrysku nasienia można iśc od razu do łazienki się umyć, jak po normalnym stosunku, czy trzeba jakoś np leżec z nogami uniesionymi do góry tak by sperma wpłynęła głębiej, czy jak to jest? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alazz
tylko nie krzyczcie na mnie, wiem, że to głupie pytania, ale ciekawi mnie to jak to właściwie z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza pozycja to misjonarka i najlepiej jak lezysz na poduszce albo kolankowo-lokciowa.Ja po stosunku leze jeszcze jakies 10-20 minut z nogami w gorze a do toalety ide najpoznierj jak to jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alazz
no na jeźdzca chyba wszystko się zaraz wylewa jak tylko się próbuje wstać;) Asai dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzuewczyny,miala ktoras z Was robione badanie HSG,bo mnie ono czeka,a slyszalam,ze jest ono dosyc bolace i troche sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo wiem wiem swiruje chcialam zobaczyc czy cos sie ruszy :) a ja juz nie czekam @ przyszla rano wredna zolza i znow dym zrobilam mężulkowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Byłam u lekarza! Widziałam pęcherzyk :) Poza tym mam torbiel na jajniku i muszę na siebie bardzo uważać :/ Za 2 tyg idę na usg. A z tą owulacją jest różnie...Każda z nas będzie miała innego dnia.. Ja bym nie odliczała tych 14 dni. Każda ma innej długości fazy lutealne ( z wyższymyi temp po owu). Ja np mam 11 dni i tyle dni mogłabym sobie odliczyć. Czasami jest tak, że owulacja się może przesunąć... Ja uważam, że najlepiej mierzyć sobie temp jesli nie ma się innych objawów jak np śluz przypominjący białko kurze. W momencie skoku temp o 0,2 kreski zazwyczaj dochodzi do owu...i to jest najlepszy dzień na przytulania! Testy owu też są przydatne! Mi jak najbardziej potwierdziły obserwacje. Ja leżełam sobie na brzuchu, podobno dobre w przypadku tyłozgięcia macicy...i się udało :) Tamagoci przykro mi :( O HSG nic mi niestety nie wiadomo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie mnie jeszcze??ciekawa jestem czy komus z Was sie udalo!!u mnie lipa!pierwsza iui nie powiodla sie,w tym cyklu podchodze do II iui.Caly czas trzymam za Was kciuki!!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Tamagoci możemy podać sobie ręce, 3 dni spóźnienia (już wielkie nadzieje bo raczej nigdy nie zdarza mi się opóźnienie) a tu lipa w dniu mojej rocznicy ślubu niespodzianka w postaci podłej @:( już mnie to też zaczyna dobijać powoli!! i wszystko od początku... teraz żyję tylko urlopem 3 służby i wolne:P Nadziejo czyżby Tobie się udało??:) nie nie zapeszam!! ale trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Krokiecik pewnie,że Cię pamiętam:)Szkoda,że Wam się nie udało:( Dziewczyny ja też mogę sobie z Wami podać rękę.@ z rana przyszła i już przed mierzeniem tempki obudził mnie ból brzucha i krzyża,zwijałam się z bólu,ale wzięłam tabletkę,nasmarowałam się takim czeskim żelem rozgrzewającym,wypiłam gorącą herbatę,poleżałam trochę i nawet czuję się już dobrze:)Wiedziałam,że dostanę @,bo chyba miałam cykl bezowulacyjny.Dobrze,że teraz dostałam,bo 24do lekarza idę o tydz.wcześniej,bo później go nie będzie. Wczoraj byłam z moim w szpitalu,bo mu kawałek farby wpadł do oka,jak ją odrapywał i wiecie co?Spotkałam tam dziewczynę,która leżała ze mną w szpitalu jak byłam jeszcze w ciąży.Ona miała plamienia,a teraz jest w 8miesiącu ciąży,a ja poroniłam:(Przykre,ale co zrobić:( Euforia to oszczędzaj się i uważaj na siebie,żeby wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Nadzieja wiesz że jeżeli miałaś cykl bezowulacyjny to nie masz miesiączki tylko krwawienie a takie krwawienie to okres najwyższej płodności w cyklu bezowulacyjnym!! poczytaj o tym żebyś nie straciła szansy:P "U zdrowej kobiety mogą zdarzyć się nawet 2 cykle bezowulacyjne w roku. I tak - krwawienie w cyklu bezowulacyjnym traktujemy jako okres najwyższej płodności, który trwa aż do realnego skoku temperatury (gdzie temp. spełniają warunki) - stąd biorą się potem mity "zaszłam w ciążę ze stosunku podczas trwania miesiączki" :). To akurat najnormalniejsza norma ;) Wszystko jest ok ;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×