Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość monika940
Witam Jak tam u was dziś samopoczucie? Mnie od 2 godzin strasznie mdli,na wymioty zbiera,senność,zawroty głowy, plus nerki bolą kłuje.Ciśnienie dziś 155/74 puls73.Spróbuję się zdrzemnąć.Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Monika u mnie w miarę,chociaż mogłoby być lepiej:) Życzę wszystkim zdrowych,ciepłych i pogodnych Świąt.Spełnienia marzeń,tych małych i tych dużych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ! .** . $$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ .___$$$$$$$$$$$$$$$________$$ ____$$$$$$$$$$$$________$$ ______$$$$$$$$__________$$ ______$$$$$$__##____$$ ______$$$$$$__###__$$ ________$$________$$ ________$$____$$$$ ________$$$$$$ ......................._/|_ ......................>,\"< ......._/|_ . .....>,"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny nie złożyłam Wam życzeń, ale uwierzcie mi myślałam o Was dużo i życzyłam Wam wszystkiego czego tak bardzo wszystkie pragniemy... Ja jestem w dużych i ciągłych rozjazdach, ale jutro jadę do lekarza, znów dzieje się coś niedobrego, jak by to określić... mama okres ale go nie mam, mam krwawienie które zabarwia wydzielinę na lekko różową ale nie mam krwi i tak już ponad tydzień, teoretycznie nie mam okresu ani takich strasznych boleści jak zawsze, a jednak coś tam leci... więc się martwię... Asiulko na studiach mam wykładowczynie która pracuje w domu dziecka, gadałam z niż o adopcji i powiedziała że dowie się czegoś konkretniejszego i wszystko mi opowie, co i jak, czy wiecie że jest coś takiego jak rodzina zaprzyjaźniona? to nie adopcja ani rodzina zastępcza ale dostaje się dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sylwia słyszałam o takiej rodzinie zaprzyjaźnionej,ale mało o tym wiem:) Co do @to ja ostatnio też miałam podobnie.Miałam 47dci dostałam plamienia.Potem ciemniejsze,ale nie takie jak na @ i nic a nic mnie nie bolało.Lekaż zaliczył to jednak do miesiączki.A dziś mam 51dc i nic!!!!Ciekawe,co się zaś zchrzaniło!!!Nawet mnie nic nie boli,ani plamienia nie miałam!Jak nie dostanę,to po nowym Roku dzwonię do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Czesc wam dziewczyny co tu tak cicho? Życze wam wszystkiego najlepszego w nowym roku spełnienia wszystkich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Dziewczyny nic nam nie pada, po prostu taki czas trochę rozjazdowy nastał:) ja mam dzisiaj 15 dzień krwawą mery, byłam u lekarza, byłam na USG wszystko w porządku, dostałam leki na zatrzymanie krwawienia, które nie pomogły wiec mam czekać aż samo przejdzie.... czekam na wyniki badań, na które w końcu dostałam skierowanie od lekarza i nic nie płaciłam, najprawdopodobniej będę skierowana do kliniki leczenia bezpłodności w Lublinie ale to dopiero po styczniowej wizycie. dowiedziałam się że jeśli para stara się o dziecko 12 miesięcy i nie ma zapłodnienia to takie osoby kwalifikuje się do leczenia jako bezpłodność, oczywiście po odpowiednich badaniach:) Dziewczyny Nadchodzi Nowy Rok, chciałabym Wam życzyć przede wszystkim zdrowia, spełnianie marzeń i udanych numerków :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
...............(_) ............_.)_( _ ........NOWY-ROK Tuż, tuż ........(....{...}....)... ._.../...-.=.-......._ .|...........:"":.....| .|__//________________| ..|.......-------------........| ..|.|......11.12.1.....|.| ..|.|...1o.....|......2...|.| ..|.|..9................3..|.| ..|.|....8....:..........4..|.| ..|.|.......|.| ..|.|.......;-.___.-;.......|.| .|__//________________\_ (.*. *.*) .,*).*) ..*) (. (. * ..*) ....../...../ ......./......./ ......../........./ ........./.........../ ........../............./ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****........../ ****. Szampańskiej zabawy* Szalonych chwil* Udanego Sylwestra* I szczęśliwego Nowego Roku**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my w Sylwestra nigdzie nie byliśmy sami siedzieliśmy w domu.obejrzeliśmy film,popatrzyliśmy jak strzelają i poszliśmy spać.W sylwestra wkońcu dostałam plamienie,a 1ego @się rozkręciła!Więc dziś mam 3dc!A ten cykl trwał55dni!Zadzwonie dziś do lekarza i jeśli się nic nie zmieni to jutro robię resztę badań biorę clo od 5dc i potem monitoring w 12dc.Akurat ten dziń wypada w środę,wtedy,kiedy lekarz przyjmuje!:) Sylwia ja też o tym wiem,że po roku starań,powinno się zacząć leczenie na bezpłodność.Ale długo krwawisz!15dni!? A co to za badania masz zrobić,za które nie płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przepraszam ze rzadko sie odzywam ale mam goscia w domu babcie meza i tak o wiecznie cos robie a babcia jeszcze dostarcza mi pracy bo chodzi marudzi za to nie tak i wogole porazak kazda plamke wody latala by z mopem zeby bylo sucho jak ja bym robila to co ona to bym nie miala czasu dla siebie nie mowiac o innych przyjemnosciach bo dziecko nie powinno dostac wody do zabawy i inne jej poglady z ktorymi nie kazdy musi sie zgadzac. i tak o babcia jedzie 11 stycznia do domu a 15 tesciowa przyjezdza i wtedy sobie odpoczne i bede miec czas dla siebie. a puki co robot co nie miara i jezdzimy z babcia pokazujac jej wyspe myslalam ze bede miec pomoc w domu na swieta a mialam szkodnika ale dam rade jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Witam Wszystkich Postanowiłam ze nie będę tylko czytać, ale też coś napiszę, nóż mi ktoś coś mądrego podrzuci Nie śledzę forum od początku więc jeśl zadam jakieś nieodpowiednie pytanie itp. z góry przepraszam Staramy się z mężem od ponad roku Maż maił badane nasienie, ja hsg badanie drożności jajowodów Niby wszystko ok Prawie ok bo podejrzewali policystyczne jajniki, czekam na badanie hormonów Ale załamuję się za kazdym razem jak przychodzi @ a cykle mam niergularne więc nie raz najem sie nadzieji:( Zaczęłam brać ziołowe tab. na uregulowanie do 8.01 czekam Znów mam nadzieję Nie zanudzam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tamagoci współczuję;) Wanda witamy,nie zanudzasz,nie wygłupiaj się!Każda z nas ma nadzieję,i dobrze,bo gdyby nadzieji nie było,to by znaczyło,że całkiem się poddałaś,a w naszym przypadku to wykluczone!:)Ja już badania porobiłam,dziś mam odebrać część wyników i zaraz jadę do lekarza,bo miałam 55dc!Troszkę jestem w stresie,ale mam nadzieję,że nic złego się nie dowiem! Ja staram się troszkę dłużej niż Ty,bo ponad3lata!Więc nie pozostaje nic innego jak spróbować uzbroić się w cierpliwość i zacząć leczyć.A leczysz się konkretnie na niepłdoność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanada23
no chyba sie lecze znaczy na razie badam, szukajac przyczyny Mam dzisiaj taki ból brzucha gorszy niz w najgorsza @ jaka pamietam chyba sie zbliza 8 nadchodzi... oprocz tego hsg i tych ziółek nie robie nic bo rok sie staralismy zanim powiedziałam lekarzowi Ah podziwiam Was za cierpliwość dziewczyny Jestem bliska wariactwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo, odpowiadam na Twoje pytanie--- wszystkie badania mam zrobione- ciężko wyliczyć( progesteron, prolaktyna, FSH i jeszcze 2 jakieś hormony- niepamiętam już teraz ) , czekam na wyniki- właściwie 07. 01 mogłabym już je odebrać ale jadę na studia więc poczekają jeszcze kilka dni... Wanada, dziewczyno tu jesteś wśród swoich... hehe jak siostry:P ja się staram od 2005 od grudnia- no może od 2006 stycznia więc już 5 lat, właściwie tak, że chcemy z tego ę i ą mieć dzidziusia to od 2009 od sierpnia czyli rok i 5 miesięcy, ale wcześniej w ogóle nie uważaliśmy, bez zabezpieczenia żadnego więc jak mówiłam lekarzowi o tym to powiedział że to się liczy i mówimy o 5 latach.... a czekająca to już pewnie wyhaczyła jakieś forum dla hmmmm... pewnie sierpniówek 2011, ja dziewczyny szykuję się na antykoncepcję, przy następnej wizycie pogadam o tym z lekarzem, pewnie na jakieś 2-3 miesiące, więc nici z ę i ą bo mój maż bardzo wierzący jest i tak nam powiedzieli przed ślubem że niemożna ę i ą jak są tabletki asiulka, w sobotę i niedziele mam zajęcia z tą babeczką z domu dziecka ma mi co nieco poopowiadać jak chcesz mogę się podzielić wiedzą:) kurcze... ja to mam szczęście... prawie żadnej rocznicy która nam wypada nie spędzam z mężem, a walentynki to już broń boże....jakaś masakra i teraz tak samo będzie... 8.01.2005 o godzinie 19.20 się poznaliśmy echhh a ja w szkole będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Z badań.które ostatnio robiłam wyszło,że mam podwyższone LH:(Reszta jest dobra,ale to LH oznacza policystyczne jajniki:(Lekraz mi kazał zrobić jeszcze badania na testosteron i jakieś 2inne,ale nie umiem się rozczytać,coś :SNHEA,androstendron czy jakoś tak.Zrobiłam je zaraz w środę,ale na wyniki muszę czekać ok tygodnia!Zaczęłam brać clo,bo lekarz powiedział,że cyst nie mam i mam go brać,ale dopisał mi też jakiś lek:ESTNFEM kurde coś takiego,jak wykupię to na opakowaniu bez problemu rozczytam co to jest.Te badania dodatkowe to w sumie tylko formalność,żeby się upewnić co do PCOS!Dostanę na to dodatkowe leki.W środę 12ego jadę na monitoring!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzieś czytałam że taki komplecik badać prywatnie w zależności od miejsca oczywiście to koszt ok 400 - 600zł, kurcze jak pracowałam płaciłam takie kolosalne składki że głowa mała, a tu każą mi robić wszystko prywatnie, uparłam się i powiedziałam stanowczo NIE!! niestety trwało to 9 miesięcy!! ostatnio jak byłam u lekarza to też mi powiedział żebym sobie zrobił te badania to pogadamy, wiec już się wkurzyłam co miesiąc to samo i się odważyłam--- a co!! wygarnęłam że płaciłam składki, opłaty itp. a zarabiałam nie mało, szło czasem i 3-4tyś na te pieprzo**ne- właśnie nawet nie wiem co bo tyle płaciłam a nic naprawdę nic nie dostałam, nie skorzystałam a mało tego mi się nie należy!! kurcze co za kraj... ile można, nie zgadzam się na to!! jak tak wygarnęłam lekarzowi to dał mi skierowanie na wszystko... hehe policzyłam że 3 tyś x 27 miesięcy które pracowałam to 81tyś--- dobra zaokrąglamy to do 50tyś ( powiedzmy że z czegoś tam korzystam w tym kraju) ,przez 2 lata, to przez rok 25tyś, 25tyś!! rocznie licząc dalej na korzyść państwa!! wiecie co za takie pieniące można sobie-- właśnie SOBIE zafundować takie leczenie że głowa mała--- a nie typu- zrób sobie badania jak ci zależy albo poczekamy jeszcze rok albo pół-- ile można czekać jak ktoś czeka już 1-2-3-4-5!! lat na tego dzidziusia?? dziewczyny nie dajcie się naciągać!! wszystkie badania wam się należą jak psu buda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sywia,ale ja już chodzę prywatnie,bo na kasę chorych ten lekarz nic nie robił,tylko mnie naciągał.Jak zmieniłam lekarza,to odrazu dostałam skierowanie na badania,ale część udało mi się zrobić na kasę chorych,jakieś 100zł zaoszczędziłam,bo dostałam skierowanie od ogólnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Witajcie Co do lekarzy to sie zgadzam Czasem nawet twierdze ze lepiej do prywatnego bo mnie skierował do szpitala na badania a na kase chorych to d prywatnej kliniki niepłodności U mnie @ brak Samopoczucie fatalne Iskierki nadzieji z samosprowadzaniem sie na ziemie :( nie wiem czy juz moge test ciazowy bo teorii jest tyle dziś31 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Nie przyszła *8 test negatywny Moze było za wczesnie dalej czekam wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę o tym,bo też miałaś co do siebie takie podejrzenia.Też miałam nieregularne@!Może poszłabyś do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
nadzieja86 Chce isc do lekarza tylko boje sie ze jak sie umowie to akurat @ dostane 08.01 robiłam test sory za wprowadzenie w blad A jeszcze zapytam jakie Ci badania robili i czy jakos to lecza Moze juz o tym było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Bo ja nie miałam jeszcze badan hormonow tylko to hsg Czekam na wizyte a własciwie na pewnosc ze moge sie umowic A u mnie te objawy nie sa jednoznaczne bo pco powoduje mało obfite @ a ja cierpie na "zespół comiesiecznych powodzi" nie mam nadmiaru owłosienia i problemow z cera wiec tylko bad. moze cos podpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak,ja robiłam:FSH ,LH-wyszło podwyższone, E2, PRL, TSH, FT4, Ft3, ANTY TPO, Toxoplazmoza, chlamydia, antykardiolipinowe, testosteron-napewno będzie podwyższony,bo od kilku lat mam problemy z cerą,nadmiernym owłosieniem(aż wstyd)trądzikiem:( SNHEA, andostrendron czy jakoś tak-nie umiem rozczytać. Tych 3ostatnich +anty tpo jutro będę miała wyniki. Ja znowu ostatnio mam bardzo długie cykle i słabe krwawienie.@są bezbolesne,a zawsze z tym miałam problem. Co do ciebie to nawet jak dostaniesz @to idź do lekarza,oni są do tego przecież przyzwyczajeni.Też kiedyś się bałam,ale nie miałam wyjścia,jak mus to mus,nie ma się co stresować,a zbadać się trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza testosteron itp.mam dobre o dziwo.Reaguję na leki. Endometrium pogrubione,pęcherzyk9mm i rośnie.W piątek jadę na zastrzyk,na pęknięcie pęcherzyka,a w niedzielę do kliniki,na usg(bo tam lekarz ma dyżur),żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł!A w sobotę i niedzielę przytulanki mają być rano Trochę pora głupia,no ale nikt nie mówił,że będzie łatwo! Ogólnie jesteśmy trochę nerwowi,na tą służbę zdrowia ,że tyle kasy na to idzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Też mam PCO,nieregularne.Biorę na uregulowanie Triquilar tylko źle się po nich czuję.Przepisał mi dzisiaj Jasmine tylko jak usłyszałam cenę aż zamurowało ponad 70 zł a Triquilar 32 zł.Niewiem czy może przepisać tańszy lek.Przepisał jeszcze żeby tak długo nie krwawić.Mimo że dostaje co miesiąc to tak są długie 8 nawet 10 dni krwawię.Ginekologicznie mówił że jest w porządku.Dół cały czas boli.Narazie czekam na @.Dzisiaj 1 dzień przerwy.Za 2 lub 3 dni pewnie przyjdzie.Dobrze że niedługo mam wizytę.Często oddaje mocz,piecze po oddaniu moczu,wysokie cisnienie,miałam gorączkę teraz 36,9 ból nerek.Zobaczymy co powie.Do jutra.Papatki 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×